Jump to content

The Stone


RNA

Recommended Posts

 

A sto se tice Gladovog izdrkavanja po publici, takav je on...

S' vremena na vreme na tri coska, ali nema nameru da ikoga ponizava.

 

Logicno da mu je bilo krivo sto se ljudi nisu skupili u prve redove, kao na dotadasnjim koncertima "The Stone-a" i nisu znali pesme.

Najvise mi je zao dede (Kozeljnika icon_smile.gif ) koji je srce i dusa oba benda.

 

Mislim i da fanovi ne reaguju najbolje na ovu promenu (pocev od mene... )

E, da, logicno jeste, ali sta se drugo moze ocekivati na jednom takvom dogadjanju. Jebi ga, moras skapirati gde sviras, s kijm sviras i tome slicno. Otisao si da sviras pred gomilom pozera (cast izuzecima) i hoces atmosferu...e, malo sutra...

 

Normalno da cu na njihovoj svirci da stojim u prvom redu i sve sto ide uz to, ali necu otici na jebeni exit samo zbog njih i da se gusim u poplavi hm,hm..."metalaca"

 

Molim casne predstavnike koji su se ipak nasli tamo da se ne uvrede...

Share this post


Link to post
Share on other sites

jebo ti to...muzika je muzika...meni su gori oni "metalci" koji se zgrazavaju na bukvalno sve sto nije metal...to su uglavnom oni koji su se do juce palili na Grand,a onda im je nekopustio Maidene koji imaju solaze kao Baja Bajic i shvatili su da ipak zele da budu metalci,da smej uda piju pivo na ulici i dolaze cak u jedan posle ponoci gajbi icon_smile.gif

 

Inace...sta sam hteo reci...da,ljudi,sta lupate,Dusan je svirao u The Stone,dok su jos bili STF,tako da,fakticki,razlike nema icon_razz.gif

 

al' sam vas sad sve propisno zajebao pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ne znam koliko si 'troo'' tj. '' opasna'' icon_biggrin.gif Kad bi znao, mogao bi da ti odgovorim, ovako... icon_biggrin.gif

Jel ti to meni ne prepoznajes rukopis?

 

A sto se novokomponovanih "metalaca" tice, pa to je ona gomila pozera o kojoj sam malopre govorila...Ali ja pokusavam da ne budem preveliki mrgud i da mislimda su to one prolazne faze i da svako jednom nadje sebe ali i nauci da postuje druge.

 

Odoh u off topic, ali sta cu... icon_redface.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

E, da, logicno jeste, ali sta se drugo moze ocekivati na jednom takvom dogadjanju. Jebi ga, moras skapirati gde sviras, s kijm sviras i tome slicno. Otisao si da sviras pred gomilom pozera (cast izuzecima) i hoces atmosferu...e, malo sutra...

 

Normalno da cu na njihovoj svirci da stojim u prvom redu i sve sto ide uz to, ali necu otici na jebeni exit samo zbog njih i da se gusim u poplavi hm,hm..."metalaca"

 

Molim casne predstavnike koji su se ipak nasli tamo da se ne uvrede...

Ako smo pozeri mi koji smo bili tamo i koji volimo i maximalno smo podrzali Moonspell,Rain Delay,Ashes You Leave,ToD...a ne volimo The Stone,onda mi je velika cast biti pozerom. icon_wink.gif

 

EDIT:Ja sam bio cijeli dan na MH stage-u i kad je trebao nastupiti The Stone otisao sam,jer ne volim njihovu muziku.Kapiram da je takodje bilo ljudi koji ih ne slusaju,ali su ostali do kraja.I sta bi oni sad trebali da rade,je li da idu u prvi red i da divljaju kao da je to njihov omiljeni bend?Napominjem da su taj dan pretezno bili doom i gothic bendovi,a u skladu sa tim takva je i publika bila.Znaci,The Stone su bili uljezi. laugh.gif

Edited by Defunctus

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako smo pozeri mi koji smo bili tamo i koji volimo Moonspell,Rain Delay,Ashes You Leave,ToD...a ne podnosimo The Stone,onda mi je velika cast biti pozerom. icon_wink.gif

A sta ces ti uopste na ovoj temi?

 

Pa, pozeri su uvek ponosni na to sto su pozeri, i to je deo poze icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

EDIT:Ja sam bio cijeli dan na MH stage-u i kad je trebao nastupiti The Stone otisao sam,jer ne volim njihovu muziku.Kapiram da je takodje bilo ljudi koji ih ne slusaju,ali su ostali do kraja.I sta bi oni sad trebali da rade,je li da idu u prvi red i da divljaju kao da je to njihov omiljeni bend?Napominjem da su taj dan pretezno bili doom i gothic bendovi,a u skladu sa tim takva je i publika bila.Znaci,The Stone su bili uljezi. laugh.gif

------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

Da, tesko mi je da priznam, ali u neku ruku si u pravu. Ono sto zapravo ja nikako ne kontam je kog su se djavola i pojavljivali tamo, i o tome sam i govorila u prvom postu. Ali, da su zapali medj' cist pozerluk ostaje i dalje neoboriva cinjenica.

Edited by Morgana

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, tesko mi je da priznam, ali u neku ruku si u pravu. Ono sto zapravo ja nikako ne kontam je kog su se djavola i pojavljivali tamo, i o tome sam i govorila u prvom postu. Ali, da su zapali medj' cist pozerluk ostaje i dalje neoboriva cinjenica.

Jebi ga,onda je tebi i Milan Rakic pozer.Posto sam bio u prvom redu,a on u onom prostoru izmedju ograde i bine,vidio sam da je covjek bas uzivao u Moonspellu. ph34r.gif

Vidis,nisu svi blackeri ograniceni,ima ih dosta otvorenih i za druge vrste muzike.Svaka cast takvim ljudima! pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebi ga,onda je tebi i Milan Rakic pozer.Posto sam bio u prvom redu,a on u onom prostoru izmedju ograde i bine,vidio sam da je covjek bas uzivao u Moonspellu. ph34r.gif

Vidis,nisu svi blackeri ograniceni,ima ih dosta otvorenih i za druge vrste muzike.Svaka cast takvim ljudima! pivopije.gif

Ne diraj mi u Rakica! I u tome i jeste problem...Mi jesmo otvoreni (ne bas svi, ali dobro). Reci mi, kako to da on moze da uziva u Moonspellu, a ti odlazis sa The Stonea...E, zato Rakic nije pozer...a neki jesu (a i rekla sam cast izuzecima)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja to kupujem cim dodjem u BG....posto se na live nastupima nisu cule nove pesme (magla i ona druga sto su je svirali na infernu a nisu svirali na desetogodisnjici)...Maglu sam slusao u Mordoru i zaintrigirala me je "promena zvuka"...

 

dokle cete vise raspredati ko je pozer a ko nije?to je samo shvatanje pojedinca.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne diraj mi u Rakica! I u tome i jeste problem...Mi jesmo otvoreni (ne bas svi, ali dobro). Reci mi, kako to da on moze da uziva u Moonspellu, a ti odlazis sa The Stonea...E, zato Rakic nije pozer...a neki jesu (a i rekla sam cast izuzecima)

Pazi,ja sam to vece otisao zato sto sam bio preumoran za njih,jer ne volim black,ali sam zato podrzao mnogo black i death inostranih koncerata u Srbiji,iako ne slusam toliko ta dva pravca.(npr. Inferno,Impaled Nazarene,Korozy i Sinister u ovoj godini).

Bas me zanima koliko je blackera bilo na koncertima bendova kao sto su Paradise Lost,Candlemass,Charon...najvjerovatnije nijedan! wallbash.gif

 

Poenta ovoga je da nisi u pravu i da blackeri u principu uopste nisu otvoreni za druge pravce,ali kao sto rekoh ima svjetlih primjera kao sto je Rakic i njima svaka cast,pa se ugledajte na njih. biggrin.gif

Edited by Defunctus

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...