Jump to content

Guns n' Roses


michelle

Guns N' Roses: Illusions albumi?  

9 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

ja ih nisam gedao 90-ih,ali sam ih gledao ove godine u budimpesti,i odusevljen sam novim bendom

Nisam ih ni ja gledao 90-ih,al' i mene je ovaj koncert odusevio (kazem,ipak su to Gansi :pivopije: ),mada sam ja ipak fan 'stare' postave Gansa :da::pivopije:

 

ono sto je sigurno - axl nema ni 5% glasa sto je imao 90ih.

Aih sad :uhoh:

Nije tako :no:

U Budimpesti je to pokazao (i dokazao) :da:

 

Meni je nezamislivo da postoji neko kome su novi Gunsi bolji od starih :confused::confused::confused:

al ajde UKUSI........

Eto,ima i takvih (ne ja naravno) ;)

 

novi gunsi su mozda dovoljno dobri a mozda i ne... jedino je bitno to sto to nisu oni gunsi koje smo mi poceli da slusamo

Ne razumem bas najbolje kako je JEDINO to bitno sto nisu oni 'stari' Gansi? :confused:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne razumem bas najbolje kako je JEDINO to bitno sto nisu oni 'stari' Gansi? :confused:

 

vezano za pricu stari vs novi gunsi... "novi" nikada nece i ne mogu biti dobri kao ili bolji od pravih, prvih, starih... kako hocete...

jednostavno je (po meni) ovo potpuno drugi bend.. ne moze se uporedjivati sa originalnom postavom... mozda to jeste zanimljivo, lepo, savrseno nekome i u tome nema niceg loseg, naravno... ali tu, kao sto rece MAN O WAR, nema onog duha...

meni se sve nesto cini kao da vrtimo jednu pricu u krug :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites

vezano za pricu stari vs novi gunsi... "novi" nikada nece i ne mogu biti dobri kao ili bolji od pravih, prvih, starih... kako hocete...

jednostavno je (po meni) ovo potpuno drugi bend.. ne moze se uporedjivati sa originalnom postavom... mozda to jeste zanimljivo, lepo, savrseno nekome i u tome nema niceg loseg, naravno... ali tu, kao sto rece MAN O WAR, nema onog duha...

meni se sve nesto cini kao da vrtimo jednu pricu u krug :ph34r:

 

vidis ti si sebe u startu ogranicila od realnog suda...

uopste ne zelim da polemisem ko je bolji,ali u svakom slucaju sebe necu ograniciti stvarima "oni nikad nece beiti",otkud ti znas?

tvoj komentar je klasican sa komentar jednog Srbina sa pocetka 90-ih,ali zar te Zoran Djindjic nije malo osvestio???

Nemoj nikad misljenje da baziras na predrasudam jer znas stvari idu dalje...

 

Sto se tice novog benda on je menimuzicki za klasu ispred onog starog,jednostavno ja sam gunse poceo da slusam 90-ete,i bili su mi omiljen bend svih ovih godina,ali ne mogu da zamislim Axl i slash-a ponovo zajedno na stage-u,jednostavno to bi licilo na cirkus sada...

 

O kakvom duhu pricas,sve je to samo rnr,a ovi momci zaista to dobro rade

 

btw kada sam poceo da slusam gnr imao sam 10-11 godina,sada mnogo vise tako da mi je smesno sa ove distance da ja pricam o duhu 80-ih,a i covek u svojopj biti nosi jednu lepu osobinu"prilagodjavanje"

 

Ja sam srecan sto Slash i Duff nisu u bendu,voleo bih jedino da vidim Steven-a i da cujem Stradlina na albumu,a sto se slash-a i duff-a tice poslusajte "contraband" i vidicete zasto stari gunsi vise ne mogu da postoje

 

Jebote,meni je svaki slashov solo sa tog albuma toliko providan da jednostavno kada sam prvi put slusao album,bukvalnoam znao sta ce da odsvira

 

Realno dupli use your illusion album i ona velika (cita sam jedna od najvecih ikada) turneja su ubile stari gunsnroses

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@gnrkoncerti : slashova sola su ti providna...ma ajde...uostalom sta ti znaci pojam providnog...slash je jedan od najvecih gitarista u rnr-u u gunsim nije dao svoj maximum ali je bio vrashki dobar....sta bi tek reko za kirka hammeta

Share this post


Link to post
Share on other sites

@gnrkoncerti : slashova sola su ti providna...ma ajde...uostalom sta ti znaci pojam providnog...slash je jedan od najvecih gitarista u rnr-u u gunsim nije dao svoj maximum ali je bio vrashki dobar....sta bi tek reko za kirka hammeta

 

kakva glupost,pa Axl tj gunsnroses su iz slash-a izvukli najbolje (po meni najbolje njegove solo deonice se nalaze u Axlovimpesmama sweet child of mine,estranged,november rain,nighttrain),a i sam znas pricu kako je nastala sweet child of mine...

 

sta je to slash uradio znacajno posle gunsa

 

covek je jedva pristao da se sweet child objavi na apetitu a pesma postala najveci hit gunsa i jedan od najvecih ok hitova 80-ih

 

stose kirka i metallice tice,mislim da su onijedna prava masinerija bez sarma,ali u svakomslucajuveoma znacajanbend uheavymetalu

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@gnrkonerti: vidis za sweet child znam ali to da je axl iz slasha izvukao najbolje sumnjam...sluso sam velvet revolver i tu slash isto dobro svira samo sto mi je tu originalniji no u gunsima al to je moje misljenje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo da napišem ukratko o koncertu sinoć.

 

koncert je bio vrh !!! Ja sam se iznenadio... nisam mislio da će da ispadne tako dobro.

 

Puna arena klinci ,matori rockeri... Lepo je bilo videti nekoliko generacija zajedno.

 

bili su 2 predgupe druga predgrupa već dosta poznata (bar ovde u Kanadi) The Trews

onako u Hard rock stilu ,Posle toga bilo je i striptiz show uz muziku UFO,Led zepp,AC.DC

 

Gunsi su počeli sa pesmom posle nekog introa.. welcome to the jungle .bina ,zvuk i sve ostalo je bio vrh

Axl je bio u dobroj formi i što kažu bio je u jako dobroj volji ,skratio je kosu dosta .Ostali članovi pojma nemam ko su :)

lik je odsvirao dve gitar solo ubijalo kako dobro svira ,bubnjar je neki crnac.

nove pesme mi nisu baš poznate ,Axl ov glas se promenio ali moram opet reći zvuk je bio plafon

publika je dao punu podršku grupi ,odsvirali su i jednu country pesmu iz zajebancije.

 

 

koncert je trajao preko 2 sata.

Jeste nije to to kao 1992e ali je bio Ok koncert .

 

 

 

 

[

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da na zadnji dan su počeli da dele karte tipa kupiš jedan dobiješ jedan za đzabe .

A kao nagradne igre na radiju su deleili karte kao nenormalni

A ja sam kupio karte dosta ranije jebi ga ko je znao za ovakve fore.

 

Ma nisam ja Lazo baš tako mator :) eto bio sam sa ženom pa onako opušteno.

mada mogli smo kasnije da siđemo dole bez problema.

 

U svemu tome bilo je OK.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

btw kada sam poceo da slusam gnr imao sam 10-11 godina,sada mnogo vise tako da mi je smesno sa ove distance da ja pricam o duhu 80-ih,a i covek u svojopj biti nosi jednu lepu osobinu"prilagodjavanje"

 

Ja sam srecan sto Slash i Duff nisu u bendu,voleo bih jedino da vidim Steven-a i da cujem Stradlina na albumu,a sto se slash-a i duff-a tice poslusajte "contraband" i vidicete zasto stari gunsi vise ne mogu da postoje

 

Jebote,meni je svaki slashov solo sa tog albuma toliko providan da jednostavno kada sam prvi put slusao album,bukvalnoam znao sta ce da odsvira

 

 

Sta fali "Velvet revolveru" po meni tako se danas svira hard rock. Sta providne solaze?????? Pa naravno da si znao sta ce da odsvira kad si toliko dugo (ko i ja) slushao Gunse, Slash je osto onaj isti prljavi roker koji je bio svo ovo vreme. Naravno da se ljudi menjaju al to ne mora da znachi da menjaju svoj nachin sviranja. O chemu ti prichash. Sta sad, Slash treba da svira ko Satriani da bi bili zadovoljni. Chovek je svoj vrhunac davno dostigo i sad radi ono sto najbolje ume (chitaj) SVIRA!!!!!!!!!!!!!!!

Bez uvrede :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmmm...kasnim malo..nego,htedoh reci da mi je Axl u Budimpesti zvucao bogovski,mnoogo bolje nego live nastupi 90-ih,ali...bend ('ajd' da ne pricam o tome da li su dobri muzicari,naravno da jesu) mi ne zvuci ni izbliza tako harmonicno...tacno se oseca da fali ona "pevajuca" gitara pod Slashovim prstima :da: ...a verujem da su se verovatno i ovi momci svojski potrudili da ne bude previse poredjenja...

Share this post


Link to post
Share on other sites

loool ladno je neko deface-ovao zvanicni GNR sajt... tako da informacija nije tacna :D

Aaaaaaa :sad::udri:

 

A bojim se (ali i nadam) da cemo moooozda jednog dana docekati taj reunion,kao sto obicno rade kada ukapiraju da je to ta energija,pa cemo ih onako u poodmaklim godinama (nasim i njihovim :mrgreen: ) gledati zajedno na stage-u...Ufff...yamislite samo Axl,Slash i Duff ponovo zajedno...aaaaa :udri::cry::D

:rockdevil::rockdevil::rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ta informacija nikada nije bila na www.gunsnroses.com

 

reunion...ne znambas,akoizadje chinese democracy sa ovompostavom,sumnjam da ce se ikada desiti

 

a ine znam zasto kukate za tim reunionom,gnr su bilijedan od najvecih bendova svihvremena,izdali su po meninajbolji album ikada (apetite),odradili jednu od najvecih turneja ikada (trajala je 3 godine),furali ljudi svoj fazon bez kompromisa sa drugima ali i medju njima samima,i jednostavno shvatili da vise zajedno nemaju sta da pruze i razisli se...

 

jednostavno,nisu dozvolili da ih pojede uspeh,i svoju misiju u rnr su ispunili

 

ja uvek poredim gnr i stonse(mnogi ce sada reci stonsi su najveci ikada,jesu ali...),gnr su mogli da sviraju sve ove godine,zaradjuju brdo love,prave velike turneje ali jednostavno nisu hteli da rade ono sto ne vole...

a sta je sa stonsima u zadnjih 15-20 godina,koja je njihova svrha

-izdaju njesra albume

-popisali su se na rnr misiju (prihvatili titule ser-a mislim na jaggera,svirali billu klintonu na rodjendanu i da ne nabrajam vise)

-i iskreno ispered kuce da mi sviraju ne bih isao da ih gledam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gunsi su bili odlichan bend, ali sa obzirom na priche koje su kruzile o njihovom (narochito Axlovom) ponashanju, korishcenju droge i alkohola i sl. mozda je i bolje da ne prave reunion. Bolje da ih pamtim po dobrom. Ovako, uvek postoji mogucnost da iskrsne neki sukob (nisam neki veliki fan Gansa pa nisam upucen u njihove odnose ali rekao bih da nisu bash u savrshenim odnosima). Svidja mi se Appetite, ostale albume ne slusham preterano (po neku pesmu).

Shto se tiche poredjenja sa Stonsima, brate smuchili su mi se vishe... Uz svo duzno poshtovanje, Stonsi sviraju istu muziku vec 20 godina (ako ne i vishe). Glupo je porediti ih u bilo kom smislu. Gunsi su postojali, rekli shta su imali da kazu i raspali se, kao i svaki normalan bend. Nisu ostali da bi uzimali pare,,,

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gunsi su bili odlichan bend, ali sa obzirom na priche koje su kruzile o njihovom (narochito Axlovom) ponashanju, korishcenju droge i alkohola i sl. mozda je i bolje da ne prave reunion. Bolje da ih pamtim po dobrom. Ovako, uvek postoji mogucnost da iskrsne neki sukob (nisam neki veliki fan Gansa pa nisam upucen u njihove odnose ali rekao bih da nisu bash u savrshenim odnosima). Svidja mi se Appetite, ostale albume ne slusham preterano (po neku pesmu).

Shto se tiche poredjenja sa Stonsima, brate smuchili su mi se vishe... Uz svo duzno poshtovanje, Stonsi sviraju istu muziku vec 20 godina (ako ne i vishe). Glupo je porediti ih u bilo kom smislu. Gunsi su postojali, rekli shta su imali da kazu i raspali se, kao i svaki normalan bend. Nisu ostali da bi uzimali pare,,,

 

bas tako,stonsi nista ne govore vec 20 godina

 

btw gunsisuimali jednuveliku turneju (citao sam da je uyi tour trajal 3 godine,i da je gunse u tome periodu videlo 7 miliona ljudi)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...