Jump to content

ManOwaR


Protagonist

Recommended Posts

@blondie:A ovamo kukas kad te banuju zbog spama...

Jebem ti glupe vize.... nisu ukinuli tranzitnu vizu, samo ovu običnu su ukinuli.... idioti.

Cekaj malo...Znaci da i dalje moram da ti pickama platim 42 eura ako hocu u Cesku?

 

Ili mozda ima varijanta kao (ovima u Slovackoj ambasadi):'Ma ljudi,ja idem u vasu zemlju,necu samo da prolazim' icon_confused.gif

 

Posto mi nije jasno koje vize su ukinuli (turisticke/tranzitne/poslovne...),a koje nisu...

 

 

@Crusader:Sta je tebi tu smesno sto vole ribe,pivo i glasnu muziku icon_confused.gif

Edited by LazaGNR

Share this post


Link to post
Share on other sites

@blondie:A ovamo kukas kad te banuju zbog spama...

 

Cekaj malo...Znaci da i dalje moram da ti pickama platim 42 eura ako hocu u Cesku?

 

Ili mozda ima varijanta kao (ovima u Slovackoj ambasadi):'Ma ljudi,ja idem u vasu zemlju,necu samo da prolazim' icon_confused.gif

 

Posto mi nije jasno koje vize su ukinuli (turisticke/tranzitne/poslovne...),a koje nisu...

 

 

@Crusader:Sta je tebi tu smesno sto vole ribe,pivo i glasnu muziku icon_confused.gif

Ma normalna stvar! icon_wink.gif

 

Nego verovatno je imenjak hteo da kaže da su oni bili smešni kada su rekli to! icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Manowar is proud to announce that they will be headlining the Rock The Nations Festival on August 6th, 2005 in Yedikule Dungeons, Turkey.

 

This will be the band's first appearance in Turkey. For tickets, directions and more information visit www.rockthenations.net

 

"Turkiye’nin buyuk Metal Kardesleri MERHABA! 6 Agustos Cumartesi gunu Yedikule Zindanlarinda sizlerle bulusacagimiz icin son derece mutlu ve heycanliyiz! Gercek metal festivali ROCK THE NATIONS’da gorusmek uzere... MANOWAR"

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ej Protagonist,ocemo li ici i na ovo? icon_biggrin.gif Za Tursku je viza oko 10 eura (i mozes je paltiti na granici)...

Ja bi (mozda) isao...sto ne znaci da odustajem od Ceske no.gif Mada ne znam kad pada Pepsi Siget ove godine (a cinimi se negde u to vreme) icon_uhoh.gif

 

Jedino se nadam da je to mesto u Evropskom delu Turske...

 

EDIT:Sad sam video na onom sajtu Rock The Nations - one 'Yedikule Dungeons" su u Instambulu.Reklamiraju ga (taj nastup) kao 'One and only show in Balkans'.Karta kosta 37.500.000 tih turskih sranja (jebem ti sajt,tamo su cene na Turskom wallbash.gif pa ne znam tacno koliko kosta karta)...

Edited by LazaGNR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tanja ali verovatno bi te oni ugledali na koncertu i pozvali da izađeš icon_wink.gificon_razz.gificon_da.gificon_smile.gif

 

Lazo, znam samo da nisu ukinuli tranzitnu, znači onda su ukinuli turističku koja je koštala 90 evra! STRAŠNO! Pa i meni je to palo na pamet da izvadim turističku pa da ne platim ali ko će da mi pošalje papire za nju? tako da jebi ga...

 

Da, moraš da platiš tih 42 evra wallbash.gif

 

 

Hm, ja na ovo idem, neću da otkažem sigurno jer mi se sve lepo uklopilo...

 

Nego, za tačno dve nedelje ih gledam icon_biggrin.gif !!!!!! AAAA!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lazo, znam samo da nisu ukinuli tranzitnu, znači onda su ukinuli turističku koja je koštala 90 evra! STRAŠNO!

Ma da im jebem kevu za 90 eura icon_mad.gifviolent.gifmad.gificon_mad.gif

Ma sutra cu da zovem one Slovake u ambasadi i da ih pitam sta i kako (i koliko)...i da im jebem kevu usput icon_twisted.gificon_rockdevil.gif

 

EDIT:Planiram da odem i u Instambul...ako to iskombinujem bice icon_rockdevil.gif

Edited by LazaGNR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa reko ti da on nije u Češkoj više, došao je ovde pre par dana tako da jebi ga, sorry...

Jebi ga,tek sad sam na Ceskom sajtu video da su mogle karte da se kupe i u Budimpesti wallbash.gif A da sam znao ranije mogao sam ih uzeti prosle nedelje kad sam bio na Velvet Revolver-u.

U kurac... wallbash.gif

 

EDIT:Takodje sam sad video da tamo (na tom festivalu) sviraju jos i Nightwish,Rhapsody,Hammerfall,Ed Guy,Rage,Waltari...Al' ce to da bude veselo icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

 

EDIT 2:(@blondie) Yeah...InstaNbul icon_redface.gif Uglavnom,nikad nisam bio tamo...

Edited by LazaGNR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zvao sam one pedere iz ambasade...pa mi nesto nije jasno...

 

Za Cesku vizu je potrebno:pasos,formular,1 slika (3,5x4,5),potvrda dsa si student (ili da si zaposlen),overena zdravstvena knjizica (tj. fotokopija te knjizice) i ono sto mi nije jasno je da mi treba garantno (tj. pozivno) pismo ili vaucer turisticke agencije preko koje idem icon_confused.gif

Kako si ti to sredio?

 

A za Slovacku treba:pasos,slika,medjunarodno zdravstveno osiguranje + (za tranzitnu) 43 eura i fotokopija vize zemlje u koju idem) odnosno (za turisticku) 3 eura (viza je gratis,ovo je neka taksa) i pozivno pismo ili vaucer turisticke agencije o rezervaciji u nekom hotelu... icon_mad.gif Picke jedne...

 

E a sto mi nisi javio da treba ranije (2 nedelje bar) da se zakaze prijem u Cesku ambasadu (a verovatno i u Slovacku)?Sad malopre sam ih zvao,pa su mi rekli (u obe ambasade) da sutra i prekosutra ne rade (imaju neki praznik),a i petkom (tad uopste ne rade;ni jedna od njih).Ovaj lik kod Ceha mi je rekao da ga nazovem posle 12,pa da ce onda znati dal' mogu da mi zakazu za ponedeljak/utorak (bar),jer su danas i u cetvrtak skroz puni.Sranje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Novi album valjda početkom 2006.

 

 

Pa da, kako bi trugačije otišao u Češku? Treba ti poziv nekoga.... meni i ćaletu je valjda to stric poslao.

 

Danas sam predao za Slovačku i mnogo su bezobrazni za tih 43 evra, mislim daj jebeno 70 km da prođeh kroz zemlju i toliko platiš, užas.

 

Za to zakazivanje nisam ni ja znao jer je to sve ćale sređivao, sorry!

 

Ja sam kupio ulaznicu za sva 3 dana jer samo ta i postoji, nema da kupiš za samo jedan dan. A to da li ću ići i na prvi dan ne znam, to ne zavisi od mene... meni je cilj ManOwaR, samo zbog njih i idem i to mi je najvažnije icon_biggrin.gif

 

 

Tanja.... neke postove smo mogli preko pp to znam icon_biggrin.gif ali ovo može biti korisno i drugima ako

žele putovati i slično.

 

 

HAIL!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad krenu na turneju sledece godine idem sigurno,uvek sviraju u Budimpesti,a mozda navrate i kod nas.

Ako nista drugo i u Zadru sviraju verovatno sledece godine,tako da...

 

Inace jel ima neko onaj Manowar tribute Return thriumph of ...(ili tako nesto) ili bilo koji drugi?

 

ja imam samo ove obrade:

 

Anal Cunt feat Phil Anselmo-Gloves of Metal (ocajna obrada)

Demons Whip-Kill with Power

Therion-Thor

Arch Enemy -Kill With Power

Overkill-Deth Tone

Mastermize(?tako nesto?)-Manowar

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nadam se i ja da će biti u Budimpešti sledeće godine! A teško da bi išao u Zadar...No, uvek sviraju u Češkoj tako da se tamo isto može otići i plus će vlajda do tada da ukinu Slovačku tranzitnu vizu.

 

Hail, ako nađem na netu taj tribute skinuću ga u Češkoj icon_wink.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...