Jump to content

tema za pedere i dukatlije (random)


KRANG

Recommended Posts

eh, a sad sam slučajno nabasao na cover koji su radili children of bodom..... cover pesme Oops I DId it Again.

 

evo link od 3 MB http://s120908865.onlinehome.us/mp3s/bodom...id_it_again.mp3

 

toliko je očajan da je čak mnogo gori i od same britni.

 

mrzim ovaj bend iz dna duše, zaista.

a fanove COB, još više.

Share this post


Link to post
Share on other sites

haha

 

danas mi je dan za slušanje antimatter-a novog. opasno je dobar album i oduševio me neviđeno.. bolji je od lights out-a za 2klase (a L-O smatram fenomenalnim albumom, čisto da se razumemo).

Nov Antimatter jebe keve, žao mi je što Duncan odlazi iz benda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

slušao sam ovaj album i novi sigurros ceo dan, i nisu mi dosadili icon_smile.gif

na antimatter albumu ne znam koja je bolja stvar od koje..

 

jel slušao neko yourcodenameis:milo?

vrh

rekao mi kent da skinem, i nije se zajebao!

malo je highschool ali valja.. jedino sam još to danas stigao da preslušam.

mhihi.gif

 

btw@kent: poskidao sam sve sa tvoje liste, osim par stvari koje ne mogu da nađem..

Share this post


Link to post
Share on other sites

e, da.

 

skroz sam zaboravio na nevermore!!!

 

 

koji su dobri death metal albumi izasli ovog leta?

 

 

pera detlic je je brza forum zabava ovih dana, super su mu teme a lik nije previse glup. sve u svemu... ja sam zadovoljan.

 

 

poz

 

 

 

poz

Share this post


Link to post
Share on other sites

svuda pise da sviraju neki post-hardcore, fugazi, at the drive in, fazon....a onda procitam negde da je onaj baja sto je radio NIN i Smashing Pumkins producirao..?

 

Tako da pretpostavljam da je neki ATDI meets Coheed overproduced space rock i da nema sance da bude bolje od TMV.

 

The Mars Volta su prepotentni i idrkavaju se zato sto im se moze, i sve to spakuj sa najskupljom produkcijom koja postoji

 

Oni su dobri zato sto su ostavili stari ATDI fazon i krenuli da rade neki idiotski retro/modern/conceptual/pretentious/space/prog rock..zato su oni jedan od najgotivnijih bendova na svetu trenutno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

haha, meni biffy clyro bas dosadan, cak mi i tmv bolja icon_smile.gif

 

ycni:m nisam slusao, samo neke semplove, koji su mi izvanredno zvucali, tako da ne mogu da pricam nista dok bata kranzh ne donese veceras, ali mi tmv jeste prepotentna i izdrkava se, a da li je to zbog toga sto im se moze ili ne, mene savrseno zabole. uostalom, ja mnogo vise gotivim i fugazi i atdi, tako da verujem da ce ycni:m zaista da mi sije tmv biggrin.gif

 

mada, zao mi je sto ne gledah tmv uzivo, kapiram da bi to moralo biti gotivno.sad.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tako da pretpostavljam da je neki ATDI meets Coheed overproduced space rock i da nema sance da bude bolje od TMV.

 

tesko da coheed moze da udje, ipak su englezi, a sigma gore potvrdjuje da je "još jedno Britansko izdrkavanje", sto me vrlo raduje. uzgred, sigma, sta su ti ostala britanska izdrkavanja? sikth? martin grech?

 

jedva cekam novi coheed biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa prvi album TMV je odličan potez ali drugi je previše The Fall varijanta,

kao, vraćamo se rock-korenima modernim pristupom. Meni je Frances očajan.

Ali prvi album je super progresija na ATDI, ponadao sam se da će ići istim tokom...

 

Ycni:m je tipično brit-izdrkavanje koje ima veze sa ATDI koliko i TMV sa Anal Cunt.

Ima dobrih momenata, doduše, i spotovi su im odlični, međutim za slušanje...

 

Što se tiče SikTh, bio sam u uverenju da su dobar bend dok nisam skinuo ceo

album i čuo balade. Posle toga sam ih uklonio iz kolekcije. Period.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

i ja sam mars voltu uklonio, i to iz prostog razloga što mi je dosadno da slušam to..

 

uzmite the mae shi, pa ćete videti da takva muzika može imati i duha, a da ne bude samo izdrkavanje per se.

 

i ko nema, neka obavezno skine: Hrsta - Stem Stem in Electro.. ( Constellation).. mnogo dobar album.

 

evo vam:

 

You might well think the combination of monastic chants, Deep South swamp blues and 1970's British Prog-Rock is as ill-fated as Esperanto - but nobody thought to mention that to Hrsta. Part of the same broad movement which spawned Silver Mt. Zion, Hrsta take themselves and their music very seriously, allowing minor key-progressions to encroach whilst broad post-rock structures duke it out in the foreground. Nowhere is their sound more apparent than on the opening missive '...and we climb', where Hrasta half sing, half-chant the "we climb to the light" chorus with all the zeal of a religious cult. Meanwhile guitars are sacrificed outfront to the god of rock by front-man Mike Moya before it all sinks into the swampy 'Folkways Orange', where belching thickets of prog paint the sky red.... The best release on Constellation in quite some time - a big recommendation.

 

--

eh.. zaboravih da pomenem i BENEATH THE MASSACRE - Evidence of Inequity .. vrhunski tehnički dm iz kanade. EP je u pitanju, i oduvali su me načisto.

Edited by KRANG

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...