Jump to content

Iced Earth


Iced Earth Diskografija  

29 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Cus sto ce bit S iced earthom

pa ljudi Iced Earth je JOn SChaffer to nam je jasno dok je njega bice Iced Earth

Vazi , cudne su mi njegove zamisli!!!

Ali , u ostalom ko sam ja da to komentarisem!!!

Iced mi je odlican bend!!!Jedan od omiljenih!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skoro sam nabavio komplet albuma, mogu reci da je ovo osrednji bend.

iskreno govoreci sem Nightwisha i Symphony X Power & progressive metal i nemaju neke jace bendove.

Kakve su ovo izjave??? no.gif

 

A Lost Horizon, Dream Theater, Evergrey, Blind Guardian, Helloween, Brainstorm, Queensryche i da ti ne nabrajam gomile power i prog bendova...

 

Nightwish su fantasticni, ali ima bendova koji su bolji....

 

Za SX skidam kapu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Skoro sam nabavio komplet albuma, mogu reci da je ovo osrednji bend.

iskreno govoreci sem Nightwisha i Symphony X Power & progressive metal i nemaju neke jace bendove.

no.gif What The Fuck...........E, dodjem posle vise nedelja da vidim sta su ljudi postovali na IE i nadjem ovaj biser.C,c,c............. icon_mad.gif Vecu glupost u zivotu nisam cuo! E,decko nemas ti pojma ili ni ne slusas power i prog duze vreme....Obrati paznju na sledece bendove:

Blind Guardian

Dark Moor

Iced Earth

Dream Theater

Gamma Ray

Stratovarius

Rhapsody

Kamelot

Sonata Artica

Nevermore

Twilighting

Nostradameus

Elvenking

Edguy

HammerFall

HalloWeen

itd. (mrzi me da nabrajam vise!)

icon_rockdevil.gif

Edited by KinSlayer

Share this post


Link to post
Share on other sites

no.gif What The Fuck...........E, dodjem posle vise nedelja da vidim sta su ljudi postovali na IE i nadjem ovaj biser.C,c,c............. icon_mad.gif Vecu glupost u zivotu nisam cuo! E,decko nemas ti pojma ili ni ne slusas power i prog duze vreme....Obrati paznju na sledece bendove:

Blind Guardian

Dark Moor

Iced Earth

Dream Theater

Gamma Ray

Stratovarius

Rhapsody

Kamelot

Sonata Artica

Nevermore

Twilighting

Nostradameus

Elvenking

Edguy

HammerFall

HalloWeen

itd. (mrzi me da nabrajam vise!)

icon_rockdevil.gif

A Falconer? A Lost Horizon? icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iced Earth vise cenim zbog stava i istrajnosti nego zbog muzike koju stvaraju. Meni je poslednji album definitivno najbolji, najraznovrsniji, i mislim da je Ripper odlicno odradio svoj deo posla. Dobri su i raniji albumi ali nekako su jednolicni, ne znam kako tacno da objasnim...pesme su veoma slicne i tokom slusanja albuma imam utisak kao da se stalno vrti ista stvar. Iskreno, postoji li neko kome ne dosadi da slusa od pocetka do kraja Alive in Athens?

S druge strane stvorili su nekoliko vecnih metal himnusa.

Sto s tice power metala moram reci da mi se smucila cela ta power scena zahvaljujuci bendovima kao sto su Morifade, Skylark, Dark Moor, Nostradameus i slicnim drugo- i trecerazrednim "bendovim". Nazalost metal scena je zasicena ovakvim neoriginalnim i niskokvalitetnim grupama, i zbog toga ce dosaditi ljudima. Da ne bude zabune, ja i dalje volim power (izmedju ostalog) ali zna se koji su kvalitetni bendovi i koji su stvorili nesto novo i dobro.

Moje misljenje.

Poz.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iced Earth vise cenim zbog stava i istrajnosti nego zbog muzike koju stvaraju. Meni je poslednji album definitivno najbolji, najraznovrsniji, i mislim da je Ripper odlicno odradio svoj deo posla. Dobri su i raniji albumi ali nekako su jednolicni, ne znam kako tacno da objasnim...pesme su veoma slicne i tokom slusanja albuma imam utisak kao da se stalno vrti ista stvar. Iskreno, postoji li neko kome ne dosadi da slusa od pocetka do kraja Alive in Athens?

S druge strane stvorili su nekoliko vecnih metal himnusa.

Sto s tice power metala moram reci da mi se smucila cela ta power scena zahvaljujuci bendovima kao sto su Morifade, Skylark, Dark Moor, Nostradameus i slicnim drugo- i trecerazrednim "bendovim". Nazalost metal scena je zasicena ovakvim neoriginalnim i niskokvalitetnim grupama, i zbog toga ce dosaditi ljudima. Da ne bude zabune, ja i dalje volim power (izmedju ostalog) ali zna se koji su kvalitetni bendovi i koji su stvorili nesto novo i dobro.

Moje misljenje.

Poz.

Meni Glorious Burden nije medju najboljim IE albumima, pa tu su Dark Saga, Something...., Burnt...., Horror Show, pa tek onda dolazi GB!

 

Hm...sto se tice ostalih bendova Morifade ima jedan dobar album (Possesion Of Power), dok Dark Moor (hm...pa vecina albuma ovog benda je odlicna), ako ne grijesim oni su uz Rhapsodi jedni od pokretaca ove novije skole powera (sympho power), a Skylark necu da komentarisem (kako je neko mogao dati bendu ime Sheva icon_smile.gif )

 

Poz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...