Jump to content

HammerFall


Pagan Saviour

Recommended Posts

Slazem se sto se tice HAMMERFALL-a album je sranje slusao sam ga tri puta nebili nasao nesto dobro na albumu jedino sto je svetla tacka je raising force i to samo uvodni prelazi Andersona na bubmjevima dok je pevanje ocajno.Mada moram da priznam da su album pokusali da urade

drugacije od predhodna tri albuma jer su poceli da se ponavljaju ali je taj pokusaj takodze ocajan, album je jedino za okorele hammerfall fanove. :oops:

To care konacno da neko ima muda da ispljuje one piskice iz Hammerfall-a

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da izbace Joakima da ubiju Dronjka i dovedu Sommeta i nekog solidinog gitaristu Bili milion puta bolji Sad su shit Ali treba odati priznanje Stefanu tip nije los. Inace image im je jadan produkcija kao kod Britney Spears vidi se da imaju para ko salate sa spoticima Ne treba ih za sada ni spominjati na ovom delu foruma kad i ne sviraju heavy nego shit Ali ako prestanuj da budu toliki popaljenici moze biti prosecan bend koji se za 3 zaboravi. Kako smete da ih stavite na isti deo foruma kao bogove JUDAS PRIEST to je bruka i sramota . Dole Hammerfall Dole pizde mrred.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa dobro,HF mozda ima neke slicnosti sa HMom,nisu oni bas cist power.Vise mu dodju ipak u Heavy fazonu i vid'o sam da je negde i Dronjak( icon_smile.gif ) to rekao.

Mislim da oni jedino pokusavaju(su pokusavali do CT) da odrze (vec odavno) ugaseni HM pravac.Mozda i gresim,ali po meni oni su najdostojniji da budu naslednici velikih,pravih,metal grupa.Da povrate ugled metalu...

A i ne pevaju o zmajevima... biggrin.gif

Oni su ti najjadniji power kakve veze oni imaju sa hm pa oscar veze s mozgom nema a za zmajeve jebi ga jes cuo ti Dragon lies bleeding

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da izbace Joakima da ubiju Dronjka i dovedu Sommeta i nekog solidinog gitaristu Bili milion puta bolji Sad su shit Ali treba odati priznanje Stefanu tip nije los. Inace image im je jadan produkcija kao kod Britney Spears vidi se da imaju para ko salate sa spoticima Ne treba ih za sada ni spominjati na ovom delu foruma kad i ne sviraju heavy nego shit Ali ako prestanuj da budu toliki popaljenici moze biti prosecan bend koji se za 3 zaboravi. Kako smete da ih stavite na isti deo foruma kao bogove JUDAS PRIEST to je bruka i sramota . Dole Hammerfall Dole pizde mrred.gif

 

Froiibaad mislim da si ga preterao...znam da su komercijalniji od ostalih bendova, ali ne mozes da kazes da sviraju "shit" muziku!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Froiibaad mislim da si ga preterao...znam da su komercijalniji od ostalih bendova, ali ne mozes da kazes da sviraju "shit" muziku!!!

Tacno oni svriaju shit metal. Kao i Manowar, Nightwish, AlogiA, Metallica itd. sve jadne komercijale i gluposti, da razumem da bar imaju nekave instrumentale ali ni to pa strasno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne bih se slozio sa tobom...HammerFall cine dobri muzicari

 

 

I nemoj da pricas nesto sto ne znas

 

HammerFall ima instrumentale

Ja nisam rekao da nemaju instrumentale, nego da nisu nizasta, ali su barme 10 puta bolji od ostalih pesama koje peva onaj "metalac".

 

By the way, izgleda da smo samo ja i ti na ovom forumu trenutno, sta ti radis sada ovako kasno na netu, ja se vratio sa zurke i malo sam smoren pa skidam neke mape za warcraft.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nista...bolje da en pricamo ovde jer ja imam warn 40% i ako ovako nastavim...

 

A zasto pevac mora da bude metalac...Mislim da je to toliko nebitno

 

Sto se instrumentala tice..slazems e da nisu nesto posebno

Ja imam 60% i boli me kurac, moderatori ocigledno "nevolu" ovaj band pa zaobilaze ovu temu, inace nemora, ali meni je vokal veoma vazan a ona budala je sramorta za metal, mada je bolji od onog i AlogiA-e, ali zato Halfordu niko nije ni blizu ( sem mozda Dia ).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto se tice alogije tu se u potpunosti slazem sa tobom....Ne znam, meni vokal HammerFall-a i nije toliko los...Mislim da su oni milina kakvih sve ima...Imaju oni fine baladice..jebote,ja slusam black..Ne znam sta me je privuklo kod ovog benda..ali ih cenim

Cenim i ja Simargal pa ih ne slusam, i ne branim, jednostavno su ljudi koliko toliko iskreni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Simargal iskren?Na osnovu cega si to zakljucio?

 

 

A po cemu je HammerFall neiskren?

Po tome sto sviraju uziku koju vole da slusaju, po tome sto nisu komercijalni black metal, po tome sto ne jedu govna kao oni su heavy metal warriors i oni ce ubiti sve ne metalce. Ne radi to ni hammerfall, ali mi se ne svidja muzika ni jednih ni drugih.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne vidim da imas WARN...Koje bendove slusas?

 

Samo da ne preraste ovo u caskanje..Znaci, raspravljamo o bendu

Upravo dobih 80% warn, opusteno. Inace ja slusam Judas Priest. Ponekad i megadeth, Primal Fear, Primus, HELLOWEEN icon_rockdevil.gif , a nekad davno ( pre 2 god ) i black i death scenu. Sve je ok ali Judas Priest su zakon za mene, oni su bog i tacka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...