Jump to content

Guns n' Roses


michelle

Guns N' Roses: Illusions albumi?  

9 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Mislim da je ta euforija prosla i sada, sta bude, morace da bude nesto sto ce kolektivno da pojede celu rock/metal scenu.

 

Ovde si 100% u pravu. Posle ovoliko odlaganja i kidanja zivaca fanovima Axl zna da mora da izda jebeno remek-delo da bi svi (ili bar vecina) bili zadovoljni.

 

Takodje mislim i da Gn'R vise ne mogu da se ubrajaju u metal scenu jer se taj pravac prilicno razvio od vremena kada su oni bili u svom zenitu.

Edited by windrider

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa, jbg, nikad oni ni nisu bili metal, nego je osamdesetih sve to bilo mnogo blize. Danas ima toliko razlicitih zanrova da reci samo metal opet ne govori mnogo. :)

Oni su uvek bili Hard Rock bend, a i sami se uvek deklarisali kao rock & roll bend. Drugacije su im i harmonije i rifovi i tekstovi od metalskih samo fora je danas napraviti neki novi rock. Rock je blago receno ustajao, i napraviti nesto da bude sveze i tvrdo, a da i dalje bude rock, a ne metal je ono sto je zajebano.

 

Fakat je da se takav bend ceka, a kolko god se ja kunuo u G n' R, mislim da to vishe nije na Axl-u i gunsima (a i da hoce, mislim da vishe ne mogu), nego na nekom bendu koji ce tek da se pojavi.

 

G n' R ce zahvaljujuci svom Axlovom trudu verovatno zvucati sveze, ali na ustrp zvuchanja rockerski. To je problem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne znam da li je ovo bilo

 

news from www.melodicrock.com

 

GUNS N ROSES ALBUM DONE AND HANDED OVER TO RECORD LABEL:

Time for a Guns N Roses update, direct from one of my trusted sources. They state: "Chinese Democracy is done and has been handed in...all Universal bigwigs were flown to LA a couple of weeks back to listen to it.... The delay is blamed on Axl "not having the proper team in place" since he fired his manager, Merck. As soon as he gets his "new team" in place the album will be released.... September seems like the most likely scenario...."

Apparently the word from Universal is that the album "will be remembered for a long time.... because it's that good." Mmmm....I think perhaps it will instead be remembered for costing 10 times the amount it should have and I think eventually, it's failure to live up to the impossible expectations from the hype of a 10 year wait.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guns N' Roses have announced that they are postponing the start of their world tour, which was due to start in Japan.

 

The Japanese concerts are being rescheduled. Guns N' Roses will be able to make their two scheduled performances headlining the MyCoke festivals in South Africa at the end of the month.

 

"I feel so bad right now," explains bassist Tommy Stinson. "I accidentally fell down a flight of stairs. I put my hand down to break my fall and heard a loud 'pop.' The next morning my hand looked like a balloon. I went to see my doctor, and while the good news is that it's not broken, the bad is news is it's severely sprained and I may have done some ligament damage. We had our last rehearsal a few days ago and shipped the gear to Japan and then this happened. I feel horrible.

 

"I'd like to apologize to our Japanese fans that were looking forward to seeing us and know that we will we see you all soon. Again, we'd like to sincerely thank our fans worldwide for their patience and support."

 

Opet moraju nesto da odlazu :rolleyes: Ovog puta bar nije kriv Axl :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

E ovo se polako ali sigurno pretvara u spansku seriju. Sada Slash prica kako bi hteo reunion, a do skora je srao po Axl-u :rolleyes: .

 

Mislim, ja bih bio odusevljen da se ovo zaista dogodi, makar i samo na par koncerata, ali jos uvek to izgleda prilicno nerealno. Mada, sve vise bivsih clanova Gn'R prica kako ne bi bilo lose ako bi se ponovo sastavili.

 

SLASH: Reunion Of Original GUNS N' ROSES Lineup For A Couple Of Shows Is A 'Good Idea' - Apr. 14, 2007

 

Former GUNS N' ROSES and current VELVET REVOLVER guitarist Slash was recently asked by Brazilian MTV about a possible reunion of the original GN'R lineup.

 

"It's been 12 years now… 11 years… and it just doesn't seem like one of those things that any of us are really thinking about doing," Slash said. "And I'm not saying never. I would say it would be a good idea to get, just for a couple of shows, to get the original STP [sTONE TEMPLE PILOTS, former band of VELVET REVOLVER singer Scott Weiland] and the original GUNS N' ROSES just to do a couple of shows for the fun of it."

 

MTV Brazil: Have you listened to "Chinese Democracy" [GUNS N' ROSES' long-awaited new album]?

 

Slash: "I haven't heard it. It hasn't come out yet."

 

Watch a short video clip of Slash's interview with MTV Brazil at YouTube. http://www.youtube.com/watch?v=oug8Z4uIhmw

 

GUNS N' ROSES' "Greatest Hits" collection, which was originally issued in March of 2004, was certified triple-platinum on April 11, 2006 by the RIAA (Recording Industry Association of America) for shipments in excess of three million copies. The CD sold 11,000 copies in the United States last week alone (week ending April 9), bringing the total number of copies sold since its release to 3.54 million, according to Nielsen SoundScan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

@Prince of Darkness:Zasto? :violent:

 

...„Guns’n’Rosesa", Eksel Rouz

Kad vidim da neko pise ovako ili izgovara ovako popizdim :mad::violent::tehkista:

 

Uspavane emocije pokrenuo je bubnjar Stiv Adler, koji je bend napustio davne 1990. godine.

Prvo,on je Steven (ne Stiv).

Drugo,on nije napustio bend,vec je izbacen iz benda '90.

 

nemam nista protiv stevena i licno bi voleodase skinuo sa kreka,ali on vise nije u stanju da odsvira 3 pesma a ne sto konceraata

btw,on moze da bude srecan sto je jos ziv,jer je imao dva mozdana udara

btw citao sam da je postao bi

Ajde sad :lol:

Bi?No way man :)

A to da ne bi mogao da odsvira turneju - pa pre neku godinu su isli Adler's Appetite na turneju i sve je majne-vise OK proslo ;)

 

kada bi se reunion i desio,to bi bilo sa met sorumom

Aha,i meni se tako cini (da Matt ima vise sanse da se nadje u postavi sa Gansima od Steven-a)...

 

Ma koliko to zeleo,prvo bih voleo da cujem chinese democracy sa ovom novom postavom

Ne znam...vise bih voleo neku stariju postavu,al' ova novija ga je (album) uvezbala,pa...

 

po meni se axl previse potrosio da bi bilo nesto od njih

Odakle ti ta ideja? :confused:

 

Nedo bog da se okupe ponovo. Samo mogu da zaseru ono po chemu ih svi pamte- po jednoj od najboljih HR svirki ikad. Bolje od toga mislim da ne moze.

Sto da se ne okupe?

Ko kaze da bi zasrali da se to desi? :ph34r:

 

Mada i ja pozelim ponekad da ih vidim u starom sastavu, al da sviraju samo stare pesme a ne da prave nove.

Naravno :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

("THE FOLLOWING ERROR(S) WERE FOUND:You have posted more than the allowed number of quoted blocks of text" - ne moze sve da mi stane u 1 post :):mad: )

 

 

Svi koji su skinuli onaj Chinese Democracy FAKE album neka ga zakopaju u korpu i slusaju Madagascar :meshuggah:

 

Guns N' Roses are BACK!!!!!!!!!!!

Mislim da je ta euforija prosla i sada, sta bude, morace da bude nesto sto ce kolektivno da pojede celu rock/metal scenu.

Ovde si 100% u pravu. Posle ovoliko odlaganja i kidanja zivaca fanovima Axl zna da mora da izda jebeno remek-delo da bi svi (ili bar vecina) bili zadovoljni.

Hell YEAH! :pivopije::rockdevil:

 

Kad se setim '99 godine, zove me ortakinja sva pogubljena "EEEEEEEE, ovi album gunsa izlazi sledece godine" :)

Aha,tad je ta euforija sa izlazenjem albuma pocela (pre 7,5 godina) :):da:

Kad je izasao The End Of Days soundtrack...

Share this post


Link to post
Share on other sites

E sad kad pomenu taj moj post o '99oj, prisetih se starih vremena.

 

Jbt, ne mogu da verujem. Ima vishe od jebene decenije vec kako su mi Gunsi najjaci bend. :):rockdevil: :rockdevil: :rockdevil:

 

Josh, kad se setim kako je 90ih bilo jebeno tesko naci samo prokleti poster gunsa, a da ne pominjem uhvatiti neki spot na tv. Znam da je na desetogodisnjicu appetitea, Teen, ili kako li se vec zvashe casopis, izdao pricu o G n' R. To je bila prva "opsirnija" verzija o G n' R karijeri. JBT, kad samo sad pomislim kolko je tamo dezinformacija. Sta sam sve do danas ikopao o njima, mogu samo da kazem da je taj clanak bio zesce netacan. :) Mislim, nije da nista nije valjalo, ali daleko od toga da je bog-zna-sta objasnio. Ako nista, njegova vrednost je u tome sto me je zainteresovao da trazim vishe o njim, jerbo je taj clanak bio pun rupa u samoj prici. :)

Mada, ne moz niko da garantuje da secanje clanova gunsa iz njihove rane karijere nije puno rupa. :) :) :)

 

Ah, kako nostalgican post. :)

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.crognr.com/

http://www.crognr.com/forum/

 

^ Hrvatski Guns N' Roses forum i stranica. Imamo već preko 400 fanova iz cijele hrvatske i šire, online smo već više od 9 mjeseci. Svi novi fanovi pozvani. :rockdevil:

 

p.s. ako vam netko primjeti linkove od DEMO pjesama forum će vam ugasit RIAA.

Ovo će vam se dogodit: http://www.gnrnews.com/forums/ :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Koji je novi datum za izlazak albuma?

 

Još nije objavljen, ali sigurno je da je album trenutno na miskanju. Barem je tako rekao Bumblefoot prije par mjeseci, tako da valjda će uskoro izaći. Ja se nadam da će barem bit nekakve riječi o albumu na jednom od koncerata kad počne sad turneja u Meksiku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zar demo snimci nisu snimani u studiju? Nisam rekao da su finalne verzije u pitanju ;). Sve 3 pesme su snimane tokom 2006. godine sto znaci da je ovo vrlo blizu finalnog proizvoda.

A shto ja ne mogu da ih chujem? Pishe da su izbisane :cry:

 

"Shead a tear 'cause I'm missing you1

I' m steel allright to smile..."

 

Pa neka se sakupe vec jednom ti stari,neka odrade album- izgleda da ce to pre da se desi nego da izadje novi album sa tom novom postavkom...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam da je na desetogodisnjicu appetitea, Teen, ili kako li se vec zvashe casopis, izdao pricu o G n' R. To je bila prva "opsirnija" verzija o G n' R karijeri. JBT, kad samo sad pomislim kolko je tamo dezinformacija. Sta sam sve do danas ikopao o njima, mogu samo da kazem da je taj clanak bio zesce netacan. :) Mislim, nije da nista nije valjalo, ali daleko od toga da je bog-zna-sta objasnio. Ako nista, njegova vrednost je u tome sto me je zainteresovao da trazim vishe o njim, jerbo je taj clanak bio pun rupa u samoj prici. :)

Hehe,sta sam sve ja procitao u stampi vezano za Ganse (jos pre tog Super Teen-a) :lol:

A ko je pisao taj clanak (tj. ko se potpisao na kraju)?

 

"Shead a tear 'cause I'm missing you1

I' m steel allright to smile..."

Still ;)

Anyway,Patience rules :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moracu da iskopam taj broj, ako ga josh uvek imam, pa da javim. Inace, slika koju su stavili preko cele jedne A4 strane, i dalje mi stoji zalepljena na zidu. Axl i Slash, a Slash sa crnim Squire-om i majicom na kojoj umesto Ford pishe Fuck. :):rockdevil::pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

E, hvala puno za linkove. :pivopije:

Inace, nikako mu nisu trebali oni horovi ili koji-vec-qrac na pocetku TWAT. :)

 

I.R.S. je standardno dobar dok mi se Blues nikada nije previshe svidjao. Zapravo pesma je qL i provaljujem da je OK, ali mi jednostavno ne lezi.

Odoh da preslusham Chinese Democracy, 100 godina je nisam cuo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...