Jump to content

Deucalion (CG)


Night_Blade

Recommended Posts

Moja proročanstva su se ispunila, u Nikšiću je bilo puno bolje nego U pg, ne zbog bandova već zbog najgovnavijeg ozvučenja i najgoreg tonca na planeti koji nije u stanju da pojača visoke tonove na mikrofonu. KRETEN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wallbash.gifwallbash.gifwallbash.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni sto se tice tehnike i sviranja DEFINITIVNO najbolji koncert do sada.Sto se tice ozvucenja glas i klavijature se nisu culi koliko sam ja mogao da cujem sa bine. Zao mi je za klavijature jer mnogo upotpunjuju zvuk a za Velesa mi nije zao jer je on jedno govedo kome ne treba davati mikrofon icon_razz.gificon_razz.gificon_razz.gificon_razz.gif .

Mada ja mislim da sa dobrim toncem u Marfiju moze da se napravi dosta dobar zvuk samo treba malo rada a posto je to trenutno jedino mesto gde mogu da se odrzavaju metal koncerti ne bi trebalo da se svadja sa gazdom iako su nesoj. Sve u svemu dosta dobra svirka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni sto se tice tehnike i sviranja DEFINITIVNO najbolji koncert do sada.Sto se tice ozvucenja glas i klavijature se nisu culi koliko sam ja mogao da cujem sa bine. Zao mi je za klavijature jer mnogo upotpunjuju zvuk a za Velesa mi nije zao jer je on jedno govedo kome ne treba davati mikrofon icon_razz.gificon_razz.gificon_razz.gificon_razz.gif .

Mada ja mislim da sa dobrim toncem u Marfiju moze da se napravi dosta dobar zvuk samo treba malo rada a posto je to trenutno jedino mesto gde mogu da se odrzavaju metal koncerti ne bi trebalo da se svadja sa gazdom iako su nesoj. Sve u svemu dosta dobra svirka.

Pa i normalno je da kako vrijeme protice svirke svakog od bandova budu sve bolje i bolje, a ne obrnuto.

icon_confused.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

naučite da svirate pozeri.............ispadate iz ritma ko pravi...... mhihi.gifevotigana.gif

hahahhhah meni to nista ne pricaj

ona goveda od tonaca su me zajebali majq im jebem klosarsku,repersku,sabansku...!!! icon_mad.gificon_mad.gifviolent.gif ja mu kazem pojacaj i poslije deset sekundi se okrenem klavijatura stoji smanjena skoro potpuno,u pauzi izmedju pjesama lupam po klavijaturi i nista se ne cuje!strasno wallbash.gif

sljdeci put sam sebi pravim zvuk ili ne sviram,vise mi se smucilo ovako pukeface.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma u Marfiju je bilo odlicno, ako izuzmemo lihvarsku gamad koja drzi taj jadni lokal. Ozvucenje je bilo u velikoj mjeri kvalitetno (ponovo, ako izuzmemo ozvucenje klavijatura i vokala, jebi ga u Marfiju je sve dvolicno - cas dens cas metal klub:) Nasi najbolji nastupi i jesu bili u Niksicu i u Marfiju. Od sada cemo umanjiti koliko je to moguce zive nastupe i posvetiti se bendu i nasem prvom demo snimku kojeg cemo snimati u Srbiji, u Avgustu ove godine. Obe pomenute pjesme ce biti na tom snimku (Antihristija i Oda Vjecnom Snu). Pozdrav Salvation i PostMortem i veliki poz za Isusene Suze Niksicke!

Share this post


Link to post
Share on other sites

cekajjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj malo,vidi sto mi se jjjjj pokvari hahahahaaha icon_cool.gificon_cool.gificon_cool.gif

ocu da cujjjjjjjjjeeeeeeeemmmmmmmmm taj album sto snimite,jel jasno?

icon_razz.gificon_razz.gificon_razz.gif salim se,al stvarno bih voljela da ga nabavim !!pa ako je moguce .......nego naravno da je ovde najbolja svirka,pa ovo je nk coece.........kako vas se svidja pivo a?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...