Jump to content

Guns n' Roses


michelle

Guns N' Roses: Illusions albumi?  

9 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

fall jasno znaci jesen, nema ni govora o "kraju" godine. Mada ja u ta obecanja i price ne verujem ni najmanje, svi znamo sta taj covek lupeta poslednjih 10 godina

Citiram coveka "Fall, late fall, definetely this year!" icon_wink.gif ... we'll see what happens biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

idem i ja na koncert,a jer moze neko ovo da prevede

 

 

Tommy Hilfiger was carried away by his own security people kicking and screaming after attempting to pick a fight with Guns N' Roses main man Axl Rose at The Plumm on Thursday night.

 

According to The Plumm owner Noel Ashman, Hilfiger who took two swings at Rose, was fortunate that he found Rose in good spirits and a forgiving mood. Ashman said "Axl was a gentleman and had the good sense not to retaliate as he would have done some serious damage to Hilfiger."

 

Rose, who was at the club to play a surprise acoustic set with his band Guns N' Roses for actress Rosario Dawson's birthday party, filled out a police report and later dedicated the song "You're Crazy" to "My good friend Tommy Hilfiger" during the band's scorching performance, which left the way beyond capacity crowd screaming for more and gasping for air well into the wee hours of the morning. Said birthday girl Dawson of Rose: "They've never played all acoustic, this is history in the making, how much does this fucking man rock?!"

Share this post


Link to post
Share on other sites

a jer moze neko ovo da prevede

Izvoli:

 

Tommy Hilfiger je iznesen nocas od strane svog jebenog obezbedjenja, placeci i jecajuci posle pokusaja da zapocne tucu sa jebenim glavnim covekom Guns-a Rose Axl-om.

 

Prema vlasniku jebenog lokala Noel Ashman-u, Hilfiger koji je jebenih dva puta zamahnuo na Rose-a, je imao mnogo jebene srece sto je istog zatekao zesce naduvanog. Ashman je kasnije rekao "Axl se poneo kao pravi jebeni dzentlmen i imao je dobrog smisla (citaj: dzointa) da ne uzvrati jer bi tako naneo jebeno ozbiljnu stetu Hilfiger-u"

 

Rose koji je bio u klubu da bi izveo nenajavljeni akusticni koncert sa svojim bendom Guano Apes, a za rodjendan Radovana Karadzica, popunio je izvestaj sa police i kasnije je jebenu pesmicu "You're Fucking Crazy" posvetio svom dobrom drugu iz vojske (citaj: Hilfiger-u), durex odlicnog koncerta njegovog benda, koji je ostavio jebenu publiku bez daha etc.

Slavljenik (u ovom slucaju -ca) je kasnije jebeno izjavila: "Ah, nikada nisu svirali sve akusticno, ah, ovo je, ah, pravljenje jebene istorije, ah, koliko ovaj covek jebeno, ah ah ah, roka!?"

 

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Verovatno gde i ja,tj. od te 'price' (traca) sto kruzi izgleda ovih dana nasom zemljom ph34r.gif

 

Anyway,kako sam ja cuo za to:

Prica mi jedan lik (stariji,bavi se piraterijom,ima kontakata po BG-u) u ZR-u,kao:'E,jel znas ko dolazi sa Rolingstonsima u BG?'

Ja:' icon_biggrin.gif Znam,ali oni nece doci'

'Aaaaaa,znaci znas za to....A otkud znas da nece doci?'

'Pa sa Rolingstonsima sviraju samo 2 show-a 10. (haha,na moj rodjendan) i 12. jula.I to u Nemackoj'

'Pa sta onda?Ti datumi su blizu ovom kad Rolingstonsi trebaju ovde da sviraju (7. jul) i sto onda ne bi bilo moguce?'

'Ma ne verujem...cisto sumnjam'

'Ma ima sanse,kad ti ja kazem'

...i tako onda tu ubedjivanje dal' ima sanse ili nema...

Share this post


Link to post
Share on other sites

slash je extra,tu nema sta,ali me savrseno boli to sto vise nije u gunsima...

 

on je svoje vizije izneo u snakepit-ima i velvert revolver a meni se nisu svidele

upravo to...sam je dokazao da je Axl jedina kreativna osoba stare postave...

Share this post


Link to post
Share on other sites

zasto onda Axl sam ne moze da napravi nesto dobro.... kvalitetno kao (pravi) guns-i

 

slash i axl zajedno daju pravu "kombinaciju"

pa Madagascar je bolja pesma nego sve VRa...

nove pesme GNRa ovako sirove su mnogo zanimljivije

od VRa i SSPa...

 

Slash je sam rekao u Behind The Music da je Axl imao viziju

da ubaci klavir,hor,skupe spotove a da je ostatak benda bio protiv toga..

Kao i da sad kapira da je pogresio...

Share this post


Link to post
Share on other sites

e, pa ,sad....

i nije....

odslusao SSP?

 

uostalom, u pitanju je potpuno drugi pravac....

 

a, to sto je axl ubacivao klavir, hor.... ne bi zvucalo tako dobro da nije uklopljeno sa slash-ovim rok/blues elementima

 

ne verujem bas da je pogresio

Share this post


Link to post
Share on other sites

a, to sto je axl ubacivao klavir, hor.... ne bi zvucalo tako dobro da nije uklopljeno sa slash-ovim rok/blues elementima

 

ne verujem bas da je pogresio

Pa Slash-a je inspirisao Axl (sa svojim melodijama). Izzy je komponovao najjace, Axl je napisao neke savrsene lyrics-e ... a kombinacija Axl+Izzy je donela slavu GN'R. Svaka cast Slashu, on je odlican gitarista, ali nemojmo ga precenjivati.

 

Sam Slash je rekao da je bio inspirisan Axl-ovim melodijama i ako ga pesma ne isnpirise odmah u startu onda od nje nema nista (to je rekao za Crash Diet icon_wink.gif).

 

Inace, sto rece Estranged, nove pesme (koji su demoi i live izvedbe) su bar duplo bolje od VR (da ne pominjem Snakepit & other shit). Madagascar, Better, The Blues su odlicne pesme, a There Was A Time je EPSKA PESMA, ta pesma jednostavno ima "ONO" sto karakterise Guns N' Roses... you can smell it in the air icon_mrgreen.gif . I.R.S. je onako "catchy" pesma, na prvo slusanje, ali ni to ne umanjuje njen kvalitet.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ali nemojmo ga ni potcenjivati

Taman posla. Odlican je on gitarista, mislim jbt ja sam GN'R fan icon_smile.gif, o cemu mi pricamo icon_mrgreen.gif . Nego malo mi je dosadilo da slusam ljude kao pricaju da je Slash = GN'R , icon_rolleyes.gif wtf?

 

Cini mi se da je Slash kreativno malo presusio. Posle '94 godine nisam cuo nesto EXTRA od njega (to se ocekuje od Slasha, jelte biggrin.gif ). Sem VR, koji su OK (ne dobri, ne odlicni, nego samo OK), nije mi se svideo nijedan Slash-ov "projekat".

Edited by Gn'Fn'R

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne Slash = Gn'R

 

nego Slash, Axl, Izzy, Steven, Duff = Gn'R

 

pivopije.gif

pivopije.gif ... samo steta sto je Steven u takvom "stanju" kakvom je, ne moze vise ni palice da drzi icon_mrgreen.gif .

 

Mada dobar je bend Axl okupio, sviraju momci sasvim dobro. Bolje od ovoga nije mogao da okupi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

e, da

 

jadan steven.... kako je propao zbog Gn'R-a icon_sad.gif

 

i, stvarno, bolja postava nikada nece postojati.... zato su samo ti guns-i stvarno gunsi icon_wink.gif

nije steven propao zbog gnr vec je propao zato sto nije mogao da se skine sa kreka

 

Pa i sama prica kako je nastao najveci hit gunsa "sweet child of mine" nam govori da su svi oni bili talentovani,ali da je Axl umeo da prepozna sta valja

 

Sto se tice novog benda,ovo sad zaista lici na nesto extra

-novi gitarista je mnogo vise gnr nego ono cudoviste bhead

-axl je opet u rock fazonu

-glas mu je mnogo bolji

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo nesto exkluzivno biggrin.gif , There Was A Time sa NOVIM uvodom icon_rockdevil.gif ...

 

http://www.megaupload.com/?d=AJG9WU8E

 

Taj uvod su koristili live na certu 12.05. ali ovo je studijska verzija, skinuo sam taj intro posebno i "dodao" ga na pesmu icon_smile.gif.

 

P.S.

Uploadovacu sve pesme sa ovih novih koncerata, izabrao sam one koje su najboljeg kvaliteta i do kraja dana linkovi ce da biDnu ovde biggrin.gif.

 

@estranged

Jbg, ja ne gledam grand pa nisam znao da upotrebljavaju moj trademark icon_evil.gificon_evil.gificon_evil.gif

Edited by Gn'Fn'R

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...