Jump to content
Sign in to follow this  
VoivodBG

Casillas

Recommended Posts

10455415_655614171180591_3998305261395640530_n.jpg?oh=8a56e468ed88d79aa739c47367e3f7ac&oe=554C34F1

a1657598202_2.jpg

Old Money Demo 2015

Prijatno iznenađenje iz Novog Sada, koji je svima poznat kao klasičan punk-rok-garažni grad. Za sada dostupan demo, dovoljno sirov da ukaže šta seju uživo, momci. Thumbs up.

odličan bend, slušao sam ih uživo 3-4 puta, uključujući i prvu njihovu svirku na kojoj su zvučali kao da već 10 godina sviraju zajedno. red je bio da izbace neki materijal.

Vidim kace se moji video snimci :) Casillas su mi dobri drugari, vecinu videa koje nalazite na YouTube sam ja snimao. Imate njihovih live snimaka na ExYuDarkScene kanalu, kao i vecinu drugih.

Bitna stvar za poznavanje benda Casillas. Sastavljen je od clanova tri benda koja su odavno neaktivni. Pa ko voli Casillas trebao bi i te da preslusa da udje u materiju - ovim redosledom slusati:

Maltreat, S.O.K. i Whorses. Tek posle dolazi Casillas. Uskoro ce imati koncert u CK13. Naletite!

bio prisutan.

baš sam se pre neki dan pitao šta se dešava s njima, hoće li biti kakvog novog materijala. juče bila godišnjica simbetove smrti.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...