Jump to content

Deucalion (CG)


Night_Blade

Recommended Posts

na probu ne mogu da dođem jer ne idem ni uškolu kapiraš bolestan sam pa ne bih želio i vama sve ovo da prenesem

a za demo, čisto sumnjam mada neću ništa da prognoziram jer za to treba opasan rad....... :wink:biggrin.gifa:

 

a za sve obožavatelje Velesa da kažem da mi je ustanovljeno lakše reumatsko oboljenje kičme, vjerovatno od bangovanja smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Laki obriši ovih 5-6 stranica nihovog dosadonog spamovanja.

 

Pošto je odlučeno (doduše bez mene) samo da kažem da od Deucalionovog dema neće biti ništa već 2 nove pjesme za svirku:

Withstand the fall of time - Immortal

Mourning Palace - Dimmu Borgir

 

Tako je to, ne žele budućnost bandu.

 

Demo ce biti a ti da malo vise dolazis na probe znao bi a ne bi lupao gluposti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

na probu ne mogu da dođem jer ne idem ni uškolu kapiraš bolestan sam pa ne bih želio i vama sve ovo da prenesem

a za demo, čisto sumnjam mada neću ništa da prognoziram jer za to treba opasan rad....... :wink:biggrin.gifa:

 

a za sve obožavatelje Velesa da kažem da mi je ustanovljeno lakše reumatsko oboljenje kičme, vjerovatno od bangovanja smile.gif

 

smile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gif

 

Anyway uradjena je muzika za novu pesmu samo jos Sinner da ubaci bubnjeve i ti da otpevas biggrin.gifa: biggrin.gifa: biggrin.gifa: biggrin.gifa:

Share this post


Link to post
Share on other sites

a za to mora da sazna yumetal prije mene jel?bas lijepo od tebe

 

Mirko, i ostali mafijasi koji nemaju pametnija posla nego da nabijaju postove tako sto ce da pricaju sto nebuloznije i dosadnije stvari na yu metalu,.....fuck off od benda, molim vas.......ne sirite te price na sva vrata!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

a za to mora da sazna yumetal prije mene jel?bas lijepo od tebe

 

Ja sam ti rekao ali si ti malo retardiran biggrin.gifa: biggrin.gifa: biggrin.gifa:

da si mi rekao gluposti ne bih pisao jer jos nijesam dostigao tvoj nivo moronstva

 

Mirko, i ostali mafijasi koji nemaju pametnija posla nego da nabijaju postove tako sto ce da pricaju sto nebuloznije i dosadnije stvari na yu metalu,.....fuck off od benda, molim vas.......ne sirite te price na sva vrata!!!!!

moollliiimmm???ivane nijesi u toku...ne seri molim te

Share this post


Link to post
Share on other sites

a za to mora da sazna yumetal prije mene jel?bas lijepo od tebe

 

Ja sam ti rekao ali si ti malo retardiran biggrin.gifa: biggrin.gifa: biggrin.gifa:

da si mi rekao gluposti ne bih pisao jer jos nijesam dostigao tvoj nivo moronstva

 

Mirko, i ostali mafijasi koji nemaju pametnija posla nego da nabijaju postove tako sto ce da pricaju sto nebuloznije i dosadnije stvari na yu metalu,.....fuck off od benda, molim vas.......ne sirite te price na sva vrata!!!!!

moollliiimmm???ivane nijesi u toku...ne seri molim te

 

A jeli? Izbachen si iz benda!!! tongue.giftongue.giftongue.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

A pa kao sto sam vec rekao svirali smo zadnji jer su neki bandovi poneli veoma neprofesionalno i hteli da sviraju preko ugovorenog reda pa smo mi kao domacini morali da ih pustimo....duga prica, uglavnom necemo vise nikada zvati onoliko bandova.

 

Veljko,Veljko...Pricali smo vec o tome...Nismo mi nikako mogli da se ponasamo neprofesionalno,kad smo ti sto puta rekli da necemo svirati zadnji...7 bendova je ogroooomna greska.Bice bolje,nema veze sad...Pozdrav,druze!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...