Jump to content

tema za pedere i dukatlije (random)


KRANG

Recommended Posts

hebiga krang, ljudi su ljudi.

 

a bas zbog toga bi praksa napada kao sto je ovaj mogla da odvede u totalno suprotnom pravcu od onoga u kome sada idu.

 

ako veliki pristanu na kompromise (sto sam siguran da se nece dogoditi) muslimani bi (kao ljudi, ne vernici ili w/e) mogli da rade stvari i ucenjuju trazeci novac, naftna polja, drogu, kosmicke stanice....jebem li ga sta jos.

 

 

ali dok je situacija ovakva kakva jeste... zao mi je poginulih ljudi u londonu, ali nista manje od 20ak mrtvih ljudi dnevno u iraku (i gde sve jos jos koliko) poslednje 2-3 godine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slazem se s tobom BR...

 

Krang, hvala za njuz... 233.gif

 

A pride.... Ono što se, još s početka cele stvari, desilo amerima o 9/11 event-u je ustvari od esencijalnog znachaja za evoluciju te njihove blank civilizacije tamo... koliko je amerikusima cela ta situacija bila nepojmljiva ne smem ni da zamislm icon_smile.gif... u sushtni: bash volim!! i tako treba!

 

Speaking of ameri... ovaj neki amer shto već 6 dana spava u mom krevetu, a ja se guzim sa goticharskim dupetom svoje sestre u njenom, mi prekjuče veli:

 

''Jelena (Jeliiinah), if you had come to my country, you would have been bound up in mental institution!''

 

icon_smile.gif... ja - why?

 

''Because you have this rare, spacial kind of disturbance: You laugh and get happy about small, unimportant things.''

 

icon_smile.gif... Vrlo je tužno zapravo... po njih... to su brate crne rupe... to treba motkom po glavi dok iskreno ne zaplache...

Share this post


Link to post
Share on other sites

sta se radi ovde?

 

ajsha, kanadjanka koju sam doveo na svirku je veliki deftones fan i rekla mi je da joj se mnogo dopala tvoja interpretacija.

 

ljudi, spavao sam 10 sati u poslednjih 10 dana, mogu li se za ginisa prijaviti nekako, majku mu?

 

jos siddhartu da vidim prekosutra, pa odoh u neku banju.

 

pocecu da postujem neke slike sa roskilda uskoro.

 

i nove dredg pesme zvuce fantasticno uzivo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

e, to ti je pametno. daj slike.

ni ja nisam spavao, ali iz potpuno drugog razloga.. još par dana, i gotov rok, valjda ću očistiti godinu. ozbiljno mrzim etf.

 

sad sam upravo primetio nešto:

 

isis - so did we live.. on peva prvo "our bones exposed", pa posle "our skin worn thin".. a na albumu ide obrnuto. iako je ova činjenica svima apsolutno nebitna, morao sam to da postujem iz samo meni znanih razloga..

Share this post


Link to post
Share on other sites

hmmm... tesko je... verovatno cu se kajati, ali bih sada prvih pet, totalno subjektivno, ovako poredjao...

 

1. mew

2. kent

3. bright eyes

4. the dresden dolls

5. efterklang

 

i bingo, kranzh icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ajsha, kanadjanka koju sam doveo na svirku je veliki deftones fan i rekla mi je da joj se mnogo dopala tvoja interpretacija.

icon_cool.gif perfect!.... pivopije.gif

 

 

 

Kentisha, aj' baci tu play-list-u Dredga... ili bar okvirno, shta su svirali.. kako su povezivali stvari... (kavkvo je bilo svetlo, kako su bili obucheni, kakve noge ima pevach.. ph34r.gifmhihi.gif )

Share this post


Link to post
Share on other sites

setlista (98% tacnost pesama i 96% tacnost redosleda icon_smile.gif )

 

Ode To The Sun

Bug Eyes

Sanzen

Same Ol' Road

Tanbark

Triangle

Catch Without Arms

Sang Real

Planting Seeds

Of The Room

Hungover On A Tuesday

Whoa Is Me

Spitshine

Jamais Vu

It Only Took A Day

The Canyon Behind Her

 

postovacu neke slidze... izgledaju skromno i kul.. klub je bio potpuno rasprodat, mada nije veliki. z-la i ja se spasili jer bili na guestlisti.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

edit: e ubacio mi se kent:

 

dobra je lista BRE!!

odlična. rekoh već da imam butleg neki od njih i da su genijalni uživo!

daj slike da vidmo!

 

-------------

 

EST, Dredg, Clann Zu, Picastro, Pelican, Tim Hecker, Nile, Sufjan Stevens, Pantheist, Ulver, Buried Inside, Isis, Callisto, Meshuggah, Discordance Axis, Sunn0))), Xasthur, Gastr Del Sol, Subterranean Masquerade, Overmars, Six Organs Of Admittance, Coil, Estradasphere, Made Out Of Babies, Okkervil River, Boris, Khanate.

 

evo preciznih statističkih podataka šta je KRANG najviše slušao u zadnjih 30 dana..

kao da nekog interesuje mhihi.gif

 

-------

 

hehe:

 

user posted image

 

user posted image

Edited by KRANG

Share this post


Link to post
Share on other sites

EST, Dredg, Clann Zu, Picastro, Pelican, Tim Hecker, Nile, Sufjan Stevens, Pantheist, Ulver, Buried Inside, Isis, Callisto, Meshuggah, Discordance Axis, Sunn0))), Xasthur, Gastr Del Sol, Subterranean Masquerade, Overmars, Six Organs Of Admittance, Coil, Estradasphere, Made Out Of Babies, Okkervil River, Boris, Khanate.

 

evo preciznih statističkih podataka šta je KRANG najviše slušao u zadnjih 30 dana..

kao da nekog interesuje

Interesuje ove u lokalnoj mentalnoj bolnici, samo im posalji listu bendova mhihi.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Christian Fennesz & Ryuichi Sakamoto - Sala Santa Cecilia EP.

 

mislim da se vodi kao fennesz latest.

zanimljivo je, jer je u pitanju deo live zapisa Christian Fennesz & Ryuichi Sakamoto - Roma Europa Fest 28-Nov-2004 biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...