Jump to content

Demether


in_flames

Recommended Posts

Znachi, basista nam je odlepio... E, pa znao sam ja da to mora jednom da se desi kada zivish kao shto zivish pijatelju... no.gif

 

Ili shto kaze jedan nam kolega iz narodnjachke branshe:

"Samo radish

samo kuce gradish

bolje bice

aj samnom na pice.." pivopije.gif

 

Ja to odavno pricam, mislim da nema leba od ovga shto radimo... ali to i nije ono shto se ocekuje. Ono zbog cega, bar ja, radim to shto radim je ljubav prema muzici koju radim i svom instrumentu..

 

Ili ako hocesh banalnije, shvati ovo kao "posao koji se ne placa" i ako si ql s'tim onda si na konju. musik19.gif

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest is_kogas

primetila ja te kockicine zavodljive nogice jos na svirci u prosli petak, mastala sam o njima sve do danasnjeg dana i tek sad stigoh da se oglasim povodom toga!

 

zenka koja je volela zvake!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajde dodjite vec jednom u beograd...

 

Tel, kakav potpis wallbash.gif

Da i ja bih voleo da vidim Demethr u BGu jer, proshlo je vishe od godinu dana od izdavanja albuma, pa bi bilo, jelte, lepo da se pojave i "promovishu" "Within The Mirror", ako se sada to tako moze nazvati... icon_confused.gif

 

wallbash.gifwallbash.gifwallbash.gifwallbash.gifwallbash.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav ljudi ,vidim da se nista novo ne desava od kada sam otisao.Sta da vam kaxem ja se ne bih ni vracao iz Spanije.Sad sam upravo u jednom internet centru iza mene se cije more pored mene neki spanci parlaju i nista ih ne razumem,ali je slatko.Mislim sta reci a ne kazati......ovde je prelepo vec sam nedelju dana ovde i jedva da sam imao vremena da se istusiram koliko smo obilazili Barsu.Ja sam stvarno verovao da mi u Srbiji imamo nesto da pokazemo strancima kad dodju ali sam se grdno ZAJEBAO.U Barsi gde god se okrenes ima nesto sto te privlaci paznju,dok kod nas u Beogradu ,posle ove Barse, stvarno ne znam sta bi nekome pokazao.Grad je jebeno prelep.Sledece godine eto mene ponovo u Barsi kunem se u sve sto imam.

Nasao sam u ovom mestu gde sam trenutno 3 Hard Rock kluba koji u opste nisu losi.Pustaju Maiden,G n R,Metallica,Sepultura,......to su one uobicajene stvari koje sam i ocekivao a sinoc sam cuo cak i.........Helloween,Stratovarius,Sonata Arctica,Pantera,Rage,Judas Priest....Nisam mogao da poverujem.Ovde ima svakakvih likova.Uoznavao sam u glavnom Nemce posto jedino oni znaju Engleski koloko toliko.Ali sa kome god sam razgovarao mogu samo jedno da kazem...ONI SU TOLIKO GLUPI DA ME JE SRAMOTA KAD PRICAM S NJIMA OSECAM SE KAO DA IM DRZIM PREDAVANJE.Oni kao da nista ne uceo u tim svojim skolama znanje im je na ekstremno niskom nivou.Mada ko ih jebe sto su glupi.

Ljudi idem ja sad da se kupkam ovo mi je prvi dan posle nedelju dana da sam slibodan ceo.

POZDRAV CELOM DEMETHERU I NARAVNO SVIMA KOJI SU UZ NAS.

Special greetings for Talconter

Damjane duvaj ga razvalicu te kad dodjem doma..........ha ha ha ha ha ha ...

METAL FOREVER icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko god da je slikao, vise je slikao one slatke goticarke iz prvog reda nego bend...

Na svu srecu ne vidim se nigde icon_razz.gificon_mrgreen.gif

 

Branko, raspadni se, ti se provodis u Barsi, a mi venemo ovde...

jebala te spanija, ako do sledece godine ne odem u Barsu ili Pragu, ubicu nekoga....

 

P.S. Kupite taj bass vec jednom icon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

God damn it Dranko! Pa tebi je bolje da se ne vracash u SR uopshte! Tamo su ti mnogo vece shanse za "sve" vrste akcija ... mhihi.gifmhihi.gifmhihi.gif

Mislim da je stvar u naviknutosti na okruzenje vishe nego na to da nemamo shta da ponudimo i da nema shta da se vidi.. ali svaka promena je dobrodoshla pivopije.gif

 

Hvala na pozdravu, drago nam je da se provodish... to znaci da cesh biti trezveniji i odgovorniji clan Demethera kada se budesh vratio orangelistening.gif

 

Slike su "malo bolje nego jebiga u dupe".. ali na to smo i navikli.. musik20.gif

 

Ali kada se bude vratio dranko uslikacemo par komada njegovog osuncanog dupeta u 2048x1532 rezoluciji.. mrred.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Postovana redakcijo,

Mogu vam reci da sam PRILICNO razocarana! Bili ste mi omiljeni elektronski medij, ali od sada cu morati dobro da razmislim kakav cu stav da zauzmem kada ste vi u pitanju...

Proslo je vise od 24 sata, a vi niste nasli za shodno da objavite bilo kavkvu vest na temu "Da li je Bora ili nije... zauzet". Kako mislite da vest bude sveza i ekskluzimna? Dok vi javite sta je i kako je, Bora moze da promeni sto miliona cica, od debele goticarke do sponzoruse sa zemunskog Keja i da se vrati nikad preboljenoj basistkinji (ciju smo lepu sliku i priliku imali prilike da vidimo, pa je kristalno jasno zasto se Bori nadigne...obrva i osmeh razvuce u lice kada Branka uzme u ruke svoj... bas).

Sto se tice clanova Demethera, ni oni me nisu nista manje razocarali... Kakav je to stav prema fanovima? Ne znam da li je potrebno da napisem da ste vi tu zbog nas. Da ne zivite od nase hvale i obozavanja, svirali biste u nekoj garazi za svoju dusu i ne biste imali potrebu da snimate spotove, svirate na EXIT-u i tome slicno. Dakle, ako fan nesto pita, fan ima pravo da dobije... odgovor i to lep, zadovoljavajuc i dug...

Sad, salu na stranu, kako mislite da budete na prvoj strani ako vi sami ne dolazite na sopstvenu stranicu i ne komunicirate sa ljudima kojima je stalo da saznaju nesto o vama? Ja sam, recimo, mogla da budem OZBILJNO zainteresovana za Boru i da me stvarno interesuje kako da ga smotam i da usled nedobijenog odgovora budem smrtno povredjena... A, ne postoji nista gore od razocaranog zenskog fana...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uuuuu.... Borise, regulishi ovo pod hitno!!! Mislim, jel ti razumes sta znaci josh jedan zenski fan? To ti je jos jedan prodat CD (opste je poznato da samo zene kupuju nas CD, zbog one Borisove sexy slike u farmericama), a to znaci da smo sa tim jos jednim CD-om prodali sve zajedno 13 primeraka...To se u Srbiji smatra platinastim tirazom, covece!!! icon_smile.gif

Nadam se da je dovoljno dug... odgovor... postovana fankinjo... pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...