Jump to content

Queensryche


Recommended Posts

Ma samo da cujem Eyes, I Dont Believe, i Breaking the silence i ja sam srecan.... smile.gif

Zna li neko sviraju li na koncertima Queen of the reich ?

 

I ja sam za te tri biggrin.gifa: biggrin.gifa:

Joj, ako budu to svirali nece me biti biggrin.gifsmile.gif

Ima da trcim po celoj hali biggrin.gif Kroz ljude, preko, ispod biggrin.gif 8)

Share this post


Link to post
Share on other sites

iskreno sumnjam.pitanje je da li on moze to danas da otpeva.

cuo sam da je letos [sweden rock festival] imao problema sa iz

vlacenjem visokih tonova.

Pa da stavimo tebe da pevash.... biggrin.gif

Ma nema veze, sve jedno ocu da ih cujem... jebi ga ko mi kriv kad su oni matori... ili mi previse mladi... biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 months later...

Gledao sam ih juce u Pesti...Madjari su ih totalno iskulirali no.gif ...jebiga dosta lose su zvucali a i Geof nije bas briljirao...inace bio je obucen kao Terminator icon_smile.gif ...car! icon_rockdevil.gif ...nadam se da ce u Sofiji biti bolje icon_da.gif ...i da jedno pitanje...ko im je ona "Tetka" sto s'vremena na vreme izadje na binu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidim da ima i amatera na ovoj temi, i to amatera koji su opet gledati QR uzivo, a ja ne wallbash.gifwallbash.gifwallbash.gif

 

Ta "tetka" o kojoj govoris je Pamela Moore, devojka koja je pevala i na Operation"Mindcrime albumu, od tada se drzi uloge Sister Mary, koju je na tom albumu dobila.

 

Cuo sam da su presvirali celi Operation...

 

wallbash.gifwallbash.gifwallbash.gif

 

I Best I can su svirali...

 

wallbash.gifwallbash.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajde i ja da se oglasim, a valjda nisam amater sto se njih tice icon_rolleyes.gificon_mrgreen.gif

 

Ja sam ih gledao u Sofiji samo, nisu svirali Best I Can - ali su odsvirali ceo Mindcrime, redom naravno, kao sto je i red, kao i uvek icon_biggrin.gif ovo je bilo nepotrebno...

 

Meni su bili super, onaj novi gitarista mi malo ide na zivce, delom da i zbog njega nisam video ciku sa mog avatara icon_biggrin.gif

Tate - malo slabije sto se tice visokih tonova, ali da kazem zadovoljavajuce...

 

Ostali: icon_rockdevil.gif Pogotovu Wilton icon_da.gificon_da.gificon_da.gif

 

I na kraju naravno - Eyes of a Stranger musik19.gifmusik19.gifpivopije.gificon_rockdevil.gif

 

 

poz!

Share this post


Link to post
Share on other sites

u sofiji su zvucali mnogo dobro.po meni i bolje od priesta.

 

sto se tice repertoara , pa mislim da je ovako ispalo najbolje .

da su kojim slucajem bili headlineri izasli bi na bis i odsvirali

par najvecih hitova sa ostalih albuma.

 

cuo sam glasine da bi u avgustu trebali da dodju ovde

zajedno sa whitesnakeom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidim da ima i amatera na ovoj temi, i to amatera koji su opet gledati QR uzivo, a ja ne

Cuo sam da su presvirali celi Operation...

Moja rekakcija se nije svela samo na virtualno wallbash.gifwallbash.gifwallbash.gificon_mad.gif

Jebena bugarska viza za BIH kosta 50 eura no.gif

 

cuo sam glasine da bi u avgustu trebali da dodju ovde

zajedno sa whitesnakeom.

Na to ima da dodjem, pa makar na zubima. Mada sumnjam da ce se obistiniti, bilo bi previse dobro.

Edited by theAdversary

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo da se i ja malo ukljucim: Juce (03.07) sam ih gledao uzivo u Düsseldorf-u i moram da priznam da sam odusevljen.Nakon prosle katastrofalne turneje nisam ocekivao ovakvu perverziju (pozitivnu)... Geoff je super pevao, ozvucenje vise nego dobro. Ovakav Queensryche je uvek dobrodosao !!!

Evo i spiska pesama

1.Intro

2.Tribe

3.Signs of time

4.Jet City Women

5.The thin line

6.The right side of the mind

7.Desert Dance

8.I dream in infra-red

9.Screaming in digital

10.Empire

11.Silent Lucidity

12.Operation: Mindcrime

13.Spreading the disease

14.Needle lies

15.Breaking the silence

16.I Dont belive in love

17.Eyes of the stranger

------

18. Best I can

19.Take hold the flame

------

20. Walking the shadows

21.Queen of the Ryche

 

Samo mi je zao sto nisu nista svirali sa "Promised Land" Albuma ali svejedno bilo je nezaboravno.Goeff ima tako zestoke pokrete, gestikulacije u takvoj formi kao juce definitivno pripada medju najjacima.Nov gitarista Mike Stoun se super uklopio u bend, dobro popunjava vokale i mnogo je bolji od proslog. DeGarmo-ve solaze je super skinuo, cak mu je Geoff aplaudirao!!!

 

Nezaboravno!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo par zanimljivih detalja iz zadnjeg intervjua sa Goeff Tate-om ...

 

Na upravo zavrsenoj turneji ste skoro uvek svirali kompletan Mindcrime Album sto su fanovi godinama ocekivali.Da li je to predznak da ce iduci album biti vise u Mindcrime stilu ?

Ne definitivno ne. Album sa takvim stilom muzike svo snimili vec jednom. Zasto bih ga snimali opet. Mi zelimo da na svakom Albumu zvucimo drugacije, da uvek idemo napred. To je ono sto volim kod ovog benda. Sta god da smo radili (misli na stil albuma), radili smo iskreno i 110% odrazava gde se bend tada muzicki nalazio ili se nalazi.Tako ce da bude i ubuduce. Mindcrime smo svirali jer pase u danasnju situaciju. kao i tada imamo extremnog predsednika (Reagan sada Busch), imamo rat i korupciju. Socijalna situacija je iz dan u dan nestabilnija... itd.itd.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...