Jump to content

Dargoron


Nesha

Recommended Posts

A bre ljudi, sto vam vokalista onoliko urla?!? :confused: Jedva po koju rec texta razumem. U prenosima bas zvucite k'o raspad, mnogo falsiranja i ispadanja. Jeste da je zvuk na prenosima uvek katastrofa, ali falsiranje i ispadanje nema veze sa tim... A mogli biste biti sasvim dobar bend. Vezbajte malo!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Звук на преносима је увек лошији од онога што се чује у клубу, доста буке нестане, а признаћеш да је бука битан фактор за метал.

 

Како мислиш урла? Он човек углавном вришти, не урла.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A bre ljudi, sto vam vokalista onoliko urla?!? :confused: Jedva po koju rec texta razumem. U prenosima bas zvucite k'o raspad, mnogo falsiranja i ispadanja. Jeste da je zvuk na prenosima uvek katastrofa, ali falsiranje i ispadanje nema veze sa tim... A mogli biste biti sasvim dobar bend. Vezbajte malo!!!

 

 

Ne znam gde si nas slusao...Uglavnom, ti si prvi, ako me memorija sluzi, od koga smo culi da nam pevac falsira,a da smo mi neuvezbani.

OK, tvoje misljenje...

Edited by Man From The Crypton

Share this post


Link to post
Share on other sites

To nije misljenje,to je provala! :angry:

Mislim stvarno :icon_ne: ,vi ako ste neuvezbani,i Nikola ako urla,onda je ovaj koji je to napisao definitivno iz Metallice,oni su valjda uvezbani!I definitivno te dobro sluzi pamet,to vam verovatno niko nije reko do sam,a sigurno i nece...

Jedna od vecih gluposti koje sam cula u zivotu!

Ali ipak,zivimo u demokratskoj zemlji,pa lepo ti rece,to je samo njegovo misljenje!

 

I jos nesto-da bi RAZUMEO text,treba ti malo vise od toga da cujes ili ne cujes pevaca!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam gde si nas slusao...Uglavnom, ti si prvi, ako me memorija sluzi, od koga smo culi da nam pevac falsira,a da smo mi neuvezbani.

OK, tvoje misljenje...

 

O.K. mozda sam prvi to rekao, ali veruj mi mnogi to misle... Ja to u najboljoj nameri. Poslusaj ovo pa sam prosudi.

 

 

 

 

 

To nije misljenje,to je provala! :angry:

Mislim stvarno :icon_ne: ,vi ako ste neuvezbani,i Nikola ako urla,onda je ovaj koji je to napisao definitivno iz Metallice,oni su valjda uvezbani!I definitivno te dobro sluzi pamet,to vam verovatno niko nije reko do sam,a sigurno i nece...

Jedna od vecih gluposti koje sam cula u zivotu!

Ali ipak,zivimo u demokratskoj zemlji,pa lepo ti rece,to je samo njegovo misljenje!

 

I jos nesto-da bi RAZUMEO text,treba ti malo vise od toga da cujes ili ne cujes pevaca!

 

Da, Nikola urla ili vristi, kako god... Nisam iz Metallice, ali mislim da dobro cujem, pa poslusaj i ti ovo.

 

 

 

To je moje misljenje i ne bih rekao da je glupost, bez uvrede. Ako ovo tebi dobro zvuci onda super, ukusi su razliciti!

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Sirtaki

 

Вероватно ниси узео у обзир да на свиркама Хита недеље ретко кад постоје монитори, па се певачи напрежу не би ли чули шта певају... То може некад да доведе до фалша али и то се занемари. А и ти ниси очигледно наступао на таквој свирци па дајеш себи за право да којешта причаш. Сви би 'тели Металике и да све савршено звучи... :no:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, Nikola urla ili vristi, kako god... Nisam iz Metallice, ali mislim da dobro cujem, pa poslusaj i ti ovo.

 

 

To je moje misljenje i ne bih rekao da je glupost, bez uvrede. Ako ovo tebi dobro zvuci onda super, ukusi su razliciti!

 

..sunce nase kompetentno..jasno ti je da kvalitet nema veze sa necijim muz. ukusom zar ne?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaci, kome god sam ispricao pao je na dupe od smeha!!!!

 

Inace, danas smo potvrdili nastup na HIT-u u NS-u sledeceg petka. Koliko smo upoznati, predvijedno je tribute-veche, pa cemo i mi tome da se prilagodimo. Naravno, obavezno uz neku nasu...

Edited by Man From The Crypton

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Captain_Blood

Sto se tice onog pjevanja, zvuci kao da se napreze jer se slabo cuje. Tako meni zvuci. Kad sam sestri pustio kaze da mora vjezbati disanje. Ostalo :rockdevil: :rockdevil:

 

PS: kad ce spot za Srusene snove?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...