Jump to content

Demether


in_flames

Recommended Posts

Ma daj... Dosla bih u Zrenjanin na svirku, ali ne verujem da cu imati s kim... Sve sami kucni moljci! Strasno. Srecan rodjendan, Dunja, kad god da je bio! Speaking of younger sisters, moja desetogodisnja grinja mi je malopre otpevala citav instrumental "Sound of a horn" (to muzikalno, na sestru icon_biggrin.gif ), i izjavila da ide sa mnom na svirku... To, naravno, ne dolazi u obzir, al' opet... Ja sam sa deset godina nosila haljinice sa zabicama i pevala "Gde je onaj cvetak zuti"... Danasnja deca, izgleda, brze sazrevaju...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mahi, mahi, mahinalno... Kakav HIT!!! Kakav crni Demether, ljudi, ovo je buducnost! Boze dragi, koga ce sve (ili, uzevsi u obzir odlike ovih covekolikih mutanata, sta ce sve) pustiti na TV???!!!!!

Hihi, zamislite joj facu kad bi joj neko u sred pesme iskljucio playback... Pa da, ne dao Bog, mora nesto da otpeva i uzivo? IHIIIIIIIIIII!!!!!!!!! icon_twisted.gif

 

 

 

 

 

 

 

Ogni parola pronunciata

Sara lo specchio del tuo dolore...

Share this post


Link to post
Share on other sites

..........vozim ja casove voznje ovih dana i bas danas ja nesto pricam sa instruktorom a u pozadini slusam 202-jku.Pustaju neku lepu muziku kao Brian Adams.Bon jOva,Gotthard (za jutarnje sate).......Javi se neki momak i kaze zasto ne pustate domace bendove kao npr, i pomene Nas izmedju ostalog.A na to ce ti voditeljka pa njih ne pustamo jer su juce isli na Hitu. Naravno ja se pitam na kom HITU????????????????????

Svirka Zrenjanin o5.10. BE THERE.

DUNJASSSSSSSSSSSSSSSSSSSS SRECAN RODJENDAN musik19.gifmusik19.gifmusik19.gifmusik19.gifmusik19.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

E, da, i ja sam htela da pitam za 202-jku? Sta se desava, Demo masters, i tako to, hoce li vas biti..??? Prorock je bio pre dve nedelje, s njima ste, koliko znam, vec svirali, mogli ste opet... Ma, kad god dodjete, bice super...

 

 

 

Ogni parola pronunciata

Sara lo specchio del tuo dolore...

Edited by Emily the Strange

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ne znate da je 202 posvadjana sa Alogiom i jos nekim bendovima...

Jel Demether medju njima ?

 

P.S. Srecan Rodjendan icon_wink.gif

 

Ljudi mozda dodjem u Zrenjanin na svirku AKO budem imao sa kime da idem...

Al morate da mi kazete koliko je karta tj. ufur... ne znam da li cu imati dovoljno kesha...

Share this post


Link to post
Share on other sites

kakvi su odnosi na relaciji 202-Demether?

 

Odnosa za sad nema, nazalost... Jos od situacije sa Alogijom, Demether je istupio sa svirki Hita 202, zajedno sa Heterom, Apocalypsom, Midgardom, Konceptom, Downstroyem... To je tada bila politika nase izdavacke kuce. Mislim da nas ne pustaju na hitu, ali boze moj. Ima toliko kvalitetne domace muzike, da ne nabrajam bendove, a i na ovogodisnjoj Gitarijadi smo svirali prvi, a njihova voditeljka je zapocela prenos tek posle naseg nastupa, ne spomenuvsi nas uopste.

Nikad se nismo bavili tracevima, niti smo nesto izjavljivali u medijima povodom toga, ko je koga pljuvao, ko je za koga rekao sta....Mislim da je to tema za tabloide, a cim se ni oni nisu zainteresovali, mozete misliti kako nam je rok i metal scena mala i jadna!?!

Meni je iskreno dosta gluposti i praznih prica i voleo bih da se ovo vec jednom zavrsi.

Eto odnosa icon_spava.gif

 

 

koliko je karta tj. ufur...

 

Ja mislim da je 100 dindzi... OruzjemProtivuOtmichara u sklopu cene icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif Svaki bend svira oko 45 minuta. Idem bas sad na konferenciju za stampu povodom ovoga, pa cu znati detalje.

Vidimo se!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeb'o te Damjane tek malopre (veceras) sam saznao da sutra svirate u Pozorisnom...Ladno nisam ni znao,dok se nisam veceras prosetao centrom i jedan drug mi kaze:"Ej,ima neka sutra svirka tamo" i da vidimo ko svira kad ono vi (i ostali) icon_smile.gif

Ajde onda vidimo se sutra tamo icon_rockdevil.gif

E da,u kol'ko sati pocinje to?

 

@Emily the strange:Jeb'o te,kakvi su ti to postovi? icon_confused.gif Je si li ti pri sebi???

 

P.S. - Karta je,inace,100 dinara...al je pivo (0,3l) 70-80 din. (ako se ne varam) icon_uhoh.gif

Za one koji ne znaju taj klub (Pozorisni klub) se nalazi u samom centru ZR-a (na Trgu)...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aaaaa...

Pa ako je problem permanetno odstranjen,onda nema problema icon_biggrin.gif

 

Anyway,jos se Damjan nije javio da kaze kad pocinje svirka icon_uhoh.gif Mada pretpostavljam da ce oko 10 poceti...

Sranje je jedino sto ovde u ZR-u sad duva neki vetar (tj. vreme basi nije najlepse)...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo,vratio sam se kuci (posle koncereta),pa rek'o da odem malo na internet,posto mi se jos ne spava...

 

Anyway,koncert je bio humanitarnog karaktera (skupljale su se pa re za jednu devojku kojoj je potrebna operacija,ali nema para).

Oruzijem protiv otmicara - k'o i uvek (ne slusam ja to);

Mamurno jutro - e ovi likovi su me bas prijatno iznenadili.Postoje vec godinama (mozda cak i vise od 15 godina),al' sam ih nocas prvi put cuo (!!! Posle 15 godina icon_uhoh.gif To je bre 'true underground' icon_rockdevil.gif ).Uglavnom,ove njihove stvari tu i tamo,al' obrade icon_rockdevil.gif Kazem bas su me prijatno iznenadili.A i atmosfera dok su oni svirali (obrade) je bila najbolja.Rebel Yell,Walk Of Life,Jump,Bily Jean (ne znam kako se pise ovo,nikad nisam slusao Michael Jackson-a icon_smile.gif ),Gimmie Gimmie Gimmie...i naravno Runaway (lep pokusaj Damjane da izvuces onaj scream u toj pesmi icon_rockdevil.gif ).

Demether - icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

Dobro vam je ispao onaj Chris Isaak pivopije.gif

 

Zamerke:ZVUK!Jeb'o te nista se vokal nije razumeo (jos kod ovih sto su pevali na srpskom,a tek kod vas...) mad.gif A i bas i bas-bubanj:malo se cuju,pa se onda ne cuju ph34r.gif Ne znam dal' su kablovi bili u pitanju (pa kad neko nagazi kad treba onda se cuje,a inace ne) il' sta je,ali dosta je to kvarilo zvuk icon_rolleyes.gif

A i taj Kulturni cenar (da,zajeb'o sam se;prvo sam mislio da je svirka u Pozorisnom icon_smile.gif ) nije bas najsrecnije mesto (po meni) za svirku.Zbog atmosfere.Tamo svi sednu i onda...nista.Bolje bi bilo da ste uzeli neki manji prostor,al' bi verujem atmosfera bila bolja (npr. sa duge strane Kulturnog centrra ona bivsa 'Infuzija',il' kako se vec zvala) icon_da.gif To isto sam prokomentarisao i kad je bila svirka Hita 202-jke u ZR-u (u istom tom prostoru).Dobro,ne znam dal' je bilo mogucnosti za drugi prostor ph34r.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije problem bio sa kablovima.Uveravam te da su nasi kablovi uvek ispravni.Na Gitarijadi ove godine npr. toncu je trebalo barem 15 minuta da namesti zvuk Damjanove klavijature,mislili smo da je stvarno do kabla a onda je Damjan izmenjao kablove kad ono opet ne moze ili ne zna da namesti klavijaturu.Sto se tice zvuka sad cu ti objasnim.Kao sto znas nama za koriscenje trebaju 4 mikrofona za vokale,jedan za gitarsko pojacalo i ne znam vec koliko za ozvucavanje bubnja.Kao sto vidis broj nije mali.E a pametni tonac je stedeo mikrofone kada nisu u upotrebi.Npr. kada Dunjas ne peva on je utisa da bi se Damjan i Boris culi i obrnuto.Pa dok se on seti na kome je kanalu Dunjin mikrofon ode pola refrena.Bubanj je generalno bio lose ozvucen a sto se tice bass-a ne znam nista da ti kazem ja sam u pojedinim trenucima sebe cuo a negde ne.MA KOLIKO SVIRAMO NA KRAS OZVUCENJU VEC SMO NAVIKLI DA CUJEMO ZVUK IZ SVE TE GALAME.

I onda lepo odemo na indeks sendvic tamo negde na magistrali Bole nas pokupi odveze nas kuci i lepo Boris, Damjan i ja ukljucimo JOURNEY koncert i iskomplersiramo se.Pa da u zivotu barem jednom sviram na takvom ozvucenju bio bik presrecan.

PS. ........ko jos cita ovako duge postove.................

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo,vratio sam se kuci (posle koncereta),pa rek'o da odem malo na internet,posto mi se jos ne spava...

 

Anyway,koncert je bio humanitarnog karaktera (skupljale su se pa re za jednu devojku kojoj je potrebna operacija,ali nema para).

Oruzijem protiv otmicara - k'o i uvek (ne slusam ja to);

Mamurno jutro - e ovi likovi su me bas prijatno iznenadili.Postoje vec godinama (mozda cak i vise od 15 godina),al' sam ih nocas prvi put cuo (!!! Posle 15 godina icon_uhoh.gif To je bre 'true underground' icon_rockdevil.gif ).Uglavnom,ove njihove stvari tu i tamo,al' obrade icon_rockdevil.gif Kazem bas su me prijatno iznenadili.A i atmosfera dok su oni svirali (obrade) je bila najbolja.Rebel Yell,Walk Of Life,Jump,Bily Jean (ne znam kako se pise ovo,nikad nisam slusao Michael Jackson-a icon_smile.gif ),Gimmie Gimmie Gimmie...i naravno Runaway (lep pokusaj Damjane da izvuces onaj scream u toj pesmi icon_rockdevil.gif ).

Demether - icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

Dobro vam je ispao onaj Chris Isaak pivopije.gif

 

Zamerke:ZVUK!Jeb'o te nista se vokal nije razumeo (jos kod ovih sto su pevali na srpskom,a tek kod vas...) mad.gif A i bas i bas-bubanj:malo se cuju,pa se onda ne cuju ph34r.gif Ne znam dal' su kablovi bili u pitanju (pa kad neko nagazi kad treba onda se cuje,a inace ne) il' sta je,ali dosta je to kvarilo zvuk rolleyes.gif

A i taj Kulturni cenar (da,zajeb'o sam se;prvo sam mislio da je svirka u Pozorisnom icon_smile.gif ) nije bas najsrecnije mesto (po meni) za svirku.Zbog atmosfere.Tamo svi sednu i onda...nista.Bolje bi bilo da ste uzeli neki manji prostor,al' bi verujem atmosfera bila bolja (npr. sa duge strane Kulturnog centrra ona bivsa 'Infuzija',il' kako se vec zvala) icon_da.gif To isto sam prokomentarisao i kad je bila svirka Hita 202-jke u ZR-u (u istom tom prostoru).Dobro,ne znam dal' je bilo mogucnosti za drugi prostor ph34r.gif

U Zrenjaninu bas nesto i nema dobrih prostora..

Kulturni je jos i najbolji.

Lazo,koliko ima ukupno tvojih potpisa u gradu-odem u bilo koji deo i gle..

icon_rockdevil.gif

Znam da je Demether imao promociju u Zidu ili tako nesto..prvi put cujem za to mesto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma da,bas i nema dobrih prostora..

A za potpise...hehehe,pa ima ih jos ponegde,ali je dobar deo propao (vremenom) sad.gif Ali,ima se jos auto laka icon_twisted.gif

 

A Zid...to ti je bivsa Zanatlija (neko stariji ce ti sigurno reci gde je to)...inace,u Teplickoj ulici,prekoputa moje osnovne skole (Sonje Marinkovic)...

 

EDIT:@must be between:Aha,priznajes icon_twisted.gif

Edited by LazaGNR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajde sad i zvanicno da kazem........KOPIRAM NW

 

Da, da...nabavili smo onaj GuitarPro i tablature Najtvisa, pa pravimo pesme tako sto promenimo par akorada i napisemo tekst ph34r.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

U Zrenjaninu bas nesto i nema dobrih prostora..

Kulturni je jos i najbolji.

Istina, KC je najbolji prostor, ali ljudi su nesto odbojni sto se tice KC-a. Svi bi pre da odu u neku rupu na svirku nego tamo, a ono sala do jaja, jeftino pivo...

Velika bina, tako da Branko moze da trci bez problema... icon_smile.gif

 

I onda lepo odemo na indeks sendvic tamo negde na magistrali Bole nas pokupi odveze nas kuci i lepo Boris, Damjan i ja ukljucimo JOURNEY koncert i iskomplersiramo se.Pa da u zivotu barem jednom sviram na takvom ozvucenju bio bik presrecan.

 

Jebote, kao "Dnevnik Ane Frank" icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif Nisi naveo da smo spavali u jednom krevetu icon_smile.gif ... I da smo sreli Nikolu iz Otmicara, koji se vracao od bivse zene i LazuGNR-a koji je isao kuci icon_smile.gif

Nego, kad snimamo Orkkid??? Ulenjio si se od kad si postao poznat...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...