Jump to content

The Stone


RNA

Recommended Posts

Pa dobro, ali kako moze takva glupost da te uvredi? To je kao da poludis zbog toga sto se Idol uhvati za jaja, a tebi je bilo neprijatno.

Izvini, ali kako mozes reci da je glupost ako te neko otvoreno vredja sa bine? Jel on neko vise bice pa da moze da mi kaze da ne zasluzujem da slusam njegov koncert? Ko je on da meni jebe mater? Mozda on to inace radi, ali ja nisam navikao. Jebote, imas bendova koji dizu atmosferu kad kazu "jump mothafuckers" ili tako nesto, ali brate, ovo je uvreda...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta se primate, kao da vam je svakom poimence rekao da su vam keve ruzne i glupe.

Dizete prasinu bezveze.

 

 

Uvek se moze uhvatiti za nesto i o tome sati bendu.

 

Sad ste se uhvatili jedne recenice izgovorene u afektu i od nje pravite skandal. Idiotija.

 

A oni su svirali u 04. Covece, jedva sam stajala na nogama.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

jebeni black metal, ja ga neslusam ali kapiram da je tu sve normalno, ako neki bendovi mogu da gadjaju publiku iznutricama, sto ovi ne bi mogli da psuju kevu, ako ne prihvatas bolestine blacka batali tu vrstu koncerata.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja nisam ostao do kraja, zaista nisam mogao da ostanem ni kao posmatrac.. ali sam cuo za to ko ne zna ovu pesmu icon_smile.gificon_smile.gif

 

sta da kazem, bilo to u afektu ili ne to govori dosta o bendu i njihovom ophodjenju prema publici.. no, ona jedna pesma u toku koje sam bio je... hm bolje da prokomentarisem vizuelno, zanimljiva...

 

sto bi rekli "Dechache obrnuo ti se taj krst" icon_smile.gificon_smile.gif

Edited by Planet_Hell

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta se primate, kao da vam je svakom poimence rekao da su vam keve ruzne i glupe.

Dizete prasinu bezveze.

 

 

Uvek se moze uhvatiti za nesto i o tome sati bendu.

 

Sad ste se uhvatili jedne recenice izgovorene u afektu i od nje pravite skandal. Idiotija.

 

A oni su svirali u 04. Covece, jedva sam stajala na nogama.

Dakle, sad definitivno kapiram da je yu metal mesto gde je uvlacenje u dupe jako popularan sport. Zasto jednostavno ne priznas da su pojeli govno i kraj? Nije samo njima bilo 4 ujutro, bilo je i nama, tako da taj argument ne stoji uopste.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kada sam jednom mom ortaku rekao da mi se svidja The Stone, on samo sto me nije izlomio. icon_da.gif To je bilo davno, sada sam porastao icon_smile.gif On mi je pricao o tom njihovom bahatom i supljem ponasanjem, video ih na nekoj svirci kako su se izdrkavali po neznam ni ja kome(jebiga, zaboravio sam), ali nije on jedini, dosta ljudi mi je reklo da vole da se qrce!Prvo im nisam verovao, ali polako se uveravam da su stvarno takvi.Ali recimo, pricao sam malo sa Kozeljnikom i cini mi se da je lik skroz OK!Mislim da bi on kao mastermind The Stona trbalo to da resi, jebiga, nije u redu vredjati svoje fanove!Da se to desi sa mojim bendom(da ga imam) ja bih verovatno tog clana benda sutnuo iz benda, ili u najmanju ruku izvinuo bi se ljudima na tom vredjanju. icon_da.gificon_da.gificon_da.gificon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaci neverovatni ste.

 

 

Ko vas jebe, meni je na koncertu bilo super.

 

Kome nije, bas me briga.

 

Bitno da se pljuje i izdrkava.

 

Godinama idem na koncerte The Stone i May Result-a i niti jednom nisam stekla utisak da se izdrkavaju na publiku ili je omalovazavaju na bilo koji nacin.

 

Opet, ako nekoga zelis da pljujes, uvek ces naci razlog.

 

Mada, ovde na yumu je ogromna koncentracija ljudi koji su opersiani od bilo akkvog smisla za humor i opustenst. Nije ni cudo, koliko hejta.

 

Kao sto rekoh, meni je koncert bio super i strojim pri tome.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mada, ovde na yumu je ogromna koncentracija ljudi koji su opersiani od bilo akkvog smisla za humor i opustenst. Nije ni cudo, koliko hejta.

 

E, super, neko je to pomenuo. Ovo je off topic ali jebiga sad... Za cetiri dana na kletom MH stageu nisam upoznao ni jednu osobu iz Srbije, iako sam imao zelju da upoznam neke ljude. Pitam lika "Hoces pivo?" a on me jebeno gleda kao da sam mu rekao ne znam ni ja sta... Koji vam je k''''c svima?? Za svaku sitnicu se palite, svi nesto mrze, svira Abonos i svi me gledaju kao degena jer, pobogu, pevam njihove pesme ili pesme Alogie!! Pa cije su ti mrzitelji pesme pevali?? Verovatno nicije, jer svi zive u jebenim klanovima, i mrze sve sto nije iz njihovog masonskog udruzenja! Cast izuzecima, ima ljudi koji su normalni i koje, iako ih ne znam postujem, ali ima drkadzija koje su se pojavile niotkuda i zbog kojih se nekad zapitam kuda ude ova domaca metal scena sa takvim likovima?? Respect The Stone-u, May Result-u, Alogiji, Abonosu, Demetheru, Sacramental Blood-u, Simargalu i svima onima koji su zapoceli ozivljavanje metala u Srbiji!!!

Edited by rustik

Share this post


Link to post
Share on other sites

E, super, neko je to pomenuo. Ovo je off topic ali jebiga sad... Za cetiri dana na kletom MH stageu nisam upoznao ni jednu osobu iz Srbije, iako sam imao zelju da upoznam neke ljude. Pitam lika "Hoces pivo?" a on me jebeno gleda kao da sam mu rekao ne znam ni ja sta... Koji vam je k''''c svima?? Za svaku sitnicu se palite, svi nesto mrze, svira Abonos i svi me gledaju kao degena jer, pobogu, pevam njihove pesme ili pesme Alogie!! Pa cije su ti mrzitelji pesme pevali?? Verovatno nicije, jer svi zive u jebenim klanovima, i mrze sve sto nije iz njihovog masonskog udruzenja! Cast izuzecima, ima ljudi koji su normalni i koje, iako ih ne znam postujem, ali ima drkadzija koje su se pojavile niotkuda i zbog kojih se nekad zapitam kuda ude ova domaca metal scena sa takvim likovima?? Respect The Stone-u, May Result-u, Alogiji, Abonosu, Demetheru, Sacramental Blood-u, Simargalu i svima onima koji su zapoceli ozivljavanje metala u Srbiji!!!

Mene da si ponudio pivom, sigurno ga ne bi odbio icon_biggrin.gif

A posle bi ja tebi platio bar tri! icon_da.gificon_da.gif

U pravu si, sve neki klanovi, svi kao nesto opasni a sve go kurac!

I svi se meni cude sto slusam i death, thrash, malo black a i hard core. Jao, kad ovo poslednje spomenem opasnim metalcima, kao da sam im majku ubio, tako me gledaju. Jadno i bedno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E, super, neko je to pomenuo. Ovo je off topic ali jebiga sad... Za cetiri dana na kletom MH stageu nisam upoznao ni jednu osobu iz Srbije, iako sam imao zelju da upoznam neke ljude. Pitam lika "Hoces pivo?" a on me jebeno gleda kao da sam mu rekao ne znam ni ja sta... Koji vam je k''''c svima?? Za svaku sitnicu se palite, svi nesto mrze, svira Abonos i svi me gledaju kao degena jer, pobogu, pevam njihove pesme ili pesme Alogie!! Pa cije su ti  mrzitelji pesme pevali?? Verovatno nicije, jer svi zive u jebenim klanovima, i mrze sve sto nije iz njihovog masonskog udruzenja! Cast izuzecima, ima ljudi koji su normalni i koje, iako ih ne znam postujem, ali ima drkadzija koje su se pojavile niotkuda i zbog kojih se nekad zapitam kuda ude ova domaca metal scena sa takvim likovima??  Respect The Stone-u, May Result-u, Alogiji, Abonosu, Demetheru, Sacramental Blood-u, Simargalu i svima onima koji su zapoceli ozivljavanje metala u Srbiji!!!

pivopije.gif

 

laugh.gif Duca - karika koja nedopstaje izmedju The Stone i May Result-a

 

user posted image

Share this post


Link to post
Share on other sites

laugh.gif Stvarno izgleda kao karika koja nedostaje (ali ne samo izmedju ova dva benda)...

(Izvini, Milijana... icon_smile.gif )

 

Salu na stranu, kada mi je Aca rekao da ne svira vise bubnjeve u Stone-u, da hoce da se posveti studijama, devojci, la-la-la...

Nisam mogla da verujem! Ova dva benda se zaista razlikuju samo u Dusanu...

Mozda treba da se ujedine i osnuju "The Stone Result". icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Deda - razmisljaj o tome...

 

A sto se tice Gladovog izdrkavanja po publici, takav je on...

S' vremena na vreme na tri coska, ali nema nameru da ikoga ponizava.

 

Logicno da mu je bilo krivo sto se ljudi nisu skupili u prve redove, kao na dotadasnjim koncertima "The Stone-a" i nisu znali pesme.

Najvise mi je zao dede (Kozeljnika icon_smile.gif ) koji je srce i dusa oba benda.

 

Mislim i da fanovi ne reaguju najbolje na ovu promenu (pocev od mene... )

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

A sto se tice Gladovog izdrkavanja po publici, takav je on...

 

 

Glad moj dobar drugar icon_biggrin.gif

 

Sta ste se unervozili, lepo sam vam rekao da je covek bio nervozan jer ja nisam dosao na svirku. Briga njih za vas, oni sviraju samo za mene, kad mene nema, onda oni nemaju motiva i svirka bude losija.

 

Ne bojte se, dolazim iduci put, bice icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...