Jump to content

Sinner


scissors

Recommended Posts

  • Replies 92
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ovako - od poslednjih 5 albuma, najbolji je The Nature of Evil, ubedljivo. Judgement Day ima neke baš zanimljive pesme. Poslednja tri albuma tu i tamo, recimo da je Mask of Sanity nešto bolji od There Will Be Execution (koji je na mene ostavio najslabiji utisak) i The End of Sanctuary. Sve u svemu, ustanovilo se pravilo kad je reč o mojoj proceni ovog benda, da što album ima manje hard rock prizvuka, bolje zvuči.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 3 months later...

U stvari, to je bio utisak nakon prve dve pesme, koje su najbolje na albumu. Ovo ostalo je manje-više u fazonu poslednjih par albuma, sa preovlađujućim hard rock prizvukom. Očigledno je to fazon koji Sinner forsira u ovom bendu, dok u Primal Fear-u radi žešću muziku. Jedino The Nature of Evil može da prođe kao Primal Fear album.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobar ovaj album, baš me prijatno iznenadio. Ovi posle The Nature of Evil (ostaje ubedljivo najbolji album) su mi nekako nja-nja, Mask of Sanity nekako i prolazi, al' na ovom već ima materijala koji vredi.

 

 

U stvari, to je bio utisak nakon prve dve pesme, koje su najbolje na albumu.

 

Obozavam ovakve postove tipa "na pola sam prvog slusanja prve pesme, album je fenomenalan, 10". Jel ti neko drzi pistolj na temenu da ostavis post ovde :) polako, gde zuris.

Share this post


Link to post
Share on other sites

U stvari, to je bio utisak nakon prve dve pesme, koje su najbolje na albumu. Ovo ostalo je manje-više u fazonu poslednjih par albuma, sa preovlađujućim hard rock prizvukom. Očigledno je to fazon koji Sinner forsira u ovom bendu, dok u Primal Fear-u radi žešću muziku. Jedino The Nature of Evil može da prođe kao Primal Fear album.

А шта би било занимљиво да у оба бенда ради исту музику?

Share this post


Link to post
Share on other sites

То већ имаш, чим су различити певачи у различитим бендовима. Али, какав је изазов свирати идентичну музику у два различита бенда и зашто би своју публику расипао?

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...