Jump to content

Cruachan


Gothic Angel

Recommended Posts

  • Replies 244
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pre sam ih dosta gotivio, inace nisu bend da ih slusas uvek jer obicne smore posle nekog vremena. Doduse, nisam ih pustio ihaha...

 

potpuno se slazem. ovo ih savrseno opisuje. moracu da se nateram da poslusam ovaj novi, jer znam da ce da mi se svidi, a onda da me mrzi da ga pustim ponovo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...

Још нисам детљно одслушао задње остварење, на пар слушања ми се чини сасвим ок, има пар лепих нумера, а и доста подсећа на Круахан иако су унели неке новине у њихов звук, сад ћу за викенд још мало да преслучашавам нови албум да видим шта све лепо још нисам чуо са њега.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 weeks later...
  • 2 months later...

Takodje posedujem celu diskogreafiju.Čitala sam malo vašu prepisku oko načina izgovaranja naziva benda.Kruašan - Kruahan (kad sam dobla prvi album ni sama nisam bila baš načisto kako s epravilno izgovara, jer u ovakvim nazivima često ne važe pravila fonetike...Pa sam se malo raspitivala od ljudi koji su preko...Englezi izgovaraju Kruašan...A Škoti i Irci Kruahan....S obzirom da je sam ujedno i mitsko ime cveta, ja verujem da je bliža varijanta ova škotska... :zeleni:

Share this post


Link to post
Share on other sites

hahaha mislio sam da je ovo irish tema posto smo i tamo pominjali cruachan

sad sam provalio da je ovo tema cruachana, a ovo za molly sam mogao da kazem ili na njihovoj temi ili u toj irish

:ph34r: ali niko se ne buni

 

em pi eto imas te tema takodje na ovom forumu pa ako te zanima baci pogled na nji

Share this post


Link to post
Share on other sites

hahaha mislio sam da je ovo irish tema posto smo i tamo pominjali cruachan

sad sam provalio da je ovo tema cruachana, a ovo za molly sam mogao da kazem ili na njihovoj temi ili u toj irish

:ph34r: ali niko se ne buni

 

em pi eto imas te tema takodje na ovom forumu pa ako te zanima baci pogled na nji

 

Ma videh ja da si se kanda zajebunio, ali pošto je tema srodna nije strašno...Pogledaću baš... :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma kaki bre Millwall, oni su poznati samo po huliganima :D

a taj "deo fudbala" me ne zanima preterano

ja sam ponosni junajtedovac od '96. i to se nece lako promeniti :D

posto su cruachan irci a mi pricamo o fudbalu trebao bih da dodam da u njiovoj ligi navijam za st. patrick, cisto da ne bude totalni off-topic :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...
:) mozda i vise nego malo :D

a novi flogging molly je odlican, bar meni

 

да.. нови Флог. М. јебе кеву. али много су бољи претходни албуми, и то по мени "пијане успаванке"

ја сам ајриш грл у души. :bigblue:

 

иначе, изговара се Круахан, и нека се сви јебу ко год да изговара Круачан, Круашан...итд. то је ирски и тако ће остати. једини бенд који добио већу продукцију а да је тако генијалан.

годинама их слушам. супер музика, супер људи, дивни Ирци..... само тако нека наставе, и баш их брига. само даће Бог да их једном одгледам уживо.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...