Jump to content

Guns n' Roses


michelle

Guns N' Roses: Illusions albumi?  

9 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Nisam bas plakala, ali jeste mi bilo jako tuzno. Iskreno, veoma tesko mi padaju promene u bendovima koje volim i njihovo propadanje icon_sad.gif

Ma daj, opusti se bre!!! Ko ga shisha... Nije to onaj G'n'R koji je nekad bio! Ono na MTV MA je bilo bezveze, gledao sam kada se pojavio u onom rap fazonu...

Lepa su oni uspomena, i na to treba da ostane, a ne da krlja to ime!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nastavicu da razgovaram sama sa sobom u vec utvrdjenom maniru.

 

Dakle, ako ste bili zainteresovni za Tribute "Apetitte for reconstruction", nemojte bacati pare. Bez obzira na to sto su izvodjaci ljudi iz Pretty Boy Floyda, Bang Tangoa, Quiet Riota Tuffa, Bullet Boysa i ne mogu da se setim jos kojih bendova, sve stvari su remiksovane i to u nekom bljak maniru icon_mrtav.gif . Nekoliko pesama je simpaticno, ali nedovoljno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Yesss! Sagovornik.

 

Samo sa Apetita. Najgluplje je sto postoje dve obrade Welcome ton the Jungle, prva i poslednja pesma. Svi su me lepo upozorili ali ja sam ipak kupila. Marija, moram da ti narezem, You`re crazy tekst zvuci kao da govori "njanjanjanjanjanja", bez zezanja icon_mrtav.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Peva je Steve Rochelle iz Tuffa. Ne znam da li znas ko je on, ali jako lici na Breta Michaelsa s tim sto je jos pedeset puta zenstveniji, ali nikada nije tako pevao! Tuff je vlasnik jednog od mojih omiljenih albuma "What goes around comes around" i vokal zvuci normalno, ne normalno za mnjaukace nego NORMALNO. Da disk nije original ne bih poverovala da je on no.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eto kao da je juce bilo kad su i same bile deca, a doslo je vreme kada devojcice koje su se lozile na G'n'R vec postaju ciljna grupa potroshacha za odecu za bebe. biggrin.gif

 

Gricnuo me zub vremena nema sta. Samo ja necu kupiti svom klincu/klinki majcu Joe Satriani jer ne mislim da je to pametno icon_mrgreen.gif Ako ga vidim da pipne gitaru prebicu ga za njegovo dobro i oterati ga napolje na poljanche da igra fudbal sa ostalom decom icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...