Jump to content

Therion


Kakashi

Recommended Posts

p.s. slazem se da therion nije cist gothic s obzirom na pocetni still ali sadasnji still jeste gothic( icon_mrtav.gif ) -tu nema preterane mudrosti icon_redface.gifno.gif

Ti to tako samouvereno kazes da je Therion gothic da mi je prosto smesno icon_smile.gif

Sadasnji stil NIKAKO nije gothic, lepo su ti rekle kolege iznad da je Therion heavy - po meni je heavy jos od A' Arab Zaraq... albuma a taj tvoj jebeni gothic koji stalno pominjes najvise se nazire na Theli-ju zbog atmosfere, molskih akorada, klavijatura itd. Iskreno ti savetujem da poslusas malo bolje njihove rifove, ostale muske vokale (pored operskih) pa ti valjda na kraju dodje u glavu ovo sto pricam... icon_da.gif

@Demonizer - ja sam originale kupila u Francuskoj, a mislim da moze da se nabavi ovde za 850 kinti, pisalo je nesto u MH... icon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti to tako samouvereno kazes da je Therion gothic da mi je prosto smesno  icon_smile.gif

Sadasnji stil NIKAKO nije gothic, lepo su ti rekle kolege iznad da je Therion heavy - po meni je heavy jos od A' Arab Zaraq... albuma a taj tvoj jebeni gothic koji stalno pominjes najvise se nazire na Theli-ju zbog atmosfere, molskih akorada, klavijatura itd. Iskreno ti savetujem da poslusas malo bolje njihove rifove, ostale muske vokale (pored operskih) pa ti valjda na kraju dodje u glavu ovo sto pricam...  icon_da.gif

@Demonizer - ja sam originale kupila u Francuskoj, a mislim da moze da se nabavi ovde za 850 kinti, pisalo je nesto u MH...  icon_wink.gif

laugh.gif pa quotovala si moju recenicu u kojoj kazem da NISU gothic mhihi.gif

 

 

znash,zanimljiv je fenomen sto se uvek nadje 2. tumacenje i klasifikacija,dobro verovatno je da su josh experimentisali ali verovatno gothic preovladava icon_rolleyes.gif

Edited by Queen_Mab

Share this post


Link to post
Share on other sites

laugh.gif pa quotovala si moju recenicu u kojoj kazem da NISU gothic mhihi.gif

 

 

znash,zanimljiv je fenomen sto se uvek nadje 2. tumacenje i klasifikacija,dobro verovatno je da su josh experimentisali ali verovatno gothic preovladava rolleyes.gif

Ne preovladava gothic o tome se i prica sve vreme, oni kad su poceli nije ni postojao taj pravac icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Double Fire - jel mozes da pobrojis sve njihove spotove, da bih znala sta mi fali? icon_wink.gif

evo:

A Black Rose, Rise of Sodom and Gomorrah(live '98), Summernight City, The Beauty in Black, To Mega Therion, Birth of Venus Illegitima (live), In the Desert of Set (live) i Nightside of Eden (live) - pisala sam Live tamo gde nisam sigurna da li je spot ili samo snimak icon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo:

A Black Rose, Rise of Sodom and Gomorrah(live '98), Summernight City, The Beauty in Black, To Mega Therion, Birth of Venus Illegitima (live), In the Desert of Set (live) i Nightside of Eden (live) - pisala sam Live tamo gde nisam sigurna da li je spot ili samo snimak icon_wink.gif

Za Rise postoji i spot, i nekoliko live verzija

Share this post


Link to post
Share on other sites

Live spotovi, ili live video snimci sa studijskim audio snimcima su tja... Pravih spotova ima 3. A ni oni nisu neki. Što je potpuno nebitno, pošto je muzika je*eno fantastična.

 

Zaista im je muzika bez premca ali bi stvarno trebalo da izdaju makar jedan "zlo" spot da nam pruze i pravi vizuelni uzitak. Pa bar njima kinta nije problem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Problem je u tome što se Chris previše loži na osamdesete i to se uvek odrazi i na spotove. Takođe, čovek ne voli da ih radi. Ne verujem da bi ikada bio voljan da tek tako ''baci'' pare na video... Uostalom, uskoro će DVD, biće tu nekog ''zla'' sasvim sigurno. icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Problem je u tome što se Chris previše loži na osamdesete i to se uvek odrazi i na spotove. Takođe, čovek ne voli da ih radi. Ne verujem da bi ikada bio voljan da tek tako ''baci'' pare na video... Uostalom, uskoro će DVD, biće tu nekog ''zla'' sasvim sigurno. icon_rockdevil.gif

Chris je po meni totalno u pravu sto se tice spotova... icon_da.gif

Bolje da te pare ulozi u kompletan simfonijski orkestar pa da na koncertima izvode Via Nocturna ili The Wondrous World Of Punt koji je u poslednje vreme moj favorit icon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chris je po meni totalno u pravu sto se tice spotova... icon_da.gif

Bolje da te pare ulozi u kompletan simfonijski orkestar pa da na koncertima izvode Via Nocturna ili The Wondrous World Of Punt koji je u poslednje vreme moj favorit icon_wink.gif

Ako se dobro sećam (pošto nemam albume kod sebe icon_evil.gif), za tu drugu bi im trebale i orgulje, a to bi malo teže vukljali za sobom biggrin.gif.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...