Jump to content

Recommended Posts

Vučija krv teče u venama kod obojice, ne znam samo od koga ste to nasledili, kad mama i dalje drži stranu Merlinu i Hari Mata Hariju :meshuggah:

 

 

 

A ovo ispod nije nikakav predlog, već jednostavno da podelim sa vama oduševljenje ovim Nightwish spotom, prelepo odrađeno, a i pesma je ta super.

 

http://www.youtube.com/watch?v=x2sd8UMUaIk

 

Cekaj, ti si tek sad video ovaj spot?! Bas cudno!

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo preslusao sam Narniu onaj CD iz 2006

hm moram priznati onako malo sam iznenadjen

ima mnogo dobrih delova dok na drugu ruku ima mnogo smor klise delova koji bas idu na kurac

npr lirike ajde shvatam da su religiozni ali ono :puke:

sve u svemu neka hm 7

da album ima samo malo vise muda mogao bi da bude bas bas dojajan album :D :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo preslusao sam Narniu onaj CD iz 2006

hm moram priznati onako malo sam iznenadjen

ima mnogo dobrih delova dok na drugu ruku ima mnogo smor klise delova koji bas idu na kurac

npr lirike ajde shvatam da su religiozni ali ono :puke:

sve u svemu neka hm 7

da album ima samo malo vise muda mogao bi da bude bas bas dojajan album :D :D :D

 

O bre , pa matori ja tebe imam na face-u! Tek sada izvalio :pivopije: ... Ma realno ok je Narnia, da se preslusa koji put, al smaraju sa tolkom religioznoscu... Msm ono kao sta sad bi Guardiani trebali samo o Tolkienu da pisu pesme - apsurdno... :confused: sve u svemu slazem se sa tvojom ocenom...

 

edit: kad sam vec spomenuo ovo o Tolkienu - Battlelore Full Tolkien do kraja! Nznm bas gde bi ih svrstao ali meni se mnogo svideo bend! Moja sugestija: Sons of Riddermark, Grey Wizard... i ovo : http://www.youtube.com/watch?v=16YMFD8XZ0I

Edited by FëanorSonOfFinwë

Share this post


Link to post
Share on other sites

O bre , pa matori ja tebe imam na face-u! Tek sada izvalio :pivopije: ... Ma realno ok je Narnia, da se preslusa koji put, al smaraju sa tolkom religioznoscu... Msm ono kao sta sad bi Guardiani trebali samo o Tolkienu da pisu pesme - apsurdno... :confused: sve u svemu slazem se sa tvojom ocenom...

 

edit: kad sam vec spomenuo ovo o Tolkienu - Battlelore Full Tolkien do kraja! Nznm bas gde bi ih svrstao ali meni se mnogo svideo bend! Moja sugestija: Sons of Riddermark, Grey Wizard... i ovo : http://www.youtube.com/watch?v=16YMFD8XZ0I

da da

upravu si sto se tice gornjeg dela

 

ovo dole mi se ne svidja volim ja to epic i sve to ali ovde ni truncice originalnosti jbg

 

 

meni se svidela Narnia jer ima bas neki progy malo prizvuk ali jbg fail staces xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Уф, мени Divinefire не може да се мери по идејама са Theocracy. Продукцијски је свакако јачи, маркетиншки исто. Али, саме песме... не.

Divinefire je Dimmu Borgir power metala. Noviji Dimmu Borgir, razumljivo. Bombasticno, sa mudima, zajebano, gaze sve pred sobom, orkestracije, agresivnost, vrh svirka, vrh vokal, vrh produkcija.

 

Theocracy je prosek proseka.

 

Tako nekako, naravno, o licnim uticima je rec ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ја сам љубитељ christian метала и у том свету нећеш наћи боље текстове и боље рефрене од оних које има Theocracy.

 

А стоји то за бомбастичност и продукцију код Divinefire. Ал мени то није на првом месту.

 

Чак је и први Theocracy, који је био тад one-man-band, са очајном продукцијом и криминално програмираним бубњевима, фантастичан. А о другом тек нећу да трошим речи. Једно од најбољих издања прошле године.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Па то је тема око које се често ломе копља, мада не видим зашто. Овде, наравно, нема никакве сумње да су поменути бендови power metal. Оно што их додатно издваја у односу на комшије из жанра је тематика текстова, тако да је то christian power metal.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ја сам љубитељ christian метала и у том свету нећеш наћи боље текстове и боље рефрене од оних које има Theocracy.

Na tekstove realno ne obracam paznju ni sekunde. Pogotovo ne bih na christian tematiku ;) Tako da, ako je to plus u korist Theocracy, onda i nije neki argument.

 

А стоји то за бомбастичност и продукцију код Divinefire. Ал мени то није на првом месту.

To, ali ne samo to, vec su pesme na prvom mestu. Ovo pomenuto samo upotpuni dozivljaj.

 

Ali dobro, stvar ukusa, jel.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nego, evo albuma one ruske brace, Instant Suppression!

 

1257263154_instant_suppression_domain.nation_album_cover500x5.jpg

 

Tracklist:

01 - Shapeless Threat

02 - Fake

03 - Domain.Nation

04 - Mechanical Universe

05 - De|com|pression

06 - Segment I

07 - Regeneration Age

08 - Take The Power

09 - Segment II

10 - Frozen

11 - To The Back Of Beyond

12 - Inner Entropy

13 - Lost In Light

 

http://www.instantsuppression.com/Instant_Suppression_-_Domain.Nation(2009).rar

 

Skidajte, nemam pojma koliko ce ovo jos dugo da stoji na njihovom sajtu.

 

Inace, modern prog metal momci prase, na veoma zavidnom nivou, Scar Symmetry fanovi svakako bi trebali biti prvi zadovoljni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...