Jump to content

Queensryche


Recommended Posts

Hmpf...neverovatno da od tog mog posta nije bilo dalje.... icon_mrtav.gif

 

Na kraju filma (end titles) niije spomenuto da je maznuto.Gledao sam. icon_smile.gif Ne,zaista je interesantan detalj. Baš sam se tripovao oko toga. Ne bi ni primetio da ga taj dan nisam baš vrteo (OP:Mcrme) možda su QR prvo maznuli od nekuda? ph34r.gif Možda je u pitanju tajni tribute detalj?

 

Hmm....idem opet da pokušam da svarim neki drugi album od njih sem spomenutog. Još mi nije uspelo! A baš se trudim! icon_mad.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

U svetinju me ne diraj! violent.gif

 

Ustvari...hmmm...možda si i upravu. Ne bi bilo loše malo da promenim. Videću da smislim nešto. Ali kad-tad....THE EMPEROR SHALL RISE AGAIN! (I'm such a geek! icon_smile.gif )

 

Ma,Empire....Empire....onako....not bad ali nekako....u poređenju sa Mincrime koji ima neki emotivni naboj (a i smislenost) koji ovom i drugima nedostaje ili ga nemaju u toj količini....zaostaje za pola kruga staze. Ipak....never say never. Javiću se za par dana. musik20.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma,Empire....Empire....onako....not bad ali nekako....u poređenju sa Mincrime koji ima neki emotivni naboj (a i smislenost) koji ovom i drugima nedostaje ili ga nemaju u toj količini....zaostaje za pola kruga staze. Ipak....never say never. Javiću se za par dana. musik20.gif

Ma nema tu mnogo price. Promised Land mi dodje kao srcu najbolji album. Someone Else nije nego za suze, kao i veci deo albuma uostalom. Operation... najkompletniji. Rage For Order najprogresivniji, bez mane. The Warning - kvlt!

 

Queen of the Reich - maximum respect icon_da.gif

 

Toliko, i da se ne ponavljam na svakoj stranici ove teme icon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Valja valja sve valja!

 

Ako bi mene neko pitao za Queensryche rekao bih mu da su svi albumi do (ukljucujuci i) Promised Land legendarni i to svaki za sebe. Svi su dovoljno razliciti i shto je najbitnije svaki je highlight za sebe! Ovo posle je bezveze ali prvim svojim radovima Queensryche je sebi obezbedio stabilno mesto u istoriji metala.... naravno Operation Live Crime i Video Crime bi trebali da budu takodje obavezno shtivo. icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Valja valja sve valja!

 

Ako bi mene neko pitao za Queensryche rekao bih mu da su svi albumi do (ukljucujuci i) Promised Land legendarni i to svaki za sebe. Svi su dovoljno razliciti i shto je najbitnije svaki je highlight za sebe! Ovo posle je bezveze ali prvim svojim radovima Queensryche je sebi obezbedio stabilno mesto u istoriji metala.... naravno Operation Live Crime i Video Crime bi trebali da budu takodje obavezno shtivo. icon_rockdevil.gif

Svaka cas' pivopije.gif

 

Da nemas mozda Operation: Videocrime na divx-u ili dvd-u?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cekaj, kada je sniman Operation : Videocrime, gdje, kakve je setlista? Prvi put cujem...

 

Za ljubitelje benda, ukoliko nisu gledali, preporucio bih video bootleg iz japana iz '84. Mislim da Warning jos nije bio izasao, fali par stvari sa njega(i to bas Roads To Madeness i NM 156 sad.gif ). Skroz simpa stvar. Imam jos jedan zanimljiv bootleg iz '84, snimljeno u Detroitu. Kopletan Warning i EP u izuzetno energicnoj izvedbi. Zvuk je los, ali se strast se osjeti.

Kakav je samo ovo bio bend...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cekaj, kada je sniman Operation : Videocrime, gdje, kakve je setlista? Prvi put cujem...

 

Za ljubitelje benda, ukoliko nisu gledali, preporucio bih video bootleg iz japana iz '84. Mislim da Warning jos nije bio izasao, fali par stvari sa njega(i to bas Roads To Madeness i NM 156 sad.gif ). Skroz simpa stvar. Imam jos jedan zanimljiv bootleg iz '84, snimljeno u Detroitu. Kopletan Warning i EP u izuzetno energicnoj izvedbi. Zvuk je los, ali se strast se osjeti.

Kakav je samo ovo bio bend...

Operation Videocrime - cela prica sa albuma samo kroz spotove, jelte icon_biggrin.gif Mislim da je za svaku pesmu sa albuma uradjen spot.

 

Zanimljiv ovaj bootleg... jel hoces mozda da padne neka razmena kad nabavim Videocrime?

 

Imam ja.... narezacu ti i dacu Dodjavoli...ili Imenjaku..pa ce ti oni dati... jel moze???

 

Imenjaka ces verovatno pre videti... pa daj njemu. Hvala ti puno! biggreens.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

E 'ocu i ja te spotove...dojaja su icon_da.gif

 

Ma nemoj, sad su ti do jaja? icon_smile.gifevotigana.gif

E ne icon_smile.gif ...i dalje ih ne volim samo smatram da je Operation Mindcrime jedan od najboljih albuma svih vremena...u muzici uopste icon_da.gif ...i sve sto je vezano za taj album moram da imam icon_biggrin.gifpivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cekaj, kada je sniman Operation : Videocrime, gdje, kakve je setlista? Prvi put cujem...

 

Za ljubitelje benda, ukoliko nisu gledali, preporucio bih video bootleg iz japana iz '84. Mislim da Warning jos nije bio izasao, fali par stvari sa njega(i to bas Roads To Madeness i NM 156 sad.gif ). Skroz simpa stvar. Imam jos jedan zanimljiv bootleg iz '84, snimljeno u Detroitu. Kopletan Warning i EP u izuzetno energicnoj izvedbi. Zvuk je los, ali se strast se osjeti.

Kakav je samo ovo bio bend...

Covece pogledaj svoj avatar, a ne znas za Video crime no.gificon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...