Jump to content

Queensryche


Recommended Posts

Ne nisi skrenuo, jos uvijek smo u domenu muzike...

 

To za Albrehta je vrlo intresantno znas,mislim para je kurva i vrlo je moguce da to rade samo mislim da oni nemaju potrebe to raditi...

Znas i sam koliko su oni gurali Armored Saint pa su oni bili gotovo nepoznati siroj publici,to sto su se fanovi sjecali Sainta i posle 10 godina je produkt njihova kvaliteta nikako nekog guranja od bilo koga...

A jeli se sjecas one chuvene pljuvachine u Rock Hardu kad su Mejdeni izdali No prayer... kad je Trojan rekao Herisu da je album kurchina i najslabiji u karijeri benda a ovaj se slogirao i sledecih par minuta nije mogao ni rijechi izgovoriti icon_smile.gif to je bilo do jaja...

I na kraju koliko god oni gurali odredjene bendove isti nece nikad biti toliko popularni ako nemaju kvaliteta i muzichkog znanja,znam da to steti sceni ali sta da se radi...ja i tako pokusavam da popratim sto vise bendova iz undergrounda jer je tu najveca vjerovatnoca ubosti nesto kvalitetno

 

poz

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Ok, ubacujem jos i "Promised Land", moj omiljeni album.

 

Meni je on vrlo vrlo dobar, naročito tekstualno, što me je u stvari i dobilo. Kad sam ga prvi put čuo, previše mi je grenžerski zvučao, a onda mi je ruku dopao originalni disk, pročitao sam tekstove i sve je dobilo totalno drugačiju dimenziju. Naročito "Someone Else" koja je neverovatna u svakom pogledu. Baš sam tada doživeo album kao "otvaranje materice" u odnosu na slušatelje sa njihove strane.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je on vrlo vrlo dobar, naročito tekstualno, što me je u stvari i dobilo. Kad sam ga prvi put čuo, previše mi je grenžerski zvučao, a onda mi je ruku dopao originalni disk, pročitao sam tekstove i sve je dobilo totalno drugačiju dimenziju.

Prvi put kad sam ga cula, nije se ni meni dopao... ali zato kasnije kad sam ga preslusala malo vise, nisam se vise skidala sa njega (jedno vreme)... uvek ga volim cuti... a nisam dugo, mogla bi sada, malo da se podsetim icon_mrgreen.gif

Edited by Dani

Share this post


Link to post
Share on other sites

88

 

 

Queensryche su fenomenalni.Kad pomislim da sam kao napaljeni klinac otisao u Budimpestu da gledam Metallicu i AC/DC, a kao prvi su svirali Queensryche, i to u vreme Mindcrimea.Posle mi je ceo koncert bilo zao sto Queensryche ne sviraju celo vreme.

Da, moja dva omiljena: Operation Mindcrime i Promised Land, mada se i Empire bori za primat.A najbolja mi pesma: Silent Lucidity.

 

 

 

 

 

88

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Meni je on vrlo vrlo dobar, naročito tekstualno, što me je u stvari i dobilo. Kad sam ga prvi put čuo, previše mi je grenžerski zvučao, a onda mi je ruku dopao originalni disk, pročitao sam tekstove i sve je dobilo totalno drugačiju dimenziju. Naročito "Someone Else" koja je neverovatna u svakom pogledu. Baš sam tada doživeo album kao "otvaranje materice" u odnosu na slušatelje sa njihove strane.

Da, da ni meni se nije Promised Land svidjeo na prvo slusanje. Nikad necu shvatiti zasto sam uskoro kupio original, ali definitivno shvatam zasto sam onda odlijepio na taj album. Someone Else...krajnje suze...Jedan od najboljih albuma ikad!

A sto se tice te najave za Mindcrime II, to su isto rekli i za Q2K i to mi samo zvuci kao pokusaj da povrate pozicije na staru slavu. Skoro sam slusao Tribe. Zvuci mnogo bolje nego Q2K i Hear, ali to ni blizu starom Rajhu nije.

Uvijek Judas Priest!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 weeks later...
Da, definitivno ti se isplati, mislim da tamo na koncertima jos izvode i delove iz Operation Mindcrima dvojke... kao nadovezano na show...

Znam da bih ja isao...

What dvojke???

Pa zar su to snimili???

Ili su pjesme gotove???

 

Ja sam cuo da na turneji sviraju samo Operation Mindcrime prvi jedan i jedini!!!

 

Poz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Verujem ja u njih icon_da.gif Wiltone napred! icon_smile.gif

I ja cu se potruditi da povjerujem, ali ovaj novi zvuk nikako mi se ne svidja, bolje bi bilo kada bi napravili kopiju samih sebe sa npr. Empire ili Operation..., nego da sviraju ovo sto sviraju, ali jos uvijek se nadam da bi mogli nesto napraviti!!!

 

Poz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...