Jump to content

Demether


in_flames

Recommended Posts

@Lithium - setjam se :/ meni je pukao wrat :) ma tjuti, dobro je dok ne pochnemo i kosti da ostawljamo po swirkama Demether-a :D

@Mita - nadajmo se...tad je bio chetwrtak i josh bio besplatan ulaz, shteta shto nisi doshao...

Edited by *Silence*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hope so...mada, stalno stichem neki utisak da ih BG publika neshto ne mirishe al' mi nije jasno zashto?!

 

A odgowor na pitanje...ja koliko znam, oni i 202jka su kako da se izrazim, 'raskrstili' kada i AlogiA...da ja sad ne piiiiip, najbolje je da ishchitash temu od pochetka do neke 30-40 strane... :meshuggah:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo je falila 'zhiwlja' i brojnija publika.

 

Hehehe, znas kako, fora je u tome sto su iste veceri u Zr-u svirali i Orthodox Celts, a posto oni ovde imaju status kulta u startu se znalo da ce Demether lose da prodje... Jbg, malo je ljudi bilo, ali sta ces...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ok

aj ljudi keve mi aj kada ce svirka u bg-y jebes ono ne vole vas aj dodjite jednom za vikend SKC,KST(bilo gde samo da je ok) i onako lepo se odvalimo ko ljudi

 

jbt Living Room

realno koliko znam nije skup a ima ok ozvucenje

a verujem vikedndom da bi mogli da napunite LR onako do vrha :D

to ako ocete sami a ako jos dovedete koji bend onda ce biti karacina :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hehehe, znas kako, fora je u tome sto su iste veceri u Zr-u svirali i Orthodox Celts, a posto oni ovde imaju status kulta u startu se znalo da ce Demether lose da prodje... Jbg, malo je ljudi bilo, ali sta ces...

 

A to je bila fora :meshuggah: E jbg...meni je u swakom sluchaju bilo odlichno :meshuggah:

 

Hotjemo swiiiirku agen! :pivopije::rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Mito,Iko,Talvi i nekolicina ostalih koji hoce i zele nasu sledecu svirku.Ovako stvari stoje Damjan i Ja smo u vojsci (civilnoj) ja radi u Domu Zdravlja u Novoj Pazovi ,Damjan je u Kulturnom Centru u Zrenjaninu,Attila najverovatnije uziva sa novom devojkom a Dunja je u Novom Sadu zavrsava prvu godinu na Akademiji.....e sta je poenta ovog otkrivanja kolike tolike intime clanova bend ,pa prosto.Trenutno nemamo vremena za bilo kakvo koncertno desavanje,mi bi to jako voleli ali jednostavno kad se stavi sve na papir i kad malo bolje razmislimo ne mozemo sve da stignemo.Novih pesama (matrica) ima tako da kontam da cemo tamo negde oko nove godine razmiljsti da udjemo u studio tako da cete jos dugo slusati Demether....ha ah ha ha hah(kazna za usi...jel da).U krajnjem slucaju ja licno bih voleo da sviramo u Kikindi nismo tamo dugo svirali a i da ponovo ukrstimo instrumente i case sa nasim prijateljima iz Amentesa tako da beogranjani nece moci da uzivaju u nasim milim tonovima osim ako se ne odluce za put od 2,5 sata do Kikinde ili 1,5 sat do Zrenjanina.......ovo sto sad pisem je sve jos u domenu teorije (to su moje zelje) ali opeth navodim da smo stvarno ograniceni s vrmenom i da imate razumevanja.To bi bilo sve za ovo obracanje nekolicini nasih vernih fanova.Uzdravlje i slusajte dobru muziku!!! :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

U krajnjem slucaju ja licno bih voleo da sviramo u Kikindi nismo tamo dugo svirali a i da ponovo ukrstimo instrumente i case sa nasim prijateljima iz Amentesa tako da beogranjani nece moci da uzivaju u nasim milim tonovima osim ako se ne odluce za put od 2,5 sata do Kikinde ili 1,5 sat do Zrenjanina.......

 

Ih kao da je Beogradjanima tesko da dodju...picili su neki i u Becej da vas cuju... :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mito,Iko,Talvi i nekolicina ostalih koji hoce i zele nasu sledecu svirku.Ovako stvari stoje Damjan i Ja smo u vojsci (civilnoj) ja radi u Domu Zdravlja u Novoj Pazovi ,Damjan je u Kulturnom Centru u Zrenjaninu,Attila najverovatnije uziva sa novom devojkom a Dunja je u Novom Sadu zavrsava prvu godinu na Akademiji.....e sta je poenta ovog otkrivanja kolike tolike intime clanova bend ,pa prosto.Trenutno nemamo vremena za bilo kakvo koncertno desavanje,mi bi to jako voleli ali jednostavno kad se stavi sve na papir i kad malo bolje razmislimo ne mozemo sve da stignemo.Novih pesama (matrica) ima tako da kontam da cemo tamo negde oko nove godine razmiljsti da udjemo u studio tako da cete jos dugo slusati Demether....ha ah ha ha hah(kazna za usi...jel da).U krajnjem slucaju ja licno bih voleo da sviramo u Kikindi nismo tamo dugo svirali a i da ponovo ukrstimo instrumente i case sa nasim prijateljima iz Amentesa tako da beogranjani nece moci da uzivaju u nasim milim tonovima osim ako se ne odluce za put od 2,5 sata do Kikinde ili 1,5 sat do Zrenjanina.......ovo sto sad pisem je sve jos u domenu teorije (to su moje zelje) ali opeth navodim da smo stvarno ograniceni s vrmenom i da imate razumevanja.To bi bilo sve za ovo obracanje nekolicini nasih vernih fanova.Uzdravlje i slusajte dobru muziku!!! :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil:

ok sve razumem znaci cim sve zavrsite vojsku i ostalo znaci morate ali pod hitno morate da pravite u BG-y svirku

verujte mi Living Room nije sto je bio sad je bolji od Male Sale (a ako budete pravili u maloj sali povedite tonca a i nije jeftina)

tako da samo opusteo ako bude bilo nesto u Sabacu :) dolazim

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da je Brankov hometown zasluzio jednu svirku Demethera, tada ja ne bih morao da se cimam do BG, ZR ili KI, a vi odande mozete da se iscimate taman je dovoljno blizu. Evo Poisen Ivi ce biti moj gost :D

 

potpuno se slazem :) stvarno bi trebalo da pravite neku svirkicu :) nije problem,bile poison ivy i ja u Beceju,docic emo i u Kikindu,i Zrenjanin,Novu Pazovu,ma bilo gde,samo da bude svirke :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...