Jump to content

Immortal & Abbath


Frankenchrist

Recommended Posts

Ti stvarno mislis da si jedini koji zna za taj link? :haha:

 

 

Ћути, бре, тамо. :haha:

 

Е, немој сад, 5 пута заредом сам преслушао албум и дивим му се и даље, толико сам га чекао, не квари нам еуфорију.:(

Edited by Narsil

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aj da odgovorim sisusu ovaj bubanj nije trigerovan,sem basa i dobosha,sto je opet manjina bubnja:)NEgo gojku i ostalim metalcima kratkog kurca kreva se nemoze objasniti da nije problem u trigeru vec u zloupotrebi njega:) Meni najvaznija stvar u metal muzici je zivost,i taman sam mislio da ce i immortal ko dimmu kad ono ubija...drugo obrati paznju na tenziju pesme,ocigleddno je kao da su pravili neku magiju koja te polako uvlaci\m/OBjasnio je nile na koncertu kako ne treba da se prave pesme u rasponu od 20 herca haha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aj da odgovorim sisusu ovaj bubanj nije trigerovan,sem basa i dobosha,sto je opet manjina bubnja:)

Pa po tome koliko se koriste te dve komponente, to je velika većina bubnja. :) A i ja rekoh da nisam 100% siguran za prelaze, mada, ne bi me čudilo i da jesu. KAd se dobro ispegla produkcija, triger se skoro i ne primeti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

santa-claus.jpg

Jebote, nikako da provalim sto je tema aktivna :rockdevil: Mislio da serete i razglabate o princu il teshinoj kiti... grobe, svaka ti se dala!

 

Jes', ali Morgan zna da od tih nekoliko akorada napise zabavan rif

Black metal ist fun :haha:

Black_Metal_ist_Krieg_by_Ailifr.jpg

A moze i ovo :lol:

l_712650a6dd784aa1bdd773eef019e882.jpg

 

final edit: citam komentare dok se album skida, Maranatha sindrom II. Album se nije ni ohladio kako treba, vec bacate drkicu i obilato svrsavate. Ou jea, skinuo se :rockdevil: Mozda stignem jednom da ga poslusam!

Edited by morbid god

Share this post


Link to post
Share on other sites

Josh kad se dobro odsvira,ne kompresuju cinele do iznemoglosti dobije se rokacina :)A provaljujes ti ovu pedalu kao da je koristio dva razlicita bas bubnja u artic recimo,ili tako namerno da prati gitaru ?

Nisam još dubiozno preslušao pa ne znam na šta misliš. Ima bubnjara koji spuste jedan bas u štimu na trigeru vrlo malo, baš da bi dobili malo različit zvuk.

 

Edit: evo sad preslušah tu stvar i ne primećujem neku razliku u zvuku između 2 basa.

Edited by Sisus

Share this post


Link to post
Share on other sites

Скидао сам са торента и писало ми је "Hordes TO War",а не "Hordes OF War", чисто да се зна ако још неко скида као ја. ;)

"Hordes To War" je zapravo pravi naziv. :da: Mada to toliko i nije bitno haha. Evo 4. put se album obrce. Odushevljen sam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...