Jump to content

Demether


in_flames

Recommended Posts

Hahaha, afterparty rulez!!! Bash sam sa Brankom zakljuchio da nema vishe otpadanja po BG-u bez najTr00 ekipe icon_da.gif Ako se dobro organizujemo, mozda i posle svirke 25. da napravimo reprizu. Naravno, sve zavisi od vlasnika stana (citaj: "dobro jutro, gde su moje cigare...)

 

@Telly: Potpis ti jebeno RULA!!! icon_rockdevil.gif

Edited by lord6finger

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oce li neko od vas dolaziti u Cacak ikada (ne mislim da svirate, koji cete kurac kod cacanskih djilkosa, nego onako, privatno, da vam pokazem nase znamenitisti?

 

Aha, cim skupimo pare za gorivo... sto ce biti ko zna kada, posto nadolaze Demether+Alien, Sinister, Diamond, Apocalyptica, Guardiani, Exit ako budu dosli oni koji treba da dodju, Bugarska....

U svakom slucaju mi cekamo toplo vreme da mozemo tokom dana da dodjemo blejimo napolju, pa nas vodis na neke necro narodnjake icon_smile.gif

 

 

Ma naravno da moze afterparty kod mene .... znaci racunam ovu bg ekipu + vas par, nadam se da ce i ell doci opet

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahaha, afterparty rulez!!!

citaj: "dobro jutro, gde su moje cigare...

icon_rockdevil.gif znachi afterpartyyyyyy biggreens.gif

 

a nije bilo taaaako.. prvo je bilo dobro jutro.. shta se derete ko nenormalni a vi svi ona je nismo mi icon_smile.gif

 

 

a onda je bilo.. jel su tu negde moje cigare icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aha, cim skupimo pare za gorivo... sto ce biti ko zna kada, posto nadolaze Demether+Alien, Sinister, Diamond, Apocalyptica, Guardiani, Exit ako budu dosli oni koji treba da dodju, Bugarska....

U svakom slucaju mi cekamo toplo vreme da mozemo tokom dana da dodjemo blejimo napolju, pa nas vodis na neke necro narodnjake icon_smile.gif

 

 

Ma naravno da moze afterparty kod mene .... znaci racunam ovu bg ekipu + vas par, nadam se da ce i ell doci opet

Pa jebote, vi to od avgusta najavkljujete.....Hajde bre, sad pocinje sezona nekro narodnjaka u Cacku, pozurite dok nisu sve sponzorusice nasle finansijere./...... icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Just a reminder: Demether svira sledece subote 25.03 u SKC kao predgrupa

8. Putniku.. Nije samostalna svirka ali je definitivno prilika da nas ljudi iz Beograda (koji se iz njega ne mrdaju icon_mrtav.gif ) vide posle duzeg ne sviranja u pomenutom gradu.. orangelistening.gif

Bice predstavljen deo materijala sa predstojeceg albuma.. musik19.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve je to lepo,ja vam zelim sve najbolje,ali je stvarno bezveze sto ste predgrupa putnicima koji sviraju drugachiji zanr od vas...Sve je to Zoran Nestorovic=VALDERAMA podesio i uredio,to je jasno kao dan,ali to nije fer,vama osmi putnik ne znachi mnogo,a neki bendovi bi dushu djavolu prodali da im budu predgrupa,jer ih slushaju ceo zivot...to je neki moj zakljuchak koji sam izveo iz pricha koje sam chuo od drugih,no sta je tu je,jako mi je drago zbog vas...Extra vam je album i tako to...sve najbolje i opletite,kao i uvek naravno,ja cu biti u prvom redu...veliki pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

YELLOW METAL specijalno za vas otkriva kako se u Demether primaju članovi i kako se isti izbacuju

 

HUMANOST NA DELU!

 

Ovo je demetherska saga o legendarnom momku po imenu Branko Džoni Bursać.

 

user posted image

 

Pre primanja u bend, svaki novi član mora da prođe obred inicijacije, pa je tako prošao i naš junak. Veliki Majstor Daemian mora svakom novom članu simbolički popiti malo krvi, kako bi mu dao do znanja da to isto, ali u stvarnosti, na probama ima pravo redovno da radi.

 

user posted image

 

Naravno, tome mora prisustvovati i određeni uski krug već posvećenih.

 

user posted image

 

user posted image

 

Tada kreće izrabljivanje i ceđenje svakog atoma sviračkog i kreativnog potencijala novog člana.

 

user posted image

 

Kada se iz člana isisa sve što on može da ponudi i postane (tehnološki) višak, organizuje se posebna prigoda gde se član izlaže ekstremnim uslovima života. Naravno, da mu se do znanja da je to ponuda koju on jednostavno ne može da odbije i objasni mu se kako je to u stvari za njegovo dobro! Našem junaku je objašnjeno da će mu jedna tročasovna foto sesija u majici na kratke rukave na temperaturi od -18 celzijusa doneti mnogo berićeta.

 

user posted image

 

Ako obratite pažnju, videćete da je fotograf uhvatio tačan trenutak smrzavanja. (Tiki treba da se kandiduje za Pulicera!)

 

user posted image

 

I tako se naš junak smrzao, a njegovo beživotno telo je ostavljeno u žbunu, kao hrana sirotim beskućnim životinjama.

 

user posted image

 

user posted image

 

Kakva humanost! Ne samo što je našem junaku obezbeđen najlepši način da umre (naučno je dokazano da je smrzavanje najlepša i najbezbolnija smrt), već je sirotim beskućnim životinjama Zrenjanina (o kojima izgleda niko drugi ne misli) ostavljena poveća količina mesine za zimnicu. Ovakvoj plemenitosti i ljubavi prema životinjama bi i Brižit Bardo pozavidela!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...