Jump to content

ManOwaR


Protagonist

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

slazem se sa lukijanom i Hudinijem...

pomalo su dosadni...

mozes odsusati par pesama i one zvuce skroz ok, ali posle kontas da su u stvari na potpuno isti kalup...

to je njihov problem...

nedostatak kreativnosti sto dovodi do dosade i zamaranja...

 

moje misljenje: dosadan bend, dobar samo u malim kolicinama i retko... :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites

slazem se sa lukijanom i Hudinijem...

pomalo su dosadni...

mozes odsusati par pesama i one zvuce skroz ok, ali posle kontas da su u stvari na potpuno isti kalup...

to je njihov problem...

nedostatak kreativnosti sto dovodi do dosade i zamaranja...

 

moje misljenje: dosadan bend, dobar samo u malim kolicinama i retko... :ph34r:

Isto kao i maideni :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

vi se tu raspraljvate.........a oni nista nisu krivi..........tj oni su razvili svoj nacin sviranja i pevanja.........

imaju svoj nacin sviranja i pevanja...........bolje nego da kopiraju druge i da pevaju slicno kao ostali

ovako imaju svoju svirku i kraj..........

neko ih ne voli neko voli i kraj..........svako ima svoj ukus........ :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hail serbian brothers! :-)

 

Предполагам разбрахте, че 2007 година ManOwaR бяха в България като хедлайнери на фестивала Калиакра Рок фест и направиха невероятно шоу, просто най-добрия концерт в историята на страната!

 

Та 2008 година отново ще свирят на този фестивал - 5 юли 2008 в Каварна! 30 лева е цената за концерта (15 евро), така че ви очаквам лятото в Каварна :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Black Gruja
Isto kao i maideni :)

 

Reci da su Maiden-i dosadan bend je kao da si za Teslu rekao da se ne razume u fiziku. Kako bi po tebi trebalo da zvuce kao j...ni Linkin Park?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Covek,upoznat sam sa celom njihovom diskografijom,bio sam na blaze-u kada je bio ovde ali nisam na njihovom certu jer nisam imao novca i dalje stoji to sto kazem,imam svoje misljenje i necu vise da vas podbadam ovde :)

Ignorisite me jer konfliktima nista ne dobijamo...Up the irons :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Black Gruja
Covek,upoznat sam sa celom njihovom diskografijom,bio sam na blaze-u kada je bio ovde ali nisam na njihovom certu jer nisam imao novca i dalje stoji to sto kazem,imam svoje misljenje i necu vise da vas podbadam ovde :)

Ignorisite me jer konfliktima nista ne dobijamo...Up the irons :D

 

Kada se tako postavi onda ok. Nudim ruku pomirenja. Peace :pivopije: ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sada ce da ti sa oprostenjem jebu sve po spisku :mrgreen:

 

imam blag utisak da si u pravu :pivopije:

 

svako ima svoje misljenje, naravno, ali neke stvari ne mozes porediti! kao da uporedis recimo Cradle of filth i tokio hotel! (ne bas tako, ali to mi je prvo palo na pamet :uhoh: )

 

maideni i manowar su nebo i zemlja, ne treba njih mesati...

i daleko od toga da su sve pesme maidena na isti fazon... manowar se od albuma do albuma manje vise ponavlja, a maideni se menjaju, naravno, zadrzavaju neki svoj prepoznatljiv zvuk, ali nisu na neki nacin dosadni kao manowar...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Hail serbian brothers! :-)

 

Предполагам разбрахте, че 2007 година ManOwaR бяха в България като хедлайнери на фестивала Калиакра Рок фест и направиха невероятно шоу, просто най-добрия концерт в историята на страната!

 

Та 2008 година отново ще свирят на този фестивал - 5 юли 2008 в Каварна! 30 лева е цената за концерта (15 евро), така че ви очаквам лятото в Каварна :-)

 

Nasao sam sad sajt tog festa, stvarno potrvdjeno :rockdevil:

 

Vidimo se tamo, i svega vam - ako i u 2008 godini ne ispostujem Manowar cert bar jednom - nadjite me i unakazite me od batina :):pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

posto nije bas neto aktivna tema............da malo pokrenem pricu (nesto glupo)

 

kako vam se svidja balada Heart Of Steel?????

meni je bas super balada.........ali posebno glas Eric-a kada vristi to mi se jako svidja..........(ima dosta takvih pesama sa tim glasom).........

Edited by Aces High

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hail serbian brothers! :-)

 

Предполагам разбрахте, че 2007 година ManOwaR бяха в България като хедлайнери на фестивала Калиакра Рок фест и направиха невероятно шоу, просто най-добрия концерт в историята на страната!

 

Та 2008 година отново ще свирят на този фестивал - 5 юли 2008 в Каварна! 30 лева е цената за концерта (15 евро), така че ви очаквам лятото в Каварна :-)

Hello RadOwaR,

Idemo mi na leto u Kavarnu na Manowar - ne brini se ;):pivopije:

 

 

Vidimo se tamo, i svega vam - ako i u 2008 godini ne ispostujem Manowar cert bar jednom - nadjite me i unakazite me od batina :):pivopije:

Bio bi red :):pivopije:

 

 

kako vam se svidja balada Heart Of Steel?????

Meni licno NAJMOCNIJA balada od njih :rockdevil::pivopije::rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

E ovako, nikada ranije nisam cuo nijednu pesmu ovog benda, i onda iz dosade rekoh da skinem zadnji album...

Sta da kazem, pomalo me podseca na Rhapsody, ima jako puno ovog pricanja izmedju pesama, onako, nije to lose, ne smeta mi...

Muzika je takodje onako, trebalo bi jos nekoliko puta da preslusam album da vidim da li ce me zaraziti...

Par pitanja:

Jel oni uvek prave konceptualne albume kao ovaj "Gods of War"...

Kojim bendovima su slicni, meni osim na Rhapsody lice i malo na Hammerfall, mozda zbog textova.

Inace vidim umro sam od smeha na slike :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa vidim da su matorci, gledam upravo diskografiju, prvi album 1982, ludilo :)

Vidim da nisu menjali postavu od 1995, a vokal se nikada nije menjao...

Samo cemu tolika pauza?? Ide album Louder Than Hell iz 96 pa onda Warriors Of The World tek u 2002 i sad Gods Of War u 2007...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...