Jump to content

Queensryche


Recommended Posts

Ljudi .... ovo nije tako loše! Slušam po prvi put, i mogu reći da sam očekivao mnogo gori skrndelj. Majke mi! Im aovde elemenata starog (dobrog) Queensryche ... itekako ima! Geoff peva kao da je juče bio "Mindcrime", muzika ima atmosferu ... ima tu orginalčnosti, ne mogu da kažem

 

Sve u svemu: prijatno iznenađenje!

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Azal^ : )

 

Meni ti albumi nisu crni kolko ljudi govore da jesu, sta ja znam okej su mi nemogu reci bash da su loshi ali nemogu ni reci da su dobri ili da mogu da se nose sa starijim albumima. Jednostavno sam neutralan povodom njih. Inache ovo ce malo da saceka izasao novi Pestilence , prvo to da se islusha. :X

Share this post


Link to post
Share on other sites

operation mindcrime je super album...

 

mda.

 

..nego dobar je american soldier, moze da se slusa, ima dobre muzike na njemu, tate-ov glas u nekom novom ruhu, moram da priznam da me malo iritira (samo malo, definitivno manje nego sto sam navikao slusajuci prethodnih par albuma) ali ukupan utisak je pozitivan.

 

edit: samo sto se produkcije tice, neko se kanda nasalio. grozna je.

Edited by MudriPanj

Share this post


Link to post
Share on other sites

Album je težak smor, nemam želju nijednu pesmu ponovo da čujem. Ipak ja više volim onaj stari period Queensryche, kad su bili više heavy. Neka naprave pesmu koja ima rif sličan onom iz Queen of the Reich (može i I Don't Believe in Love, nije na odmet), pa ću ih slušati.

Ajd ti onda lepo u vremeplov, i pravac nazad.

 

Gde ces ocekivati od benda da pravi rif kakav je pravio pre 28 godina? To je u 95% slucajeva vise nego sto clanovi ovog foruma imaju godina.

 

A sto se albuma novog tice, da, pesama ima: ova At 30 Thousand Ft, pa A Dead Man;s Words, Remember Me, Home Again, Man Down... sve su slusljive.

Share this post


Link to post
Share on other sites

mislim da je laki najbolje objasnio u sledecoj msn raspravi.

 

Lakinen says:

nije dobar majku mu, nije.

Lakinen says:

to je ono kao kad udjes u neku kafanu gde su ribe grobovi, pa popijes i ocajan si, pa spustis kriterijume, i onda za jednu kazes da nije losa

Lakinen says:

iako je u stvarnosti veoma losa

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

... ali ovaj album me odbija samim svojim imenom.

 

Pa da..ja sam mislio da ce da bude neki patriotizam i to. U stvari je anti-ratna tematika kolko sam mogao da zakljucim.

 

Inace Tate na prvoj pjesmi podsjeca na najbolje dane sa onim high pitch-om..Bas me zanima jesu li koristili neki oktaver ili slicno ili je stvarno ono izvukao ...

Edited by Just Like a Timepiece

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sliver je bas odlicna pesma. Oseti se malo Tate iz mladjih dana ;)

Home Again je opustajuca pesmica. Mnogo mi se svidja, kao i prica. Ugasis svetlo u sobi (kada je noc) legnes na krevet, pustis pesmu i opustis se maximalno, mnogo me opusta ali me i malo rastuzuje.

Remember Me takodje dobra pesma. Tera te da je slusas vise puta :)

 

Album je bas slusljiv.

"Kako smo se nadali, dobro smo se udali"

Edited by Aces High

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...