Jump to content

Immortal & Abbath


Frankenchrist

Recommended Posts

Battles in the North

hehehehehe, uskoro..... icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

 

 

Cursed realms of winter sa tog albuma... kako je dobra pesma... i vise nego dobra... mada IMMORTAL ni nema losu pesmu. icon_biggrin.gif

Ima li neko mozda neke demoe ili bootlege od Immortal? Veoma sam zainteresovan za ta izdanja pa ako ima dobre duse na ovom forumu koja bi to podelila neka me PPise.

Share this post


Link to post
Share on other sites

hehehehehe, uskoro..... icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

 

 

Cursed realms of winter sa tog albuma... kako je dobra pesma... i vise nego dobra... mada IMMORTAL ni nema losu pesmu. icon_biggrin.gif

Ima li neko mozda neke demoe ili bootlege od Immortal? Veoma sam zainteresovan za ta izdanja pa ako ima dobre duse na ovom forumu koja bi to podelila neka me PPise.

Imam demo Immortal i bootleg Live in Zaandam. icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Norveska, obecana zemlja icon_rockdevil.gif ...Elem, ja "najbolje obozavam" icon_smile.gif album Battles In The North, ali prirastao mi je k srcu album Blizzard Beasts uglavnom zbog pesme Mountains Of Might, najbolja je...mada, Blashyrkh (Mighty Ravendark) sa Battles In The North rules icon_rockdevil.gif .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Huh, nego sta nego blago, ja imam Diabolical..., Pure Holocaust i At The Heart Of Winter, na originalima naravno, i uskoro cu uzeti Battles In The North. icon_biggrin.gif

A onda se bacam na sve ostalo sto se moze naci od njih.

IMMORTAL JE NAJBOLJI BEND NA OVOM JEBENOM SVETU!!!

icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

Edited by Frankenchrist

Share this post


Link to post
Share on other sites

Frankenchrist,izabrao si najbolje albume icon_mrgreen.gif .Ta 4 su po meni za 10,druga tri su za...9,5.

 

Inace,slazem se sa vama,Immortal je pravi dragulj Norveske scene.Svaki album je fenomenalan,nema reci ni o kakvoj prodaji ideala,samo sirovi Metal zvuk. icon_rockdevil.gif

 

Inace,ja ocekujem jos nesto od njih,sa Nuclear Blastom su potpisali ugovor na 2 albuma.Inace,ljudi su se i raspali u pravom momentu,ostavili su iza sebe karijeru bez greske i otisli u legendu (sto mnogi sa Norveske scene nisu znali da urade)

 

Jel gledao neko onaj Masters of Nebular Frost promo video?Ima samo dve pesme:Blashyrk i (mislim)Grim and Frostbitten Kingdoms.U njemu likovi trckaraju po sneznim vrhovima Norveskih planina goli do pojasa.Inace ,Abbath ima jebeno krive zube. icon_mrgreen.gificon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad trci sa brda na brdo samo je fazon ono:

Padni i slomi nogu, molim te padni i slomi nogu!!! icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Spotovi nisu losi imam ih na kompu, malo su smesni ali nema veze... icon_smile.gif

Jadan je Black Metal bend koji potpise za NB... koliko je to losa kuca to je strasno...

najverovatnije ce izbaciti neki Live, jer sam procitao da su Abbath i Horgh odlucili da prestanu sa radom pricajuci preko telefona. tu je bio i Iscariah sa Abbathom i kada je ovaj spustio slusalicu samo je rekao Iscarii "IMMORTAL vise ne postoji..." kazu da Abbath nije bio bas srecan na kraju...

 

Inace,ljudi su se i raspali u pravom momentu,ostavili su iza sebe karijeru bez greske

Tacno, ljudi neda nemaju los album, nego nemaju losu pesmu.

Edited by Frankenchrist

Share this post


Link to post
Share on other sites

AHAHAHahaaaaaaaaaHHHHHHHHHHAAAAAAAAAAAAAA KUPIO SAM PURE HOLOCAUST ORIGINAL,,, BLAGO, mada nema bukleta vec samo dve strane sa pesmama, ali ipak je blago.

Provalio sam na naslovnoj strani da demonaz ima brkove icon_mrgreen.gificon_mrgreen.gif

si mislio ovo blago,kao vrijednost koja zasluzuje da se cuva u trezoru ili blago u smislu jacine,nadam se da nije ovo drugo jer ej album najjaci u black metalu,iz mog skromnog ugla

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...