Jump to content

Demether


in_flames

Recommended Posts

 

E stvarno, Olja, sad si najebala. Pusticemo Branka sa lanca, pa nece od tebe ostati ni za pashtetu icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Za slike se zalite autoru, a nisam mogla da znam sta ide, posto ni producent ne zna sta je mnontirao i kad sta ide. Ja jednostavno nisam bila tu, pa nisam mogla ni da gledam. Nego, nisam znala da Branka drzite na lancu...zanimljivo, mora da je on neka opasna zverka!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da ovaj bend i nije neko resenje za predgrupu Putnicima, jer nemaju veze sa njihovim stilom, muzikom... No, dobro, eto im jos jedne sanse da se promovisu. icon_da.gif 400 samo za Demeter? Salis se. Ljudi, ne zanemarujte Putnike. Mislim, Demeter jesu domace snage, ali, ne ici zbog ex YU metal legendi? icon_razz.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ha, koncert Osmog Putnika, a ti bi da Demeter sviraju citavu vecnost. Ovo je ista fora kao kad su prosli put dolazili samo zbog Alogije. Ako nisi zadovoljan, ti nemoj doci.

 

A, to sto ljudi dolaze samo zbog D.- njihov problem. Nece se citav plan koncerta promeniti zbog njih.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ha, koncert Osmog Putnika, a ti bi da Demeter sviraju citavu vecnost. Ovo je ista fora kao kad su prosli put dolazili samo zbog Alogije. Ako nisi zadovoljan, ti nemoj doci.

 

A, to sto ljudi dolaze samo zbog D.- njihov problem. Nece se citav plan koncerta promeniti zbog njih.

icon_sad.gif sto si tako zla ph34r.gif

ja kazem ako moze icon_biggrin.gif dolazim jer vidim i da apokalipsa svira icon_mrgreen.gif

a normalno da cju ostati do kraja kad vecj dajem tih 400 dinara icon_rockdevil.gif

e, da.. fora je shto ne znam da li cju imati s kim da dodjem

ali cju se potruditi

ae ne mora 30 min, neka bude bar 45 icon_biggrin.gif

 

 

i obavezno da se svira Lacrimosa

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izvinjavam se ako sam ispala zlocesta, stvarno mi to nije bila namera. icon_da.gif

 

@the charmed one:

 

Meni ne pominji dodvoravanje Hrvatima, jer se time ne bavim. Previse sam patriotski orijentisana, ovo ima veze samo sa muzikom koju ja volim. Samo se realno postavljam, nema tu nikakvog dodvoravanja- cinjenica je da Demether ne mogu svirati dugo jer je to koncert Osmog Putnika. Sta je tu je. Ima svako pravo da doje zbog cega hoce, ali ne moze ocekivati nerealno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

hristina bre nije uopste mnogo para, vredi dati da vidim/o konacno demether. osmi putnik... pa... nije bas muzika koja bi tebi odgovarala ali ako sam ja s tobom svaki vikend skakala uz black death sta vec, koji ne gotivim ima da ides i ti sa mnom na ovo!

jasno? wub.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Demiane, gde si ti? Zasto ne kazes nesto povodom ovoga? ocekujemo neki tvoj komentar, nadam se da ti "neko sa vrha' nije zabranio da pricas.

 

Gde je Secracon i njegov Yellow metal? Azurirajte novosti jer cu u suprotnom morati da vas kaznim zbog neazurnosti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eto me... nije mi niko nishta zabranio, samo sam chekao da se uverim da ce sve biti u redu. Istina je da sviramo, ali josh ne znam koliko cemo dobiti vremena. Samo znam da svira i Apocalypse.

A sto se tiche YM-a, nisam se chuo sa KiNkyndjanima. Chim su se ucutali tako, garant spremaju neshto gadno icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif Jedva chekam nove tracheve i fotomontaze icon_mrtav.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi,koliko me vi razocaravate........ne znate ni za OP... no.gif

Osmi Putnik je u bivsoj Jugoslaviji bio najpopularniji hard rock bend,posle Divljih Jagoda...kao sa kruske da ste pali icon_smile.gif ...

Pa i vrapci znaju pesmu "Glasno,Glasnije"...

Bibili i QOD,narezacu vam ja... mad.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

A sto se tiche YM-a, nisam se chuo sa KiNkyndjanima. Chim su se ucutali tako, garant spremaju neshto gadno  icon_smile.gif  icon_smile.gif  icon_smile.gif Jedva chekam nove tracheve i fotomontaze  icon_mrtav.gif

Daemiane, u svim dosadašnjim Yellow Metalima (ako računam i ono pre, što smo se prepucavali pod svojim nickovima) je bilo ukupno tri fotomontaže. Jednom si ti bio žrtva, a dva puta ja. Sve ostalo je sirovo...

 

Ja nešto ne pišem, jer sam u k..cu s vremenom, a ovi kikinđovani su se valjda skenjali otkako su im se slike izgubile.

 

...ajaooo, pa gde bi mi bio kraj kad bih počeo i fotomontaže da radim... mrred.gifmrred.gificon_mrgreen.gificon_mrgreen.gificon_smile.gif

...ali posle 8 sati svakodnevnog pravljenja fotomontaža za firmu, mi malko i nije do toga kad se vratim kući. wallbash.gif

...mada, ako uskoro niko ništa ne napiše za Yellow Metal (imaš i ti šifru, koliko ja znam...), moraću da se reaktiviram.

icon_mrgreen.gificon_smile.gifbiggrin.gificon_mrgreen.gif

 

Cheerz! pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...