Jump to content

Anathema


Chlan 787

Recommended Posts

Sta sad neko da ti kaze na ovo

jebiga, ima ljudi koji su fanovi i onih koji ocito to nisu (barem ne u toj meri)

ti si izgleda to drugo

 

Nije to bratac. Nemam ja toliko kinte za orginal DVD a to me ne cini manjim fanom, zar ne? Kad budu povecali kevi i caletu platu na jedno 250-300 jevreja onda cemo videti ko je fan a ko je pozer, za sada cu se opredeliti za neki pirat i to je to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ok je to, mislim, ja ti pricam a ja nemam ni DVD player tako da, logicno, nemam ni disk. Da imam player veruj da ne bih sigurno zalio pare za taj dvd jer sam stvarno po tom pitanju nenormalan. Pre se odlucujem da nosim iste stvari npr. vise godina nego da zrtvujem te pare na muziku.

Zapalo mi za oko samo ovaj deo "bolje u dzepu", znaci da bi te pare potrosio na neke druge stvari. Imas pare ali ti se ne daju na disk. Zar ne?

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni jedan od drazih bendova, definitivno medju top 3!

drago mi je sto su na proslogodisnjoj turneji ipak svirali i starije stvari, pa i one koje vec godinama ne sviraju..

osobno najbolji albumi Judgement i Alternative 4, a od stvari naravno One Last Goodbye, stvar je nenadjebiva:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

e, zajebavam se... pratim anathemu jedno 7-8 godina sigurno.. tj njihove starije albume. novi me nikad nisu preterano oduševljavali.. ne znam zašto.. nemam nikakvo racionalno objašnjenje, s obzirom da novu katatoniu obožavam neizmerno.

 

i znam da je glupo porediti ova 2 benda, ali opet je poređeno neizbežno.

 

dvd je vrhunski, btw.

konačno sam ga odgledao i na dvd medijumu, a ne jebenom divx ripu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li je moguce da u ovoj jebenoj zemlji ne postoji neko ko istovremeno ima kesa a slusa Anathemu ili neki slican bend pa da ih dovede ovamo?

Jebes mi sve napravicu akciju skupljanja kesa u knezu za dovodjenje Anatheme u nas ruzni grad icon_evil.gif

jebeni organizatori

smrt njima, bre

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam, pre mi je AND bio bolji nego AFDTE.. Ali sada mi se više sviđa AFDTE..

 

Zanima me baš kakav će nov album biti, pošto ona jedna pesma koju sam čuo, navodno pod nazivom "The Hills Have Eyes), mi liči na AFDTE album. kEwL icon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro, ti jos uvek prolazis kroz faze intenzivnog preslusavanja i proucavanja svih tih albuma tako da ce tvoje misljenje biti formirano tek kroz nekih godinu dana, ovako ti se jedne nedelje svidja ovo a druge ono itd.

Ja vise ne iznosim nikakve pretpostavke unapred, mnogo puta sam se opekao tako. Cuo sam tu stvar.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro, ti jos uvek prolazis kroz faze intenzivnog preslusavanja i proucavanja svih tih albuma tako da ce tvoje misljenje biti formirano tek kroz nekih godinu dana, ovako ti se jedne nedelje svidja ovo a druge ono itd.

Tu si u pravu. Prvo mi je bio najbolji The Silent Enigma, pa ondak Eternity, i sad se svaki dan trujem Judgementom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li je moguce da u ovoj jebenoj zemlji ne postoji neko ko istovremeno ima kesa a slusa Anathemu ili neki slican bend pa da ih dovede ovamo?

Jebes mi sve napravicu akciju skupljanja kesa u knezu za dovodjenje Anatheme u nas ruzni grad icon_evil.gif

jebeni organizatori

smrt njima, bre

meni je samo to u ovom trenutku potrebno. znaci da dozivim to i posle me nista ne interesuje. jebeni zagreb, trebao sam sam da idem boli me dupe!! i sledecu priliku ne propustam!!! plus ovi sto su bili pa pocnu da nabijaju drugima na nos...

ali veujem u njiov dolazak!!! mrred.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upravo slusam Judgement, po prvi put, i strasno mi se svidja. Osecam da ce se ovaj album cesto vrteti u cd playeru! Do sada mi je Eternity bio omiljeni od njih, ali velika je verovatnoca da ce Judgement da preuzme to mesto. icon_da.gif Ali sumnjam da ce mi se vise svideti od onoga sto Riverside pruza na Out of Myself albumu.

Edited by Newcomer

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...