Jump to content

Moonsorrow


scissors

Recommended Posts

Stvarno jako dobar album !!! Mnogo je atmosfericniji od prethodnog, i manje sirov, ako tako mogu reci. To sto su 2 duge pesme ne smeta uopste. Smenjuju se razliciti ritmovi. Epic, Viking i Folk i Black uticaji fantasticno ukomponovani u celinu. Jos jedan odlican produkt finske metal skole. Mislim da ce u ovom albumu uzivati svi koji su voleli bilo sta od Moonsorrow !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Guest deamon19666

... ok, sad me mrzi da citam sve sto je ovde napisano.....

ali je jedno sigurno, novi moonsorrow je vise nego fenomanalan..... blokira moj cd-player vec paar dana.... moonsorrow si definitivno nasladnicu bathory-a.... i sa novim albumom teraju sve druge (momentalno) viking/pagan metal all/superstar bandove jednostavno u ligu nize...

 

ja se samo jedno pitam....... shit, kako covek moze ovakav album da snimi leti... :D... :rockdevil::rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

eh,cekao sam taj prokleti original u mordoru,ali dobio sam informacije da u skorije vreme od toga nema nista,tako da...cika soli.

 

sta reci?ovi ljudi nisu normalni.2 pesme koje za sad vremena uopste ne zvuce dosadno.sta mislite,je li lako iskomponovati pesmu te duzine koja ne smara?ne bih rekao.

malo manje sirov nego prethodni,ali i dalje atmosferican do bola,slike se same redjaju pred ocima,ovo nije album koji se pusti dok se peru sudovi,mora mu se dati puna paznja da se skapira sve sto se desava,ali vredi.

 

nije mi samo jasno jedno - oni sad idu na turneju da promovisu ovo,hoce li svirati ove 2 pesme?voleo bih to da cujem zaista,ali ko zna kako to radi u live izvodjenju.

 

no u svakom slucaju,moonsorrow je toliko iznad svih bendova viking/pagan scene da je to prosto smesno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 months later...

evo i moj najbolje banda .

moonsorrow je meni vec duze vrijeme najbolji metal band ikad.

jednostavno nema se sta reci za njih negativno.

najbolji album kivenkantaja.

dugacke pjesme nisu nikakakv problem, jer je muzika takva da je lagana i ljudi ne zure.

band idealan slusati kad odete spavati, ili ako putujete negdje po dugim zimskim nocima.

 

meni su najbolji band ikad , a tako ce i ostati siguran sam.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 months later...

"February 6th, 2008 - The Firestorm is raging!

 

The release date of "Tulimyrsky EP" is set to March 26th by Spikefarm Records. Although called an EP, the length of this opus is somewhere past one hour. It consists of one new song, two covers and two old demo songs reworked.

 

Looking like this:

 

1. Tulimyrsky

2. For Whom The Bell Tolls (Metallica cover)

3. Taistelu Pohjolasta (originally on "Tämä Ikuinen Talvi")

4. Hvergelmir (originally on "Metsä")

5. Back To North (Merciless cover)

 

The EP also sees a set of visitors in form of actor Turkka Mastomäki, Olav Eira (Áigi), Tomi Koivusaari (Amorphis), Oppu Laine (Mannhai) and Janne Perttilä (Rytmihäiriö/Moonsorrow), all of them giving their contribution to the vocals.

 

The Tulimyrsky EP was recorded and mixed at Jive studio, Helsinki by Jukka Varmo and Henri Sorvali. The cover art is made by Kris Verwimp."

 

 

Bas da vidimo na sta ce ovo da lici... For Whom The Bell Tolls??? Jedva cekam da cujem ovo... :twisted::muzicar::opusteno:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...