Jump to content

Guns n' Roses


michelle

Guns N' Roses: Illusions albumi?  

9 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Covece sto se uzbudjujes to ti je Axl !!!!

Taj ti je na depresivniji agresniji zabavniji raspolozeniji lik u isto vreme !

A ti michelle ne kontam sto se konstantno pravis pametna ...

Ako ti se ne svidja tema nemoj ni da komentarises , zar te mamica i tatica nisu ucili lepom ponasanju ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Govori se o depresiji Axl Rose, ok. Mene samo interesuje koje godine je on bio na lecenju od depresije, gde je decko to procitao i slicno zato sto me zanima, a zanima me zato sto sam fan. Ne vidim zasto bi se decko koji je otvorio temu uvredio zbog toga a jos manje vidim zasto se ti osecas pogodjenim.

 

Taj ti je na depresivniji agresniji zabavniji raspolozeniji lik u isto vreme

 

Nije mi jasno sta si hteo da kazes ovim. Mozda se pravim pametna ali volim da razumem ono sto napisu ljudi koji mi se obracaju .

 

Ako ti se ne svidja tema nemoj ni da komentarises , zar te mamica i tatica nisu ucili lepom ponasanju ?

 

Tako se obracaj svojoj kevi a ne meni :wink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li je neko primetio muzicku kreaturu po imenu Jeanette i njenu pesmu Rockin' on Heaven's Floor? ohmy.gif Cini mi se* da pesma nema nikakve veze sa GnR sem po pateticnoj asocijaciji naziva :roll:.

(*kazem cini mi se, jer je pomenutu bolje gledati nego slusati)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li je neko primetio muzicku kreaturu po imenu Jeanette i njenu pesmu Rockin' on Heaven's Floor? ohmy.gif Cini mi se* da pesma nema nikakve veze sa GnR sem po pateticnoj asocijaciji naziva :roll:.

(*kazem cini mi se, jer je pomenutu bolje gledati nego slusati)

 

Videla sam to govno, stalno je vrte na VIVI... uzas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ja imam sve originale i samo mi fali taj...Grrrrrrrrrrrrrrr.... sad.gif Hocu taj booklet.

 

I ja imam 4 pesme sa novog? Koje imas? Ja Silk Worms, Chinese Democracy, Madagascar i Blues.

cak i da imam ne verujem da bih ti ga dao ili prodao i ja sam zagrizeni fan gore potpisane grupe

Share this post


Link to post
Share on other sites

UYI su ok bookleti, unutra su tekstovi u centru kolaz fotografija clanova benda i saradnika na albumu i uz tekstove grafike ili fotografije inspirisane tekstovima- jako male (Dead Horse, Coma, Pretty tied up, Don`t Cry i jos neke, ne mogu da se setim).

 

Na poslednjoj strani je velika fotografija benda i GnfnR natpis. Onako, prilicno kul

 

Meni je Lies mozda najbolji omot od njih biggrin.gifa:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...