Jump to content

Therion


Kakashi

Recommended Posts

ma daj , Therion su metal bend koji svira sa enrgijom metala a ne klasike....osnova njihove muzike je ipak metal preko koga idu orkestar i horovi..gledala sam ih u Budimpeshti i mogu da ti kazem da su bash przili icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

Pa zaboga, nisi razumeo/la... nisam rekla da nisu metal, daleko bilo... icon_smile.gif

Samo, misljenja su podeljena... neki tvrde da su osrednji uzivo, a ima i onih kao ti koji tvrde da su odlicni... ja stvarno nisam imala priliku da ih cujem uzivo pa ne bih da sudim na osnovu tudjeg misljenja... mada zelim da verujem da su najbolji icon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa zaboga, nisi razumeo/la... nisam rekla da nisu metal, daleko bilo... icon_smile.gif

Samo, misljenja su podeljena... neki tvrde da su osrednji uzivo, a ima i onih kao ti koji tvrde da su odlicni... ja stvarno nisam imala priliku da ih cujem uzivo pa ne bih da sudim na osnovu tudjeg misljenja... mada zelim da verujem da su najbolji icon_wink.gif

Svakako nisu perfektni uživo, ali su zaista fantastični, ako ni zbog čega, onda makar zbog atmosVere koju prave.

Share this post


Link to post
Share on other sites

na kraju krajeva ponavljam recenicu 100 puta u svojoj glavi....uikusi su razliciti,ukusi su razliciti.... user posted image

Nije u pitanju stvar ukusa. Ti tvrdis da "ni na sta nisu zvucali" sto je netacno... u pitanju je dobar old school death metala sa ponegde slabijom produkcijom... ali ako se taj pravac tebi ne svidja to je vec druga stvar... Ocu reci, malo respect-a i sve je u redu icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije u pitanju stvar ukusa. Ti tvrdis da "ni na sta nisu zvucali" sto je netacno... u pitanju je dobar old school death metala sa ponegde slabijom produkcijom... ali ako se taj pravac tebi ne svidja to je vec druga stvar... Ocu reci, malo respect-a i sve je u redu icon_da.gif

Ni na sta nisu licili u odnosu na svoje sadasnji zvuk(ili priblizno sadasnji),pa da....ovo sada je gothic fazon a mislila sam u odnosu na gothic da ni na sta nisu licili orangelistening.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ni na sta nisu licili u odnosu na svoje sadasnji zvuk(ili priblizno sadasnji),pa da....ovo sada je gothic fazon a mislila sam u odnosu na gothic da ni na sta nisu licili orangelistening.gif

I dalje se ne slazem sa tobom, pa naravno da zvuce bolje jer je produkcija mnogo bolja u odnosu na prve albume... ali ako poslusas Demonoid videces da je to taj Therion fazom sa pocetka, samo mnogo bolje isproduciran icon_wink.gif

Inace, stvarno me mrzi da pojasnjavam po milioniti put kako i zasto Therion nije gothic... ko razume, shvatio je icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto se tice spotova Theriona, koji su spomenuti na prethodnoj strani, slazem se da su veoma staticni i prilicno dosadni. Taj segment je nekako zanemaren. Ne pravi se muzika zbog spota, istina, ali moglo je to malo dinamicnije da se izvede, i To Mega Therion i Summer Night i Beuty In Black. Ostalo su segmenti live nastupa.. ako nisam zaboravio na neki spot ... Sa zadnjih albuma nemam nikakvih spotova a ne znam da li su ih uopste i radili.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E bas sam skoro slusao novi Therion (nemam pojam odakle mi icon_confused.gif ). Sirius B i Lemuria... jel su to u pitanju dupli album?! Sve u svemu odlicno je stvarno. Therionovo najbolje izdanje jos od "Theli". icon_da.gif

Pa to su dva razlicita albuma, oba izbacena prosle godine... imam originale icon_razz.gif

E sad, ne bih se slozila da su jos od Theli dva najbolja izdanja, ali da su jako dobri - to svakako jesu icon_da.gif

@Planet Hell - ne mogu ni ja da verujem icon_smile.gifwallbash.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

I dalje se ne slazem sa tobom, pa naravno da zvuce bolje jer je produkcija mnogo bolja u odnosu na prve albume... ali ako poslusas Demonoid videces da je to taj Therion fazom sa pocetka, samo mnogo bolje isproduciran  icon_wink.gif

Inace, stvarno me mrzi da pojasnjavam po milioniti put kako i zasto Therion nije gothic... ko razume, shvatio je  icon_da.gif

jaoj bre ,mrzi me da objasnjavam jos detaljnije icon_rolleyes.gif

 

p.s. slazem se da therion nije cist gothic s obzirom na pocetni still ali sadasnji still jeste gothic( icon_mrtav.gif ) -tu nema preterane mudrosti icon_redface.gifno.gif

Edited by Queen_Mab

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Planet Hell - ne mogu ni ja da verujem icon_smile.gifwallbash.gif

ali dobro, Headbanger`s ball je kultna metal emisija koja je 80ih bila jedna od najboljih emisija na mtv-ju...

ali, opet Therion na mtvju icon_smile.gificon_smile.gif smeshno je samo po sebi..

btw skidam sad neke spotove od therion-a...

ima li neko neki video koncert?

voleo bih to da chujem i vidim icon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...