Jump to content

Vaša omiljena thrash solaža


vudun

Recommended Posts

Ma to sam se nadovezao na staršuterov post iznad. ;)

Mada, thrash stvarno kao da je počeo da lagano umire posle '91 god, pa se danas nešto diže iz pepela...al' nećemo o tome.

 

Inače, ako su nekome solaže totalno nebitne (u odnosu na rifove) nek' odvrne Intruder - Geri's Lament.

Ja maločas pustio, a trebao sam se na vreme pripremiti kako ne bih bio oduvan. :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

@tower: na koju foru mozesh da ne volish martijeve solaze u megadeh-u?! jebeno su savrshene.

jes' da je na solo albumima imao puno vishe slobode, ali nikako ne mogu da shvatm da bilo koji fan megadeth-a ne voli martijeve solaze.

 

Marty je više gitarista koji će da solira preko neke progresije akorada nego preko riffa, tu se on, po mom mišljenju, ne snalazi ni približno dobro kao u prvobitno navedenoj situaciji. Mada, ja nisam slušao "novije" albume Megadetha, već samo poznatije pesme s istih, odatle mi je zapao za uho solo iz Killing Road, koji je stvarno keva...

Ali, od Martyjevih soloa sa Rust in Peace... Jednostavno, znajući šta on sve može ovako, te solaže postaju prosečne, iako su u stvari nikad jače. :lol:

 

 

Alo ljudi Practice what you preach ...ajde sad tishina

 

Znači, slušam tu pesmu u poslednjih mesec dana non~stop, kupio sam CD, i jes' mi zapao solo za uho, ali nije baš toliko...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Чуш ови урбани што слушају ЕКВ. :)

ЕКВ је био одличан, непоновљив, непроцјењив бенд.

Заслужују поштовање, а не да их помињу као наркомански бенд и слично.

Марти Ф. је најбоље солаже направио на Rust In Peace и Countdown To Extinction.

Нећемо сад глупости причат...

 

Што се солажа тиче, моје омиљене су већ исписане овдје...

Рецимо:

Pantera - Тhe Sleep, Domination;

Megadeth - She-Wolf, Tornado of Souls, Foreclosure of a Dream;

Testament - Over The Wall, Electric Crown;

Annihilator - Stonewall, Sixes and Sevens, Wicked Mystic;

Coroner - инструментали Nosferatu и Аrc-Lite;

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Чуш ови урбани што слушају ЕКВ. :)

ЕКВ је био одличан, непоновљив, непроцјењив бенд.

Заслужују поштовање, а не да их помињу као наркомански бенд и слично.

 

EKV je đubre i gadi mi se, kao i ljudi koji ga slušaju. :puke:

Share this post


Link to post
Share on other sites

aaah!!! Jedan od najboljih martijevih soloa

Kolko znam taj solo je mustejnov !!

A ovo za dimenziju znas kad u crnom bombarderu kaze : kad ubrzas um do svetlosti nastaju crne rupe ,one sluze da slushas hendrixa i prizoves kishu haha:P TO ti je to

Edited by STARSHOOTER_SUPREME

Share this post


Link to post
Share on other sites

EKV je đubre i gadi mi se, kao i ljudi koji ga slušaju. :puke:

 

Ево ја слушам ЕКВ... и мој отац их слуша. Много мојих пријатеља слуша ЕКВ.

Просто је невјероватно да можеш да донесеш суд о људима на такав начин... још да ти се гаде.

Лако је пуштат муда преко интернета... него ће ти негдје излетити нешто слично у јавности пред погрешним људима и онда ће бити касно.

Али, не вриједи објашњавати кретенима... ако се препознајеш у тој категорији ти се увриједи.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa pazi svako ima pravo da slusha i da voli sta oce,i ja nemogu nikom nista da pricam,neko voli stolicu,neko voli govno e sad problem nastaje kad to govno unistava svet koji ti volis...I meni se licno gadi novi talas jer je pravljen za djuskanje samim tim ubija ono najbitnije u muzici...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolko znam taj solo je mustejnov !!

 

Ne, isti je Martyjev.

 

Ево ја слушам ЕКВ... и мој отац их слуша. Много мојих пријатеља слуша ЕКВ.

Просто је невјероватно да можеш да донесеш суд о људима на такав начин... још да ти се гаде.

Лако је пуштат муда преко интернета... него ће ти негдје излетити нешто слично у јавности пред погрешним људима и онда ће бити касно.

Али, не вриједи објашњавати кретенима... ако се препознајеш у тој категорији ти се увриједи.

 

Petica za vas dvojicu. Par mojih prijatelja slušaju EKV, ali su počeli da slušaju isti mnogo, mnogo nakon što smo se sprijateljili, a od kada su isti počeli da slušaju, naš kontakt se smanjio na minimum. I, to nije zato što se ja ne družim s ljudima koji slušaju isti, već je potrebno da imaš određenu konstrukciju ličnosti da bi to slušao, takvi se ljudi jednostavno kose sa mnom... Ako baš želiš, možemo da se nađemo uživo da ti kažem da mi se svi koji slušaju EKV gade. :lol: A, izletelo je meni svašta svuda, mrzi me više ljudi nego što poznajem.

 

brate ni ja ih ne slusam ali ne vidim razlog da su ti ljudi sto ih slusaju nesto gadni....

 

Pa, nekako sam primetio da mi se ponašanje, razmišljanje, i mnogo još što šta kod određenih ljudi gadi, i nekako se desilo da svi oni imaju nešto zajedničko... Smatraju da je EKV dobra, kvalitetna, duboka muzika.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Petica za vas dvojicu. Par mojih prijatelja slušaju EKV, ali su počeli da slušaju isti mnogo, mnogo nakon što smo se sprijateljili, a od kada su isti počeli da slušaju, naš kontakt se smanjio na minimum. I, to nije zato što se ja ne družim s ljudima koji slušaju isti, već je potrebno da imaš određenu konstrukciju ličnosti da bi to slušao, takvi se ljudi jednostavno kose sa mnom...

 

 

Pa, nekako sam primetio da mi se ponašanje, razmišljanje, i mnogo još što šta kod određenih ljudi gadi, i nekako se desilo da svi oni imaju nešto zajedničko... Smatraju da je EKV dobra, kvalitetna, duboka muzika.

 

Јес' да одосмо у офтопик, али шта, не разумем, скроз си непрецизан ... шта ти се код људи који воле музику ЕКВ-а, гади?

 

То што сматрају да ЕКВ прави ''добру, квалитетну, дубоку музику'' :confused:

О каквој конструкцији личности причаш, млади човече?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...