Jump to content

Demether


in_flames

Recommended Posts

Ono nisam ja pisao!

 

Počelo ja da se dešava ono čega sam se i bojao kad sam ljudima podelio lozinku za taj nalog.

Fazoni su sve lošiji, i počinje da se piše samo pisanja radi...

 

Apsolutno se slažem sa tim da je ono bilo totalno neukusno...

 

To, da nisam ja pisao, možeš da zaključiš i po tome, što ja KORISTIM slova žšđčć...

I naravno, ja nikada ne bih zajebavao nekoga koga ni ne poznajem. Većina stvari koje sam ja napisao u okviru Yellow Metala su čak bile na sopstveni račun.

 

Za onaj gornji post Yellow Metala kontaktiraj Koleta. Uglavnom on piše na Demether. Obrisati ne mogu, a ni editovati, na žalost.

 

Mogu samo da se izvinim zbog svoje zablude da ljudi mogu da imaju neki kriterijum u zajebanciji, i da poznaju neke granice.

 

...eto...

Ok. Nema frke. Nista lose nisam mislio, samo eto da ne sirimo zezanje van benda (bendova)...sve je kul i idemo dalje icon_smile.gif

'Ocu nove trachOve!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

hehehe...ma ne...ja uvek stojim iza svojih postupaka...mada, ne secam se sta sam prichao u tom trenutku... verovatno ovo sto pishe u balonchicu icon_smile.gif

Pa dobro, sve je to za ljude. Ne secam se ni ja sta sam sve pricala na jednoj pijanci koju je organizovao novi gej vokal Hetere. Kazu da su snimali na telefon i prebacili u komp, ali na svu srecu, nisam cula. Eh, tako je to nekad bilo, sad sam ozbiljna i uzorna devojka, nema vise alkohola, nema izlazaka sa metal drustvom i gej prijateljima, nema underground koncerata...Tako da je mogucnost gotovo na nuli da me negde nahvataju fotoreporteri ovog dragog nam tabloida.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  ko god da radi taj Yellow Metal lud je k'o struja!

 

...hvala, hvala.

 

U dosadašnim brojevima Yellow Metala su pisale tri osobe. Totalno nezavisno, čak i geografski...

Ja znam za još neke koji imaju lozinku, ali nisu još dali svoj doprinos najčitanijem tabloidu na forumu... icon_smile.gifbiggrin.gificon_mrgreen.gif

 

Ali, neću da demistifikujem baš sve...

 

Cheerz!!! pivopije.gif

Edited by Secracon

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa dobro, sve je to za ljude. Ne secam se ni ja sta sam sve pricala na jednoj pijanci koju je organizovao novi gej vokal Hetere. Kazu da su snimali na telefon i prebacili u komp, ali na svu srecu, nisam cula. Eh, tako je to nekad bilo, sad sam ozbiljna i uzorna devojka, nema vise alkohola, nema izlazaka sa metal drustvom i gej prijateljima, nema underground koncerata...Tako da je mogucnost gotovo na nuli da me negde nahvataju fotoreporteri ovog dragog nam tabloida.

mogla bi ti u okviru rocktagona da napravis rubriku "tracevi"

Kladim se bi vam porasla gledanost icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jaoj, pa to bi bio pun pogodak! Predlozicu gospodinui direktoru, a vec za tu rubriku vidim potencijalne saradnike. Ali imam jednu bolju ideju: hajde da napravimo i TV izdanje magazina Yellow metal, pa nek ide bar jednom mesecno. Ako je neko zainteresovan da saradjujemo, neka se javi!

Share this post


Link to post
Share on other sites

OTVORENO PISMO REDAKCIJE

ČLANICI YU-METALA SA USERNAME-OM

the charmed one

 

 

Draga Olja, naravno da smo zainteresovani za saradnju, ali bismo morali da znamo više o uslovima iste.

 

A što se tiče Vaše sledeće izjave:

Eh, tako je to nekad bilo, sad sam ozbiljna i uzorna devojka, nema vise alkohola, nema izlazaka sa metal drustvom i gej prijateljima, nema underground koncerata...Tako da je mogucnost gotovo na nuli da me negde nahvataju fotoreporteri ovog dragog nam tabloida.

 

Predložili bismo vam da budete malko oprezniji. Naši reporteri su već odradili svoj posao, i jedino nas lepo vaspitanje sprečava da inkriminišući materijal i objavimo...

 

YELLOW METAL ima pristup SVUGDE!!!

Mi znamo više i od LAZE!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Rekoh, sad sam mirna i uzorna devojka.

icon_smile.gif hehe, toliko mirna i uzorna da se bukvalno uplasila kad nas je intervjuisala sinoc icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif No, sve je fino proslo, jer je Branko bio vezan lancima... popustili smo mu lance kad je pocela svirka, sto je imalo za rezultat smanjenje volumena moje kose. Zajebano kad ti se zapetlja kosa u civije od bas gitare, koja te s vremena na vreme odvali po ledjima...nenamerno icon_smile.gif ...ziveo heavy metal icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

icon_smile.gif hehe, toliko mirna i uzorna da se bukvalno uplasila kad nas je intervjuisala sinoc icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif No, sve je fino proslo, jer je Branko bio vezan lancima... popustili smo mu lance kad je pocela svirka, sto je imalo za rezultat smanjenje volumena moje kose. Zajebano kad ti se zapetlja kosa u civije od bas gitare, koja te s vremena na vreme odvali po ledjima...nenamerno icon_smile.gif ...ziveo heavy metal icon_rockdevil.gif

Nisam se uplasila, samo sam mislila da ste vi neki "uobrazeni" likovi, kad ono, totalna suprotnost! Stvarno ste sjajni! Samo me malo Demian preplasio kada sam radila najavu za Charon....ni manje ni vise nego poljubac u obraz i to pred kamerama!

Insistiracu da intervju bude emitovan u celosti jer je zaista odlican, a za kafu stoji dogovor! Pozz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...