Jump to content

Guns n' Roses


michelle

Guns N' Roses: Illusions albumi?  

9 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Gunsi su postojali, rekli shta su imali da kazu i raspali se, kao i svaki normalan bend. Nisu ostali da bi uzimali pare,,,

 

Lepo receno. Bili, rekli, najebali se keve svima i otishli. To je bio r`n`r.

Sto se tice ponovnog njihovog okupljanja nema shanse da se Axl i Slash ikad pomire.

 

 

 

btw gunsisuimali jednuveliku turneju (citao sam da je uyi tour trajal 3 godine,i da je gunse u tome periodu videlo 7 miliona ljudi)

To je tachno. Svi su znali da kad se ta turneja zavrshi i Gunsi ce biti gotovi, tako da nisu teli da je ikad prekinu, ali..... :cry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

bas tako,ovako mi je nekako bolje,svako radi ono sta oseca (slash i duff sviraju muziku koju vole,axl predstavlja gunse 2006 vision,izzy se zajebava,a steven se dace bog skinuo sa heroina)

 

ali stvaro su jebali kevu svima,ja mislim da je uyi najispljuvanija turneja ikada a opet mozda i jedna od najvecih (oni su radili tri koncerta u tokiju pred 70000 dan za danom,u evropi su odrzali masu stadionskih koncerata,a u juznoj americi su ikone,u argentini su mogli godinu dana da sviraju pred 80000 ljudi)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest 10 dinara

Gunsi su samo da li svetu u tom trenutku ono sto im je bilo potrebno.

Axl je kreten koji 10 godina ne moze da skrpi jedan pisljivi album.A kad pogledas i ne peva nesto posebno dobro ,nego ima specifican glas koji se savrseno uklapa u muziku jer u gunsima su bili stvarno odlicni muzicari.Muzika je bitna kod gunsa a Axl-ov glas je bilo samo nesto sto se savrseno uklapalo u tu muziku..

 

Guns-n-Roses je jednostavno fenomenalna stvar....

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti brate bash nemas pojma, a? Da imash blage veze s pevanjem shvatio bi kolko axl ima znanje, a ne samo glas. Ono sto on peva retko ko moze od rock/metal pevaca. To su stvari kakve se uce u muzickoj skoli i koje su jako teske. A ako mislis da axl nema pojma da peva zato sto mu posle 30 koncerata, noc za noc, pukne glas, onda stvarno nemam komentara. Ono sa cime se slazem je da mu je danas glas stvarno daleko od onoga zto je nekad bio. A sto se tiche muzike, vidim da takodje nisi bas upucen u pravljenje pesama. Axl u gunsima bio perfekcionista i takvom coveku je uvek jako tesko da sam radi pesme, jer kad sam radis, mozes do beskraja da preispitujes svoje neke ideje i odluke i da na kraju nikad ne budes zadovoljan. Kad imas bend mnogo je lakse jer dosta toga izlazi iz kompromisa, a i lakse je prosuditi kolko je tudj riff dobar. Pa ipak i pored svega toga Axl je bio zasluzan za 40% materijala koji su gunsi napravili, a ostali svi zajedno oko 60%.

 

Vidim da volish gnr, ali ti treba "more info on the subject". Nemoj da se uvredis, ja samo mislim da previse pljujes axl-a.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naposletku...reunion je suvisan i bezveze...bilo je sta je bilo i kraj

 

Suvisan?!!!! Kao, pre bi otisao na sadasnji sastav....UNBELIEVABLE!

 

Gunsi su samo da li svetu u tom trenutku ono sto im je bilo potrebno.

Axl je kreten koji 10 godina ne moze da skrpi jedan pisljivi album.A kad pogledas i ne peva nesto posebno dobro ,nego ima specifican glas koji se savrseno uklapa u muziku jer u gunsima su bili stvarno odlicni muzicari.Muzika je bitna kod gunsa a Axl-ov glas je bilo samo nesto sto se savrseno uklapalo u tu muziku..

 

Guns-n-Roses je jednostavno fenomenalna stvar....

 

:confused: O,cujes li ti sebe??? :udri:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gunsi su samo da li svetu u tom trenutku ono sto im je bilo potrebno.

Axl je kreten koji 10 godina ne moze da skrpi jedan pisljivi album.A kad pogledas i ne peva nesto posebno dobro ,nego ima specifican glas koji se savrseno uklapa u muziku jer u gunsima su bili stvarno odlicni muzicari.Muzika je bitna kod gunsa a Axl-ov glas je bilo samo nesto sto se savrseno uklapalo u tu muziku..

 

Guns-n-Roses je jednostavno fenomenalna stvar....

Slazem se.

Axl je trebao da bude izbachen odmah posle audicije zato sto je mnogo kreshtao, ali je osto jer je ekipa mislila da ce bash zbog toga da budu autentichni, i bili su u pravu.

 

Ja mislim da ova tema treba da se zatvori. Gunsi su ionako vec legende, ne ida da se ovo razglaba u nedogled-moje mishljenje.

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Axl je trebao da bude izbachen odmah posle audicije zato sto je mnogo kreshtao, ali je osto jer je ekipa mislila da ce bash zbog toga da budu autentichni...

Ovaj,cekaj malo,o kakvoj audiciji ti pricas? :confused:

Iz tvog posta shvatam da kazes da je Axl bio na audiciji za Ganse ili...? :ph34r:

 

Ja mislim da ova tema treba da se zatvori.

Cekaj,zasto da se zatvori?

Pa aktivan su bend :da:

A i da nisu - sta fali?

Mislim,moze se pricati iovako o njima (bez obzira na sve) ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ lazaGNR : Pa pazi zavisi i ko kako dozivljava gunse...nekome ovi novi u sustini i nisu gunsi.Po meni takodje treba da se stavi tacka i da se gunsi stave u legendu.A ovi bendovi tipa Velvet Revolver i novi Gunsi...ipak su to posebne price

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bio janpi sinoc kad sam postovao. Ne audicija, lose sam reko. Ja sam nekad davno chitao neku prichu kako su jos mnogo pre njihovog legendarnog prvenca dok su jos harali po klubovima i tako to, teli da kikuju Axl-a zbog njegovog kreshtanja. Posle sam chuo mnoge ljude kako prichaju o tome, mada nisam ni 60% siguran. Jbg nisam se druzio sa njima (mada sam hteo :) ). Mozda je tad to bio neki popularan trach ili neko sranje ali sam to prihvatio kao mogucnost tad (`91 pa na ovamo). Mada Axl stvarno kresti :) i zato ima jedan od najoriginalnijih vokala ikad. A tek posle kad je nauchio da peva,skidao sam mu kapu. :) :)

Bajdvej mene moja ekipa i dan danas zajebava sto i dalje obozavam Gunse, i konstantno vodimo raspravu o tome.

GUNS `N` ROSES SU ZAKON. BILI-OSTALI. :muzicar:

Edited by MAN O WAR

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ lazaGNR : Pa pazi zavisi i ko kako dozivljava gunse...nekome ovi novi u sustini i nisu gunsi.Po meni takodje treba da se stavi tacka i da se gunsi stave u legendu.A ovi bendovi tipa Velvet Revolver i novi Gunsi...ipak su to posebne price

Paaa,na neki nacin daaaa...al' bezveze je sad otvarati novu temu "Novi Gansi"...moze i ovde o tome da se raspravlja...ustvari,ne da moze nego ima da se raspravlja :lol:;)

 

Bio janpi sinoc kad sam postovao.

A vidim ja tu nesto nestima,kad ono :alkos: :alkos: :alkos::)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bas sam nedavno odgledala na tv-u pricu vezanu za GN'R

gdje mi se dopao dio o tome kako je nastala pjesma ''Sweet child o mine''

navodno Axl ju je napisao kao pismo za svoju djevojku, simpaticno, zar ne. :mrgreen:

 

A sam uvodni riff pjesme je bila u pocetku cista zajebancija

od strane Slash, ali se to jako svidjelo bivsom im bubnjaristi

pa su odlucili da pjesma ima takav uvodni dio...

I gle, niko nebi vjerovao da je jedna od najvoljenijih pjesama.

Edited by Gothic-Rock

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bas sam nedavno odgledala na tv-u pricu vezanu za GN'R gdje mi se dopao dio o tome kako je nastala pjesma ''Sweet child o mine'' navodno Axl ju je napisao kao pismo za svoju djevojku, simpaticno, zar ne. :mrgreen:

Za Erin Everly (njegova bivsa devojka i kasnije zena) :da:

 

A sam uvodni riff pjesme je bila u pocetku cista zajebancija od strane Slash, ali se to jako svidjelo bivsom im bubnjaristi pa su odlucili da pjesma ima takav uvodni dio...I gle, niko nebi vjerovao da je jedna od najvoljenijih pjesama.

Pa da,ko bi rek'o :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako neko misli da Axl "kresti" neka poslusha lepo Appetite. Covek peva, tu nema krestanja, ali se radi o tome bas zato sto ne glumi neke gluposti ko recimo onaj iz Dream Th. to zvuci mnogo silovitije i na trenutke "krestavo", ako vam se bas svidja taj izraz. Kad krestis nemas ciste tonove, a Axl peva skoz cisto na Appetitu, ali ko sto rekoh, bas zato sto ne koristi neke gluposti kao po propisu za visoko pevanje, vec peva svojim glasom, zato i zvuchi tako.

 

A sto se tiche audicije. ?!?!?!?!?!?

Pa Axl i Izzy se znaju josh iz srednje i jednostavno se radilo o tome da (pa sad slede dve priche, jedan je Slashova, jedan je od njihove ortakinje iz tog vremena):

 

1. Slash je dosho na jednu svirku gde je cuo Axl kako peva i reko je da jednostavno mora da svira sa tim likom i to je to. Problem je bio sto nije hteo da imaju drugog gitaristu, ali Axl nije hteo da radi bez Izzy-a, a i Slash je promenio misljenje kad je upoznao Izzy.

 

2. Neka riba je upoznala Slasha sa Axl-om na toj svirci i to je bilo to. Odmah su znali da su jedan za drugog.

 

Dakle, nije bilo nikakvih audicija.

 

Jedine audicije na koje je Axl iso su bile za neke bednove, i to tek kad je stigao u L.A., pre nego sto je uopste uspeo da se navata sa Izzy-em, i vecinu nije proso jer su mu rekli da zvuchi previshe kao Plant.

 

P.S.

Cisto da razjasnimo nesto.

 

Pishe se Guns N' Roses. Apostrof ide samo sa desne strane slova N.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A sto se tiche audicije....

Meni je nekako verovatnija ona druga verzija :D

 

P.S.

Cisto da razjasnimo nesto.

 

Pishe se Guns N' Roses. Apostrof ide samo sa desne strane slova N.

Pa,ja pisem tako (da apostrof ide posle N)...a takodje tako pise i na svim omotima njihovih albuma :bigblue:

Al' eto npr. u vreme Appetite-a se pisalo (po medijima) kao Guns'n'Roses (sa malim N i 2 apostrofa).

Da bi u vreme Spaghetti-a (spot za Since I Don't Have You) pisalo sa apostrofom pre N ('N) :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites

"N" stoji za skracenicu od AND. I to svi znamo!

E sad, meni je zgodije da pishem `n` nego n` ili `n. Tako sam naviko od malena. I shta to ima veze sa proizvodnjom sheshira u Japanu.

Ja sam jos pre nekad reko da po meni Axl ima jedan od najboljih vokala (kao i Layne Staley_ALice In Chains). Ali to su specifichni glasovi koji ponekad zvuche pogotovu na visokim tonovima ko da distorziraju(kreshte). Valjda imash uvo da to chujesh.

Ne mogu da verujem da i dalje raspravljamo o tome. Aj nadjite neku drugu temu vezanu za Guns --N`--Roses da razmenjujemo mishljenja ko ljudi.

Edited by MAN O WAR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...