Jump to content

XSUS


Vresište

Recommended Posts

XSUS : Neka 4 lika iz BGa
Muzika: Metal
Istorijat: koga boli kurac

Pošto su upravo preporuke ljudi s ovog foruma meni samom u zadnjoj deceniji pomagale da ostanem u toku sa kvalitetnim metalom, negde mi je ovo  i najbolje mesto za realan sud o muzici.

Izbacismo prvu stvar. Udrite, bez suzdržavanja. Sve, samo ne ignore XD

 

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Meni ima neki Colony vibe posle par slusanja, mada nisam nesto preterivao u zivotu sa IF. Not my cup of tea. Dosta kvalitetno zvuci, produkcijski,  iako nisam neko ko uopste uzima produkciju za bitnu stavku. Lepo bi bilo cuti uzivo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

On 5/25/2020 at 2:40 AM, Sreta said:

Meni ima neki Colony vibe posle par slusanja, mada nisam nesto preterivao u zivotu sa IF. Not my cup of tea. Dosta kvalitetno zvuci, produkcijski,  iako nisam neko ko uopste uzima produkciju za bitnu stavku. Lepo bi bilo cuti uzivo.

Fala tebi Sreto što si mu dao više od jednog slušanja😁

Vi'š nije mi to padalo napamet, a liči. Ni ja nisam neki fanboy IF, a za gitaristu koji je pravio stvar ne znam ni da l` ih je uopšte slušao. Al` sve je to pilo vodu s istog izvora (Death, Edge of Sanity i sl.).

Za produkciju odnosno miks je zaslužan Luka Matković (Citadela).Ne verujem da ima bolji za mjetal u nas.

A za uživo, naravno čim bude (na jesen jebenliga) više si nego dobrodošao. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 year later...
  • 1 year later...
10 hours ago, Chicken Little 420 said:

Volim Dorkina, ali sa Živićem mi se mnogo više sviđalo 🙂

Iz sentimentalnih razloga i ja volim Nenada čujem kad sviraju stvari s Freedomizeda. Al Dorkin stvarno svaki bend učini sveCkim 😂

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...

I tri godine kasnije, ovde je ipak najveća koncentracija ljudi sa mišljenjima koja su relevantna.

Treba mi usluga. malo je attention whoring, ali više 'oću rašistim neke nedoumice u sopstvenoj glavi. 

Tražim da ukradete nepovratno 4 minuta svog života i bacite brutalno iskren komentar na ovo ispod. Dakle ništa shit sandwich, ništa uviđavnost samo straight nelubrikovana karina. Budite dobri opizdite, samo ne ignore.

    

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
Quote

 

Meni ova zasad najbolja. Kasno primetih temu, pa ako ti nešto znači mišljenje matorog prdonje, evo.

Tečna svirka, dobro muziciranje, prikladna produkcija. Dobar ti je vokal, razumljiv, ima dinamike, čista dikcija, ali bih mu dodao malo prostora u miksu,

nekakav odjek i sl. Nekako mi suvo zvuči, a bend iza tebe pliva i prosto mami taj prizvuk. Makar mojim ušima.

Možda bi trebalo malo agresivnije izvoditi aranžmane, čini mi se da brejkovi i bridževi  to traže.

Sveukupno, jaka osmica. :pivopije:

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

On 8/12/2023 at 9:47 PM, HellAwaits said:

Meni ova zasad najbolja. Kasno primetih temu, pa ako ti nešto znači mišljenje matorog prdonje, evo.

Tečna svirka, dobro muziciranje, prikladna produkcija. Dobar ti je vokal, razumljiv, ima dinamike, čista dikcija, ali bih mu dodao malo prostora u miksu,

nekakav odjek i sl. Nekako mi suvo zvuči, a bend iza tebe pliva i prosto mami taj prizvuk. Makar mojim ušima.

Možda bi trebalo malo agresivnije izvoditi aranžmane, čini mi se da brejkovi i bridževi  to traže.

Sveukupno, jaka osmica. :pivopije:

Fala brt milion. 

Itekako se ceni i poštuje vreme izdvojeno za komentar. 

Apropo matorog prdonje ni mi ti nismo spring chicken tako da nije moglo bolje. 

Fala još jedared. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 months later...

Pazi 'vamo!

spacer.png

Jeb'o nas, ima tu drugog  dobrog bendevlja...

Laza otiš'o iz Repida, vratio se Robert i nije uopšte loše.

STOMP kida. Al' baš kida. Tačka.

Mogila dedkalt obećava.

Realno, od Petrovića nema gotivnijeg andergraund mesta u gradu. Neće još dugo jer će i taj pedalj slobode počiste za nečiji kapital sledeće godine. Zato bi valjalo ne biti pička i doći da ostavimo svi svoj DNK na svetoj zemlji. Ako ne mujsper il' vaginalni isceđak onda perut il' vlas kose vilinske il' junačkije'.

Do 21 cena 450 rsd , od 21h - 600. Ne pitaj zašto, nego dođi pre.😈

Redosled, jebenliga. Koga zanima nek se upiše na : https://fb.me/e/1mVunzxS6 


 

Edited by Vresište

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...