Jump to content

Najbolji black metal tekst


Guest Burzum

Recommended Posts

Deadsy, ti to mene pravis nekom budalom?

 

Zasto bi iko morao biti tr00 pagan ili hriscanin..cemu generalizacija.

Ja se samo zanimam za religije uopsteno i proucavam ih, pronalazim im mane, dobre stvari itd. a sve to trudeci se da budem sto objektivniji.Ne zatvaram se u neku idelogiju po svaku cenu, tako da nemoj pisati po ovom forumu da za mene nije da razmisljam sopstvenom glavom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Postujem coveka, naravno... ne prihvatam neke njegove stavove, ali to i nije cilj, da ti 100% sledis nekoga, onda vec prestajes da imas svoje misljenje...

 

Samo ti poshtuj..

 

Molim te, dopusti mi da osetim tvoju genijalnost, reci, na cemu se zasniva borba... U nosenju martinki i crnih majica mozda??? Ili mozda ipak onaj anarchy punk buntovnicki fazon...

 

Pun si stereotipa... kladim se da za svakog ko ima dugu kosu pricas kako je narkoman icon_smile.gif

 

Paganizam je u osnovi pozitivna religija, sad nemoj da gledas may result sto je ubacio neke evil elemente radi originalnosti...

 

May Result istrazuju onu diabolicnu stranu pagnske vijere, to sto ti mlatis o nekoj originalnosti i pozitivnosti je druga prica. Jos ti treba da ucis..

 

A sve sto je rekao Hrist je sustina i paganizma, budi dobar, posten, castan, zajebi mateijalno bogatstvo, postuj svoje bliznje, budi hrabar... ...

 

To propovjedaju skoro sve religije sirom svijeta... al ajde neka bude tako, zasto su onda hriscani unistavali paganske hramove, pokrstavali pagane i sl. kad su oni u stvari isto tako dobri, posteni i casni...

icon_rolleyes.gif

 

ko ovi tvoji satan-idoli

 

Ovo je kao trebala da bude uvreda icon_smile.gif

I na kraju kazes da nisi hriscanin... nije fino da se stidis onoga sto jesi.

 

sad tu neki usrani shagi da pljuje po njemu

 

jebo te shagi, ko ti je sad taj moron. da nije neki satanista

 

I reci mi za kraj, na osnovu tog svestenika i audija si zakljucio da je hrist bio los covek?

 

Gdje sam ja to rekao da je Isus los covjek???

Ti momak ocigledno u nedostatku argumenata padas nisko i sluzis se nekim lazima i podmetanjima...

Al nema veze, time dokazujes ono sto sam uocio jos na pocetku rasprave - da svemu pristupas povrshno i pacerski.

 

Ne znam koliko smisla ima dalja diskusija sa tobom. Pozdrav

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pun si stereotipa... kladim se da za svakog ko ima dugu kosu pricas kako je narkoman icon_smile.gif

 

Kao prvo, imam dugu kosu, znaci, da odma razbijem tvoje iluzije...

i nisam narkoman

 

May Result istrazuju onu diabolicnu stranu pagnske vijere, to sto ti mlatis o nekoj originalnosti i pozitivnosti je druga prica. Jos ti treba da ucis..

 

Hahahah, pa gde im je bila ta dijabolicna priroda kada su se supotstavili Hriscanima... U okviru nase slovenske tradicije najznacajnije je gostoprimstvo, i zato smo tako i prosli... nikad nismo vodili osvajacke ratove (osim Dushana) i uvek smo hrabro branili svoju zemlju... Nema tu mesta za may result gluposti "ja pagansku krv cu liti" I ajde, definisi mi tu dijabolicnu prirodu coveka... jel to ono, mi smo sledbenici Crnoboga ili mozda nesto dublje icon_smile.gif

 

To propovjedaju skoro sve religije sirom svijeta... al ajde neka bude tako, zasto su onda hriscani unistavali paganske hramove, pokrstavali pagane i sl. kad su oni u stvari isto tako dobri, posteni i casni...

icon_rolleyes.gif

 

Jel i Satanizam to propoveda, na celu sa Black metalom?

Ne pishe nigde u bibliji da je Hrist rekao da treba da se unistavaju hramovi i da se pokrshtavaju pagani... to su uradili Vizantijci (doduse u ime Hrista) da bi lakse manipulisali slovenima... a dosta srba se prodalo za sitne pare tom prilikom, tako da se nesto i ne bih hvalio tom cinjenicom... Bruka je kako smo okrenuli ledja paganizmu i treba da se stidimo, a ne da se ponosimo time...

 

Ovo je kao trebala da bude uvreda  icon_smile.gif

I na kraju kazes da nisi hriscanin... nije fino da se stidis onoga sto jesi.

 

Hrabrost vise cenim od licemerja, tako da Hrista vise postujem od laznih satanista... nisam hriscaninm, a ako oces da pojasnim, cenim i Dzima Morisona pa nisam hipik il sta vec...

 

Gdje sam ja to rekao da je Isus los covjek???

Ti momak ocigledno u nedostatku argumenata padas nisko i sluzis se nekim lazima i podmetanjima...

Al nema veze, time dokazujes ono sto sam uocio jos na pocetku rasprave - da svemu pristupas povrshno i pacerski.

 

Pa posto zatucano sledis sve sto ti serviraju putem muzike, zakljucio sam da mrzis coveka... nevrmajnd

 

 

Ne znam koliko smisla ima dalja diskusija sa tobom. Pozdrav

 

Nema nikakvog smisla, pozdrav i tebi!

 

 

@Stribog...

oki, u pravu si covek pivopije.gif

Edited by Ingwar, JR

Share this post


Link to post
Share on other sites

U jebote sta je ovde sve postovano dok me nije bilo! Ma zna se da su hriscani govna lopovska a da ne spominjem usrani vatikan i te njihove "ekipice" sa papama koji obozavaju orgije, jedan je cak greskom opalio svoju kcerku, a sin mu bio sadista i ubica.Koje sve lazi pricaju...Mogu o tome da pisem do sutra ali mrzi me.Jebo ja njima svima mater!

 

I never said I wanted to be God's disciple

I'll never be the one to blindly follow!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

U jebote sta je ovde sve postovano dok me nije bilo! Ma zna se da su hriscani govna lopovska a da ne spominjem usrani vatikan i te njihove "ekipice" sa papama koji obozavaju orgije, jedan je cak greskom opalio svoju kcerku, a sin mu bio sadista i ubica.Koje sve lazi pricaju...Mogu o tome da pisem do sutra ali mrzi me.Jebo ja njima svima mater!

 

I never said I wanted to be God's disciple

I'll never be the one to blindly follow!!!!!!!

Samo cu da citiram Dostojevskog: "Katolicka crkva je prihvatila sve ono sto je djavo nudio Hristu tokom 40-dnevnog boravka u pustinji"

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

O katolicima ne zelim ni da pricam..oni su posebna prica.

 

E sad, pricali ste o tome kako su hriscani ubijali pagane itd.?

 

Pitam ja vas: Ko je koga prvi ubijao i proganjao?

Da li kod pagana nije bilo razvrata?Incest je bio redovan kod npr. rimljana a o orgijama i homoseksualizmu necu ni da pricam.

U hriscantvu je to zvanicno zabranjeno, naravno.U paganizmu su neretko te stvari bile sastavni delovi rituala..pa sad vidite kako stoje stvari haha.

 

Tu nesto pisete- necu da se klanjam " vasem " ili " onom " bogu..to su glupi Slayer fazoni za paljenje mase.

 

Nema " vaseg " i " naseg " boga.Istina je samo jedna.

U principu, shvatam ja te vase stavove zato sto sam ih i ja jedno vreme imao.

Ali vreme cini svoje i sve se jednom iskristalise. icon_da.gif

Shvatis da je nesto laz, prosto osetis to..ili da je uzaludno, nistavno.

Shvatis da neki putevi ne vode nikud, samo u duhovno opadanje, blokadu.

 

Kada biste sagledali celu situaciju " ocisceni " od bilo kakvih spoljasnjih uticaja koji zamagljuju zdrav razum i zdravo rasudjivanje shvatili bi ste kako hriscanstvo apsolutno nikako ne moze negativno da utice na coveka, moze jedino da ga ucini boljim.

I znam, sada cete pomisliti " vidi ga, hriscanin..sta on lupa? "

Ne, zaboravite na podele-ovakav ili onakav.Ne trazim ja da bilo ko postane hriscanin i da odbaci neko svoje verovanje.Nemojte to pomisliti.Samo govorim da treba da postanemo bolji ljudi, to je sve.A da li cemo biti pagani, budisti, hriscani ili hinduisti svejedno je.

 

Samo sam hteo da vam kazem da razmislite malo bolje o svemu tome.

Zajebite poruke koje salju Dimmu borgir i ostali bendovi.to su gluposti..

Jedini koji je iskren tu je Varg Vikernes i zbog toga ga postujem. icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa kome onda dokazujes da je varg kralj mnoge to ne zanima.idi na tvoju temu pa tamo ubedjuj,koga kod spomenemo odma se ti ubacis i kazes 'e to je pozeraj slusajte burzum,varg je iskren'.sto bi nekoga trebao da boli kurac za to,a to sto na temi burzum se kuca po jedan post na 10 dana to nije nas problem,a tebi je vise nego dosadno pa na svim temama pricas e ovi su pozeri,e oni su pozeri i tako u beskraj.posle su tebi svi debili zato sto ne odobravaju njegove stavove,a pre svega ja kazem da je covek debil,jel da je normaln ne bi izbo lika nozem i da bi ispao troo otici ce da zivi u sumu.i moj deda je ziveo u sumi pa jel boleo nekog kurac za to?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajde probacu jos jednom da ti objasnim, mada vidim da je uzaludno.

 

Vidi ovako, sve sto ja govorim, pisem itd. nije u cilju da nekog ubedjujem u bilo sta.Samo iznosim ono sto mislim.

Ko ti je kriv sto ga mrzis pa ti upada u oko svako moje poimanje Varga Vikernesa..to je sebicno sa tvoje strane, kada malo bolje pogledas.Hoces da pisem kako tebi odgovara?

 

I ne radi se uopste o posecenosti neke teme, drago mi je sto na Burzum temi nije kao na CoF temi. icon_smile.gif Tuga i ocaj.

 

A ovo sa nozem i sumom..ajde vise, muka mi je od te price..ali stvarno. icon_da.gifpukeface.gif

Zasto ste se zatvorili u 1993-u?

Nije ni prvi ni jedini koji je tako nesto uradio..postoji vise verzija, Varg je dao svoju pa ti veruj kome hoces, i kraj price.

Za mene je, recimo, Dani pravo smece od coveka.Ali trudim se da izbegavam da pisem o tome.Nemam potrebe.

 

I da, on ide u sumu da bi ispao tr00.. laugh.gif

Nisam ni ocekivao da razumes tako nesto, niti bilo ko u rangu jednog CoF-a.. icon_smile.gificon_smile.gificon_da.gif

 

ali dobro..sad ocekujem post u fazonu " glavno da si ti pokupio svu pamet ovog sveta bla bla.." pa se nemoj truditi, ionako se ne radi o tome.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ok je to,ali postaje vec smesno kako ga branis i koliko se zauzimas za njega

Pa nista cudno tu nije..

Ma ja sam budala sto dozvolim da me svako iznervira kada pocne nesto da kenja o Burzumu..jbg. mnogo mi Burzum prirastao za srce.

 

Brojne su to uspomene..osecanja.. icon_smile.gificon_smile.gif

 

A Gwydion je vec posumnjao da sam mozda gay? biggrin.gificon_smile.gifph34r.gif

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nisam. icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Ingwar

 

Covece, jel' ti shvatas da na neku konstataciju odgovaras totalno pogresnom stvari, bacas neke informacije koje nemaju veze sa temom? Moras da naucis da drzis tok price.

 

Vidim da i o satanizmu nemas bas neko zavidno znanje. U sustini jer satanizam ne propoveda nista.

 

 

Dobro je, pa nismo usli u offtopic icon_rolleyes.gif Moderatora nigde, naravno...

Imate forum za ove rasprave, mislim ako je neko toliko dokon da razglaba o ovakvim stvarima sa metalcima preko yumetala.

 

ed:slayer nije bm,ali i dalje smrdi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Inwar JR

 

Pa posto zatucano sledis sve sto ti serviraju putem muzike, zakljucio sam da mrzis coveka... nevrmajnd

 

Od tvojih zakljucaka boli glava. Nemoj vise molim te icon_smile.gif

 

 

@Varg

 

Iskreno te ne kapiram. Lozis se na neku pricu o dobrim ljudima, paganskoj vjeri i hriscanstvu, i onda na sve to dodas kako je Varg Vikernes super licnost.

Osoba koja je izbola nekog toliko puta(i to sa ledja), palila crkve i tripovala se na milion razlicitih religija ti je idol. Mozda u njemu vidis sebe, nemam pojma (sad cec ti opet o 1993-oj godini i sl.)

 

Ako vec cijenis iskrenost, lozi se na Abruptum, Darkthrone i jos stotine underground bendova koji zive zivot u skladu sa kvlt kec necro tr00 pravilima icon_smile.gif A ne na Varga...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Deadsy- Ti govoris sa takvom sigurnoscu o tom dogadjaju kao da si prisustvovao?

Ponovicu, postoje dve strane, dve verzije..jedno je sigurno: Varg ga jeste ubio, ali svi prave frku oko motiva.Varg je tu rekao sta je rekao, zbog cega i kako, u najmanji jebeni detalj.

Njegovo ubedjenje je takvo da se podrazumeva ubistvo u samoodbrani.

To sto postoji vise rana, pa i s ledja, ne znaci nista.Samo najnaivniji nasedaju na to.Uostalom, koga interesuje neka procita.

Drugo je sto vi necete poverovati jer ko zna zasto mrzite njega.

 

Promenuo sto religija?

Ajde nabroj..

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Stribog

 

Ovo si rekao kao da je cinjenica, a nije. To je samo tvoje vidjenje

 

1.Nije cinjenica da je Euronymous imao 19 uboda nozem sa ledja???

2.Nije cinjenica da je Varg spalio par crkvi u Norveskoj(ako je neko dokon i zanima ga koje su crkve u pitanju, neka ode na google)

3. Nije cinjenica da je prvo bio satanista, pa se zatim lozio kao nesto na satanizam, pa na odinizam itd. itd. Mjenja ideologije veoma lako icon_smile.gif

 

Ako to nisu cinjenice, sto jeste

 

@Misantrophil

 

ja i dalje tvrdim da ga nije izbo tek tako bezveze Euro je bio jako pokvaren covek

 

Ne radi se o tome ZASTO ga je izbo, vec KAKO ga je izbo... mozemo mi sad da slusamo razlicite verzije, ali 19 uboda u ledja dovoljno govori o svemu.

 

 

@Varg

 

I tvoj post kao shlagvort

 

Deadsy- Ti govoris sa takvom sigurnoscu o tom dogadjaju kao da si prisustvovao?

 

Ne, ja govorim o cinjenicama... ti slijepo vjerujes onome sto Vikernes kaze. U tome se razlikujemo.

 

Ponovicu, postoje dve strane, dve verzije..jedno je sigurno: Varg ga jeste ubio, ali svi prave frku oko motiva.Varg je tu rekao sta je rekao, zbog cega i kako, u najmanji jebeni detalj.

Njegovo ubedjenje je takvo da se podrazumeva ubistvo u samoodbrani.

 

Kao sto sam rekao, razlog je nebitan. Govorimo o nacinu... a reci mi kako to da je ubistvo u samoodbrani, a ovamo ga izbushio sa ledja kao shvajcarski sir icon_smile.gif

Ajde da ga je jednom il dvaput tokom borbe bocnuo otpozadi, ali 19 puta!!!!

 

Drugo je sto vi necete poverovati jer ko zna zasto mrzite njega.

 

nit ga mrzim, nit ga volim. Postujem ga veoma kao muzichara kao i zbog njegovog doprinosa black metal muzici, ali kao kompletnu licnost i ne bas.

Njegova dijela govore za njega, kako pozitivno tako i negativno... to sto si ti odlucio da ti on bude kao neki idol, tvoj je izbor. Ida napomenem jos jednom - ja govorim samo o cinjenicama, tako da nemoj vise sa tim tripovima "vi ga mrzite, vi ste zavisni itd.:

 

Promenuo sto religija?

Ajde nabroj..

 

mislio sam figurativno.. nisi valjda bukvalno shvatio icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...