Jump to content

tema za pedere i dukatlije (random)


KRANG

Recommended Posts

ma kakvi... inter ne moze milana da pobedi s mihajlovic-materaci odbranom pa i kad bi svi po tri noge imali...

 

(jes i martins svojevremeno drndao maldinija ali mislim da vise nece...)

 

samo da kafu igra desno a da s stamom urade nesto drugo i eto LS + titula.

 

sevcenko se jos u nedelju vraca tako da spora nema.

 

 

poz

Share this post


Link to post
Share on other sites

jedino mi zao sto nema celzi-juve finala, jer se sastaju u polufinalu.

 

milan ako uzme ligu ove godine, ja povlacim sve ruzno za njih.

 

moraju da biju inter, pa lion, pa juve/celzi.

 

alal im qrac ako to uspeju, makar i onom njihovom ciganskom igrom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

celzi juve je mnogo jaka ali i dosadna tekma. oba tima se najvise oslanjaju na (fantasticne) odbrane i u tim okolnostima nijedni nemaju razlog da igraju onako lepo kako je celzi odigrao drugu utakmicu protiv barselone.

 

da spomenem i barselonu za koju sam ocekivao ako ne da dodje barem do polufinala onda barem pokaze nesto ozbiljniju igru od one koju je pokazala. ima rajkard jos dooosta da uci.

 

 

lion, kako si vec rekao ima zestokog potencijala i nikako ih ne bih medju autsajdere (mada se moze desiti da ih psv s onom jadnom fankenstaj ekipom izbaci). moze lajon daleko.

 

bajern je odlicna, povrh svega i iskusna ekipa koja nije zajebancija ni za koga, pogotovo za celzi. ne bih se tu ni na koga kladio.

 

 

i tako...

 

luna su kewa! (samo slusam u nekom patetika kvalitetu pa sam se malo smorio od sustanja sad.gif)

 

 

poz

Share this post


Link to post
Share on other sites

lion u ovom trenutku verovatno igra najatraktivniji i najlepsi za oko fudbal u evropi. lepsi od barse, jer se ovi mnogo vise oslanjaju na vrh akcije. takve ekipe tesko doguraju daleko, i moze da se desi da ih bas takav lame tim kao sto je psv izbaci. mada, prateci lion ovih godina, sumnjam da ce da se opuste. vrlo lako i psv moze da prodje kao verder.

 

lion je jedina ekipa u evropi koja moze svakoga da izbaci, ali i od svakoga da pukne. kod ostalih tacno znam ko koga moze da izbaci. tipa: juve reala, milan juve i tako ukrug. lion se ne uklapa tu nikako.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam ja prosli slusao. Ovo je energichno, simpatichno ... sad svi imaju clean melodic refrene ... postaje bas onako trendy ... icon_uhoh.gif Onako, Calibanichno zvuche.

 

 

Therapside, posto vidim da si tu, skiddam novi SOAD ..... samo sto pod imenom albuma pise Untittled ... al radi se valjda o novom albumu ...

Edited by solicitor

Share this post


Link to post
Share on other sites

haha.. gothic angel je dostigao nove granice debilizma:

 

Gothic Angel Warned on 18. 3. 2005, 17:29

Added to warn level:

prestani sa tim sranjima oko rodjendana. Ne treba mi da svaki dan gledam na dnu strane tvoj nick, a verujem i drugima

--

 

hahaha. zbog toga me warnovao?

dijabola

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam ja prosli slusao. Ovo je energichno, simpatichno ... sad svi imaju clean melodic refrene ... postaje bas onako trendy ... icon_uhoh.gif Onako, Calibanichno zvuche.

 

 

Therapside, posto vidim da si tu, skiddam novi SOAD ..... samo sto pod imenom albuma pise Untittled ... al radi se valjda o novom albumu ...

orangelistening.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja te silne albume sto vi volite nista nisam cuo. kakav sam jadnik sad.gif

 

mogu da pijem sa vama kad dodjem? icon_redface.gif

 

 

uglavnom, sad sam sa stranackoga koktela gde sam cuo najlepsu vest na svetu: stranka je uzela nove prostorije, sekretarica je mnogo dobra picka i MOZEMO DA KORISTIMO VEZU OD 2Mbit !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!. KADA GOD HOCEMO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!{/b].

 

 

i, evo, dosao sam malo ranije jerbo imam nekog posla ali verujte da sam popio dzina koliko god je vreme dozvoljavalo u tih sat ipo vremena !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

KRANG SRECAN RODJENDAN!!!!

 

 

 

poz

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

kad bi mi neki divx iskopao poslao bih ti barem 15 skrinshotova s indjijske televizije!!!

 

 

novi momenat je da ce verovatno poceti da me placaju da ljubim zene (pocinjem vec sutra ujutro!!!)

 

 

btw nemam boun mashin i verovatno jos neke pre-svordfish albume. ali znam da cu i ove sto imam slusati barem 10 godina (i jos upola toliko unazad).

 

dogovor kucu gradi a krv nije voda, kaz'ne! (znas ti, onako, fonetski pisati izgovor reci?)

 

 

poz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...