Jump to content

Immortal & Abbath


Frankenchrist

Recommended Posts

Hehehe, pa nije los... Prva stvar je najbolja. Produkcija je "preiskrena" icon_smile.gif ali moze da prodje kao demo, a i za vreme kad je snimljen dobar je. Vokali su odlicni.

Ja volim kad se nista ne cuje,to je prava NORSK ARISK BM PRODUKCIJA!!! icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif ne,ozbiljno dobar je.kakva je postava na tom demo-u?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skinuo sam sve dve stvari sa NET-a za Suffocate i ono je totalni UZAS, vokal mnogo irtirajuci, svirka prosecna, koeficijent napaljenosti do daske, no ipak se ne kajem sto sam to skinuo - zato sto je to antikvitet i zato sto to mora da se ima jer je to IMMORTAL!!!!

Verovatno da sam od Immortala prvo ovo(DEMO) cuo - NIKO ne bi mogao da me natera da poslusam ostalo i to bi bila prava propast za mene.....no k`o sto neko rece zvuce previse tr00 za moj ukus...

 

Postava na Suffocate-u, a i na Northern Upins Death-u treba da je Demonaz, Abath i Armagedda, (mozda i Kolgrim???)....

 

a za Abbath-a u Dimcetu - NEMA SANSE!!!!!!!!!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

ABBATH se pridruzio Cradle of Filthu kao session gitarista!

 

Da, da. Bice da se smorio bez muzike i resio da konacno napravi nesto novo. Evo slike novog abatha (obrijao se!). Tu je sa strane i James iz CoF-a.

 

user posted image

 

Taken from Blabbergay.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nego,jesi li siguran za ovo,gde si procitao?Na njihovom sajtu nema nista.Zar on vec nije u Borgirima? icon_smile.gif

Skinuo sam sa Cradle of Filth foruma, nacicu i kompletnu pricu, ako nije zajebancija ali mi ova fotka nekako izgleda kao dokaz.

Share this post


Link to post
Share on other sites

onda je sada abbath zalostan...

Ne vidim zasto. Ako bude uticao na CoF taman ce Cradleovci malo da se vrate starom black fazonu (ipak su Vempire, Principle i Dusk neprejebivi), a to usput moze biti i zanimljivo kada bi dodao svoj zli growl cradle repertoaru vrisaka i rezanja icon_biggrin.gif

 

Ocekujem bar nekoliko zanimljivih pesama koje ce biti proizvod ove saradnje icon_cool.gif

jedino mi kosa nekako stvara sumnju, jer on nema ovako svetlu kosu...

Ima, samo ju je ranije farbao. Manje vise svi Skandinavci imaju ili takvu ili jos svetliju kosu. To im je u genima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Ima, samo ju je ranije farbao. Manje vise svi Skandinavci imaju ili takvu ili jos svetliju kosu. To im je u genima.

Veruj mi, nema ovoliko svetlu.

Ali kao sto si rekao, moze ovo biti zanimljiva kombinacija, jer da bi se Abbathovo rezanje uklopilo, COFovci bi morali mnoooooogo da promene zvuk hehehe... mada, licno, ne svidja mi se sto Abbath postaje na svakom loncu poklopac...

Edited by Frankenchrist

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne vidim zasto. Ako bude uticao na CoF taman ce Cradleovci malo da se vrate starom black fazonu (ipak su Vempire, Principle i Dusk neprejebivi), a to usput moze biti i zanimljivo kada bi dodao svoj zli growl cradle repertoaru vrisaka i rezanja icon_biggrin.gif

 

Ocekujem bar nekoliko zanimljivih pesama koje ce biti proizvod ove saradnje icon_cool.gif

 

Ima, samo ju je ranije farbao. Manje vise svi Skandinavci imaju ili takvu ili jos svetliju kosu. To im je u genima.

istina sve.samo ne kapiram sponu izmedju tematskih odredjenja ova 2 benda.ali da vidimo oce li to vratiti stari,dobri COF.

vidjeste li horgha u hipocrisy?plavushan mojh slatki... icon_biggrin.gif svi u immortal se farbaju.

zanima me ako je ovo istina,na shta ce lichit ovo.jedni od mojih omiljenih bendova.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...