Jump to content

Klupska dešavanja i utisci sa nightova


Recommended Posts

  • Replies 5.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ovo je jedan od onih trenutaka kada ti je drago sto nisi tamo [za razliku od koncerata: Calexico + Iron & Wine, Pere Ubu...]

Cek, zar Pere Ubu jos uvek sviraju? Ja pre milion godina gledao David Thomasa uzivo i onda su bili zvanicno definitivno nepostojeci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Cek, zar Pere Ubu jos uvek sviraju? Ja pre milion godina gledao David Thomasa uzivo i onda su bili zvanicno definitivno nepostojeci.

icon_da.gif Ja sam [ne]zvanicno definitivno nepostojeci na nji'ovom koncertu, sto se bas i ne bi moglo reci za Calexico + IrOn & Wine, na koje se nadam da cu otici!

 

Back on topic: Bese ok na najtu u nedelju [zbog drustva], a i plejlista bi mogla da padne... icon_wink.gif HVALA! icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Dark Revolution desavanja za mesec maj:

 

- Inferno no.1 (Juliette, The Day After) - 07. maj - "Danguba"

- Haven no.6 (Medieval Fest Intro) - 21. maj - "Ana 4 pistolja"

 

Ovo su finalni datumi, nece biti daljih odlaganja.

Za dodatne informacije: http://www.darkrevolution.org

Edited by TtuEd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Spirit Crusher

A da mi lepo njih izbacimo? zuba.gif Posto verujem da ce biti akcija "dolazimo pravo iz skole u 7pm da zauzmemo sva mesta violent.gificon_smile.gif Wingmen... ne znam ko su ali zvuce bolje od ovih prvih ph34r.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pazi, ja sam za to da Steva pušta samo pravi gothic i oni će se sami izbaciti mhihi.gif

Ja to govorim godinama da bi trebalo da pusta gothic, a ne IcedWEarth ili sta ja znam sta je vec sve umeo da pusti. I ponavljacu to jo sdeset godina ako treba.

Ko god je vredeo napustio je najtove u KST zato sto muzika nije bila ono sto ljudi iz ove price vole da slusaju, a potom to se pretvori u metal najtove tako da termin gothic stoji skroz nepotrebno. Ako se pravi gothic metal najt onda se naglasi d aje to gothic metal i stvar je cista i jasna. Sa druge strane jako mi je drago sto Beograd ne kaska puno za svetom, pa se odrzavaju i Batcave najtovi cime se Srbija priblizava onome sto se radi u Nemackoj i kako cujem u kaliforniji, Just my two shekels ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ahm, nećemo o Stevi jer ću ja onda morati da brišem mnogo postova...

 

Što se Batcave nighta tiče, možda bi bilo pametno da se održava makar na svake 2 nedelje (možda sam ja izuzetno loše informisana, ali on je samo jednom mesečno, zar ne?) i možda čak da on bude umesto onog glupavog nighta ponedeljkom u Demiji kada dođe svega 3 i po ljudi. I naravno, nikako u malom klubu, to ne zaslužuje da bude u malom klubu icon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Spirit Crusher

Meni je bio prvi "gotik" posle godinu dana i ono.. ako nisi pripit i ne igras smorices se zestoko icon_smile.gif Muzika je bila bas osrednja, uz par izuzetaka koji naravno ne mogu da omanu... Doro, Diorama, Billy Idol, Tristania... Cak je i u KSTu bolje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Spirit Crusher

I Sinatra i Deine Lakaien i 69 Eyes i Videosex i LAM icon_da.gif

Ali recimo par klishea u vidu Blut Engela, Bella Morte, Assemblagea, Chiasma, ne daj boze Cenobite, Seelenkranka i Laibacha ne bi bilo na odmet icon_smile.gif sta znam, otisla sam oko 2. Zna se u ostalom da ne dolazimo samo zbog muzike mhihi.gif

Btw, jel pustan L'ame Immortelle negde?

Vidimo se u nedelju icon_cool.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Spirit Crusher

ja bih od njih najradije da cujem Flammenmer u kompletu sa Crimson Skies...

A da, cudi me promena da trip "you have a boyfriend who looks like a girlfriend" nije bio zastupljen sinoc icon_smile.gificon_smile.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Spirit Crusher

E pa super znaci mimoilazenje icon_smile.gif ma ja se secam samo tih pesama a znam da je bilo jos dosta koje znam... My 1st "dancing" after a looong time icon_smile.giflaugh.gif (vise je licilo na vatanje al ajde icon_smile.gif )

@Aurora: hahaha "Detektivska prica" icon_smile.gif Za malo da me ubedi da se zove "Ona je tu" wallbash.gificon_smile.gif ko da ne znam ja icon_cool.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Steva ne pušta The Killers, to je Lesi radio... icon_wink.gif

da moju inicijativu icon_smile.gif

 

elem , ja sam upropastila gothicarenje i donela indie duh u demiju icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

ili jesi ili nisi zvonchica ...

 

mada killersi ZAISTA nisu za gothic night ... osim ako pola istog nije na teskim drogama i cuje usporeno ... icon_smile.gif a nije icon_da.giflaugh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...