Jump to content

Immortal & Abbath


Frankenchrist

Recommended Posts

si mislio ovo blago,kao vrijednost koja zasluzuje da se cuva u trezoru ili blago u smislu jacine,nadam se da nije ovo drugo jer ej album najjaci u black metalu,iz mog skromnog ugla

BLAGO U SVAKOM BOZIJEM SMISLU TE RECHI.

 

A ono da im je presushila kreativnost, nema shanse.

A drugo tog leta kad se immortal raspao iscariah tada nije bio u bendu, on je napustio bend po izdavnju Sonsa O.N.D 2002 a onda ga je zamenio Saroth(bass) i on je svirao do raspada 2003. Tako da sigurno nije bio pored abbatha dok je ovaj telefonirao. A bogami i malo smeshno zvuci.

 

Inache jel ima neko demoe The northern Upins Death i Unholly forces of evil.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro, nije bio u bendu ali to ne mora da znaci da nije blesio sa njima, i da su izgubili kontakt....

Sto se tice demosa i reritetnih snimaka, bootlega... ja sam veoma zainteresovan za ta izdanja tako da ako je neko voljan da podeli sa mnom, neka me PPise, rado cu da dam i koju kintu vise (dok god ne prelazi granice izivljavanja i seksualnog zlostavljanja moje novcane imovine).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro, nije bio u bendu ali to ne mora da znaci da nije blesio sa njima, i da su izgubili kontakt....

Sto se tice demosa i reritetnih snimaka, bootlega... ja sam veoma zainteresovan za ta izdanja tako da ako je neko voljan da podeli sa mnom, neka me PPise, rado cu da dam i koju kintu vise (dok god ne prelazi granice izivljavanja i seksualnog zlostavljanja moje novcane imovine).

APsolutno , dobre dushe koje bi pozajmile demoe uvek su pozeljne. icon_mrgreen.gif

Edited by Denethor

Share this post


Link to post
Share on other sites

Edit 2003:

"After 13 years and 7 albums we have decided to stop working with IMMORTAL due to personal reasons. A great thanks to all our fans worldwide who helped us making IMMORTAL superb through all this time.

 

Abbath, Demonaz, Horgh"

 

 

Evo oni prozborishe rechi zadnje.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

hehehehehe, uskoro..... icon_rockdevil.gif  icon_rockdevil.gif

 

 

Cursed realms of winter sa tog albuma... kako je dobra pesma... i vise nego dobra... mada IMMORTAL ni nema losu pesmu. icon_biggrin.gif

Ima li neko mozda neke demoe ili bootlege od Immortal? Veoma sam zainteresovan za ta izdanja pa ako ima dobre duse na ovom forumu koja bi to podelila neka me PPise.

Imam ja 3 bootlega: Immortal-Live At Rockwave Festival , Immortal - Live Zaandam i Immortal-Live Montauben.Daću ti ako hoces. icon_biggrin.gifpivopije.gif

Edited by I am the black wizards

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...