Jump to content

Therion


Kakashi

Recommended Posts

Mislio si vjerovatno na "forum". Bitno je, jer svaku stvar treba postaviti na pravo mjesto, pa tako i Therion na "Avantguarde Metal" icon_biggrin.gif No, ako je vecina da ostane tema na ovaj podforum, nema problema, postujem takvu odluku, bez obzira sto se s tim ne bih slozio icon_mrgreen.gif

O ovome smo milion puta raspravljali i ocigledno je da niko nece pomeriti temu i da ce neki ljudi i dalje ostati u zabludi da su Therion gothic no.gif Sto se mene tice, Therion je heavy sa death korenima, za ostatak sveta ne znam. I vise me nista ne vredja, neka ga trpaju gde god zele! icon_da.gif

I, sta kazu ovi koji su preslusali nove semplove? icon_confused.gificon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

da....nije to slucaj samo sa Clavivula Nox...vec i sa jos mnogo mnogo drugih....e to. bas tako..NESTO VELICANSTVENO! icon_da.gif

pivopije.gif

hehe...ja mislim da sam jednom 'pricala' s tobom na krstarici,imala si nick Alhemicarka,a ja Clavicula Nox,i valjda si poslala onu poruku da trenutno slusas Via Nocturne...

sad mi je sve nesto tako poznato...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

...Gurdjieff. Mislim da je lik bio Rus [ali nisam siguran]. Anyways, izučavao je razne filozofije i učenja, pristupe uglavnom azijskih naroda. Posle nekog vremena dokačio se drakonizma i ezoterije i postao je učitelj, približavao je Svet Evropljanima. Njegovo učenje i danas postoji, jer je imao dosta sledbenika i učenika, generalno. A taj put o kome se peva u pesmi, to putovanje... Uhhh, to je STVARNO teško objasniti na forumu! Neka vrsta draco-transcendentalne unutrašnje magije. pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ccccc! Kakvo nepoznavanje materije! icon_razz.gif  Šalim se!

Aluqah je Sveta Krava čije je mleko najslađe i ima magijsko dejstvo, regeneriše i pomaže ti na putu koji vodi ka upoznavanju Bogova.  pivopije.gif

Ja cuh malo drugojacije objasnjenje sta je wine of aluqah...

Share this post


Link to post
Share on other sites

...Gurdjieff. Mislim da je lik bio Rus [ali nisam siguran]. Anyways, izučavao je razne filozofije i učenja, pristupe uglavnom azijskih naroda. Posle nekog vremena dokačio se drakonizma i ezoterije i postao je učitelj, približavao je Svet Evropljanima. Njegovo učenje i danas postoji, jer je imao dosta sledbenika i učenika, generalno. A taj put o kome se peva u pesmi, to putovanje... Uhhh, to je STVARNO teško objasniti na forumu! Neka vrsta draco-transcendentalne unutrašnje magije. pivopije.gif

Svaka tebi cast. Nisam se nikad previse bavila Therion tekstovima, jer me vise zanimaju sa stanovista muzicke teorije, ali si me podstakao da se malo pozabavim i time icon_wink.gif

Da li slucajno znas sta je tacno propovedao Rasputin koji se pominje u The Khlysti Evangelist? icon_confused.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...