Jump to content

Svetsko prvenstvo u fudbalu - Rusija, 2018. godine


kuruz

Recommended Posts

nije trebalo Sampaoliju ovo brukanje.. šteta, odličan je za te neke manje ekipe, odlično je počeo u Sevilji, o Čileu i da ne pričam..

 

Aman ljudi, Argentina sem napada nema nista. Totalna prosekcina od ekipe. Pa mi imamo sredinu terena bolju od njih. Njima prvu postavu igraju Bilja, Banega, Pavon i slicni indijanci. O odbrani da ne pricamo, to je nevidjeni skup amatercina.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma, jasno je da su im ostale linije tima kurton u odnosu na napad, ali opet.. pritisak, ipak je Argentina ime, pravio se taj neki hajp pred prvenstvo upravo zbog dubine u napadu + imaš Mesija u ekipi. ja sam baš cenio da Sampaoli može da izvuče maksimum iz onakve sredine i odbrane, ono ispade potpuno kontra

da ne spominjem to što zbog Mesijevih kompleksa jedan Dibala ne može ni da primiriše postavi pa igraju kojekakve Meze i Enco Perezi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zabaleta sad sedi u studiju sa Linekerom, Ferdinandom, Lampardom i Drogbom

 

inače, iznenadih se sinoć kad je Mijaljević rekao da je iz Beograda komentariše

izgleda da je samo Stojanović tamo od komentatora, plus 2-3 novinara RTS-a

Share this post


Link to post
Share on other sites

i ja sam mislio na startu, ali tokom prve naše utakmice sa Kostarikom, kad su bili oni prekidi sa Acom, čini mi se da je komentarisao Krivokapić, baš je rekao da prenosi iz studija

 

Mijaljević rekao sinoć da je 2010. prenosio iz J. Afrike, ja sam nešto ubeđen da su i Gojka slali tad

 

hvala bogu pa će od sledećeg EP SK da preuzme prenose takmičenja (ako se ne varam)

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.mozzartsport.com/fudbal/vesti/zbogom-rts-u-kvalifikacije-liga-nacija-i-euro-2020-na-sportklubu/279347

SBB-ov sportski kanal kupio je ekskluzivna prava na prenose kvalifikacionih mečeva za Evropsko prvenstvo 2020, Mundijal 2022, Ligu nacija 2018/2019 i 2020/2021 i kao krunski dragulj: sam Euro 2020. godine!

 

hm, možda do tad srede i prava za sledeće SP

 

meni su svakako bolji sa SK-a nego ovaj trio fantastiko Krivokapić, Matić, Mijaljević. Aca je za njih Marv Albert

doduše kikseva i tamo, onaj ćelavi, Kovačić itd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Можда се односи на мечеве наше репрезентације.

Не бих волео да купе ни они ни Арена.

 

Иначе...

https://www.kurir.rs/mundijal-2018/3075653/ziva-ponovo-sokirao-cilj-nasih-fudbalera-je-da-dodju-u-beograd-da-vide-ove-starlete-za-pobedu-na-brazilom-potrebne-motke-video?ref=fbkurir

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tek da istaknemo, Sportklub je postao vlasnik TV prava za prenose utakmica pomenutih takmičenja i u Hrvatskoj, Crnoj Gori, Sloveniji, Bosni i Hercegovini i Makedoniji!

 

 

izbiće neredi ako ne budu prenosile nacionalne televizije

 

ne volim SK, Arena mi je mnogo milija

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...