Jump to content

Kada i zašto ste počeli slušati black metal?


Swarthyard

Recommended Posts

Evo ga.Diesel Dude opet njake gurabije. :udri::udri::udri:

Svakako,ziv ti meni bio,taj album je izvanredan,ali jebem mu zeca,ta dva albuma cak i ne spadaju u istu podvrstu bm,a reci da je album koji je postavio sve obrasce black metala los je prosto sumanuto :udri::udri::udri:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prestani vise da glumis traktor blekera,zabole me sto si ti previse old school.Samim tim ne odajes postovanje drugim 'podvrstama' u blacku zasto bi ja postovao gayhem i ostalu sugavu kompaniju na celu sa vargom.

Zavrsio sam raspravu,narocito sa tobom koji si juce dosao na forum.

 

I dalje smatram da je Emperor najbolji bm bend svih vremena,troo blekeri napasite se kurca.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ti si nedje cuo da je Mayhem zapravo Gayhem, a svi znamo kakav je konzervativni stav prema pederima.

Mada, meni je In the Nightside eclipse u paru sa DMDS, kao i sa The blaze in the northern sky. Sve ih ja volem podjednako, svaki na svoj nacin. Ujedno, Emperor, Mayhem i Darkthrone mi dodju kao 3 najbolja bm benda, onda ide praznina, pa tek onda ostali. Jebi ga, kad sam i ja odlschool mjeshalica za beton.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pojenta je da to uopste nije poenta :mhihi:

Emperor i Mayhem su neuporedivi,jer nisu uopste isti podzanr. :mhihi:

@ Diesel Dude-You got me on this one mate :D Ali oni bendovi i dalje nisu black :D

Edited by The Joker

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Diesel Dude-You got me on this one mate :D Ali oni bendovi i dalje nisu black :D

 

Pa ono Venom svi gledaju da je Black , zato sto su oni kao neki zacetnici, njihov thrash je dosta okultan,mracan i taman i tekstovi su im zli . To ti je isto sto se gleda da je i Mercyfull Fate neka vrsta black metala. I ja licno mislim da su oni prvi uneli to black oblacenje, i umesto pravih imena da koriste nadimke. Isto tkao mislim mada za ovo nisam siguran da je King Diamond prvi uneo neku vrstu corps painta, mada za ovo nisam siguran :).

 

Sto se tice Celtic Frosta , razlikuje se koju eru njihovu gledas, dal gledas eru Mega Theriona ili mozda eru Cold Lakea.

 

Isto tako Bathery, Batori ima tu sustinu nordskog, vikinskog, mada i jeste black metal poslusaj njihove ranije stvari ako oces da se uveris u njihov black :) .......

Edited by Ninja-Viking

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izdvajanje nekog Emperor albuma je nezahvalno koliko i biranje najbolje pjesme koju je Šuldiner stvorio za života...

 

 

Sa druge strane, De Mysteriis je ostao vrhunac norveškog Black Metal stvaralaštva, ne samo sa muzičke strane, već zahvaljujući svim događajima koji su vezani za njegovo stvaranje i za ljude koji su učestvovali u tom projektu... Album koji svjedoči o jednom vremenu, i tu atmosferu koja se osjeća u svakom njegovom tonu niko neće moći da nadmaši...

Edited by [kinetic]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izdvajanje nekog Emperor albuma je nezahvalno koliko i biranje najbolje pjesme koju je Šuldiner stvorio za života...

 

 

Sa druge strane, De Mysteriis je ostao vrhunac norveškog Black Metal stvaralaštva, ne samo sa muzičke strane, već zahvaljujući svim događajima koji su vezani za njegovo stvaranje i za ljude koji su učestvovali u tom projektu... Album koji svjedoči o jednom vremenu, i tu atmosferu koja se osjeća u svakom njegovom tonu niko neće moći da nadmaši...

 

 

Toliko.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...