Jump to content

Klupska dešavanja i utisci sa nightova


Recommended Posts

Evo da se vise ne bi pricalo o najtovima na svakoj drugoj temi, mozete sve ovdje. Stavio sam temu kao vaznu, cisto da ne bi neko koga mrzi da trazi temu, pisao o utiscima na nekoj drugoj. Eto, pa da rasteretimo ostatak diskusija od razgovora ovog tipa.

Edited by Heimdall

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 5.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Gangbangers... Hmmmm, nisam ih slushao, ali sam vidjao plakate za njihove svirke ili shta vec, ali su meni delovali kao neki reperi iz blokova...

8O 8O 8O smile.gif

Daleko od toga smile.gif

Njihovog pevaca sigurno znas iz vidjenja,posto je skoro na svim nightovima,a gitarista je iz grupe 'Crni Lilihip' ako ih se neko jos uvek seca.........

Bas smo Michelle i ja malopre raspravljale kako je to davno bilo.......

Not my time :ne:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Crni lilihip su svirali neki alternativni punk?

Mislim,tako nesto........Nisam sigurna,posto sam cula samo jednu njihovu stvar,a ne seam se cak ni imena.....

Anyway,meni po imidzu podsecaju na Ramones-e,ali,istina je da sam videla samo jedan njihov spot,tako da to ne znaci nista.

Kao sto rekoh,long before my time,ali steta :ne: posto mi se mnogo svidelo ovo sto sam cula biggrin.gifa:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Crni lilihip su svirali neki alternativni punk?

Mislim,tako nesto........Nisam sigurna,posto sam cula samo jednu njihovu

 

Na jednom od retkih sajtova koji ih spominju, opisani su kao 'bluesnoise', sta god to znacilo :? A meni se cini da sam ih nekad davno negde i slusala, ili mi se to samo cini, jer sam jedno vreme svaki dan prolazila pored njihovog grafita na nekoj kuci blizu Krsta... wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zadivljujuce,bili su pre neku noc na trecem kanalu biggrin.gifa:

Ali ja ne mogu da se setim imena pesme.......Zaboravna sam....Strasno :ne:

 

Malopre pomenuta pretraga na Guglu takodje daje link na neki sajt 'Mu3k' (koji naravno ne radi) i na kome pise da se nocu na 3k izmedju ostalog pusta i Crni Lilihip - Ti sve dajes bez problema... pa bi to verovatno bio odgovor na tvoje pitanje smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

smile.gif E ,stvarno ste slatki ,hvala vam svima na informacijama,raspitivala sam se o CL jer sam izgleda imala njihovu kasetu , pa reko da vidim da li su to ti likovi,zvuchali su prilichno zanimljivo .Nadam se da neko nece da me grdi jer ne pratim zadatu temu,u svakom sluchaju vidimo se sutra u KST-u.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zadivljujuce,bili su pre neku noc na trecem kanalu biggrin.gifa:

Ali ja ne mogu da se setim imena pesme.......Zaboravna sam....Strasno :ne:

 

Malopre pomenuta pretraga na Guglu takodje daje link na neki sajt 'Mu3k' (koji naravno ne radi) i na kome pise da se nocu na 3k izmedju ostalog pusta i Crni Lilihip - Ti sve dajes bez problema... pa bi to verovatno bio odgovor na tvoje pitanje smile.gif

O,DIVNA SI!!!

SAD SAM SE SETILA PESME!!!!!

HVALA!!!!

PEVAM JE U GLAVI :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mda, verovatno postoje odredjene sanse da se lepo provedes na stivijevoj veceri - naravno, ako nemas prevelika ocekivanja, i pre svega: ne shvatas to kao 'gothic night' wink.gif

Ali, sto se tice KSTa, jedino na sta bih stvarno zelela da idem su 80's veceras... a posto je hladno i osamdesete ce jos da traju wink.gif neki drugi put...

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja sam bio na "gothic" vecheri. Da li mi se chini ili sve vishe dolazi fensera i dizelasha...? Ono, zabiju se na podijumi djuskaju uz tekno.

Mada, svi mi kazu da dolaze tu da bi zbarili ribe, jer su te koje dolaze na gothic kao 'lake'...

 

Anyway, Stivi ja pushatao 'normalniju' muziku, daklem moram da priznam da je chak bilo i ok, kako zna nekada da bude.

Nego, na samom kraju je bila 'The corrosion' od Sistersa, ali u obradjenoj varijanti, mnogo, mnogo sporija... Ko to izvodi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je Omen bezveze ,suvishe malo mesto u kome ne moze da se dishe ,pricha ,igra i drzi pivo u normalnom polozaju.Ne mirishem previshe ljude koji dolaze tamo jer su to sve starije napaljene face pune sebe koje misle da znaju sve o muzici ,koji su u svoje vreme izlazili na Akademiju i pripadaju kremu nasheg undergrounda (David,Batman,Bogi).Sve mi je tamo nekako snobovski ,fensi i izveshtacheno, ne izlazim tamo osim ako mi se posle neke svirke u Domu Omladine ne ide kuci ,pa navratim na pivo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hm, ja se izvinjavam - a sta se to pusta u Omenu? :oops:

Akademija-David Vartabedijan fazon.........

Evo,juce je pustao Sisterse biggrin.gifa: .Doduse,uvek ih pusta i zbog toga sam mu veoma zahvalna biggrin.gifa: :mrgreen:

 

Hvala - ali moze jos par primera sta se pusta, posto mi to i ne govori mnogo... smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sisterse, The Cure, Mansona, Metallicu, Ramones... Vrlo saroliko, mada je uglavnom isto i nekad poveze nekoliko pesama koje su jako iritantne- barem meni.

Uglavnom neke "alternativnije" pesme koje su bile hitovi (Two princess, I wanna be sedated, Backseat education, Welcome to the jungle, Poison, Mercedes Benz)- stvari koje velika vecina zna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...