Jump to content

Heroes Of The Storm


Mr.Murray

Recommended Posts

Blizzardova nova igrica koja je trenutno u closed BETA fazi. MOBA je u pitanju! Heroji su mešavina Diabla, Starcrafta i Warcrafta. Sinoć sam odigrao 2 partije i mogu da kažem da me je prilično zainteresovala igrica.

Nažalost, ja nemam Beta Key, ali u slučaju da naletim na neki postaviću ga ovde.

 

Slično je Lolu i Doti ali se razlikuje po nekim stvarima:

 

- Timski EXP odnosno timsko levelovanje - SVI SU ISTI LVL U TIMU

- Nema itema

- Ima talenata

- Na Z se priziva MOUNT koji vam daje poprilično MS i traje sve dok ne uđeš u combat ili siđeš sa njega

 

 

Za sada su ovo neke stvari koje su mi prve upale u oko.

 

 

 

abca026616bdc8f8e0e919f2d545f7e0.jpg

Edited by Mr.Murray
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Živo me interesuje kad su skovali taj MOBA termin, ja to znam oduvek kao AoS, da l' su ga napravili da ne bi ljudi zvali žanr Dota.

 

A i bilo bi šmekerski da se ustalilo AoS kao ime žanra, da se ispoštuje tvorac.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste malo manje golda nego sto bi bilo udobno, al nije ni tolko strasno. Uz dnevne questove i novce za levelovanje profila i pojedinacnih heroja moze fino da se pazari. Ja sam do 34tog nivoa opusteno skupio za 7 heroja. I tu sam samo za Brightwinga, Arthasa i Rehgara dao skoro 25k zlata. :)

 

Inace mnogo mi se svidja ova fora da svaka mapa ima svoje objektive koje treba da juris.

Edited by Nightfall

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

nagovoriše me ortaci da probam ovo

 

šta ga znam, nije loše, ali mehanički mnogo manje zahtevno od LoL-a

 

btw, ne znam kako se malo golda dobija, sad sam odigrao sa botovima i dobio 'iljadu, a koliko vidim najskuplji heroj je 20 'iljada

 

znači, 20 partija za njega, dok u LoL-u moraš da odigraš 60 i to da pobediš svaku da bi imao za nekoga od najskupljih

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovde imaš nagrade po lvlima. To je mala prednost. A najskuplji heroj je 10k. Nego je sada skuplji jer je izašao pre 15 dana fazon.

Mnogo se malo golda dobija, ali jebi ga, probaš na free pa vidiš šta ti se dopadne.

 

Meni je recimo Abathur najzanimljiviji champ u igrici! Njega sam na slepo kupio jer me je njegov gameplay mnogo zanimao i začudio!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Kako će Blizzard opet da sjebe konkurenciju sad kad ovo izađe, ima LOL i DOTA da se samoubiju, već su i najavili neki turnir sa 2 miliona dolara nagrade.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...