Jump to content

Najbolji black metal tekst


Guest Burzum

Recommended Posts

Ocigledno insinuiras da ja pljujem na legende  icon_da.gif

Ako je tako, bas me zanima gdje sam to pljunuo Burzum... reci, i odma prekidamo raspravu.

 

 

 

Ne, pricam napamet icon_smile.gif

Vidi, problem u nasoj raspravi jeste sto ti previse vjerujes u svaku Varg-ovu rijec. Normalno je da ce on da brani svoje dupe, dok ce stvari koje negativno uticu na njegov imidz predstavljati kao izmisljotine i podvale.

I ako ti ides sa tom teorijom kako se jedan zvanicni izvjestaj patologa falsifikuje (i to u skandinavskim zemljama, gdje je po meni najaca vladavina prava) onda ne znam sto da ti kazem.

 

I vidi - ti slobodno vjeruj u ono sto zelis. Samo nemoj mene ubjedjivat u neke price koje se zasnivaju na proizviljnim subjektivnim zakljucima.

 

 

 

Velim ti, uticaj Euronymous-a na njega u pocetku je bio ogroman. Kasnije ga je zavrnuo za pare, pomakljali se i zavrsi Euro 6 feet under

 

Kazes prepoznaje se Varg-ov nacin razmisljanja... koji od mnogobrojnih  icon_mrgreen.gif

 

 

Varg je Burzum, a ti pljujes Varga. Kapiram da gotivis muziku, ali ja licno ne bih mogao slusati muziku coveka sa cijim stavovima se ne slazem i za koga mislim da kreten.

 

Ne verujem ja slepo na svako Vargovo ipse dixit, vec sam ti objasnio zasto smatram da vecina onoga sto on kaze smatram blize istini nego od nekih levih ljudi koji su tu ili iz medija, hriscanskih fanatika, glupih metalaca (poput ove dvojce gore) i ne znam ni ja ko tu nije izneo teoriju.

 

Nemam nameru da nikog ubedjujem ni u sta, ovo je forum gde se diskutuje.

 

Znam, cak i Varg priznaje da su se jedno vreme svi postovali Eura (koliko glup nick mu dadosmo icon_smile.gif ) ali da su kasnije svi skontali kakav je to luzer bio.

Znam sta ces da kazes, jeste da ga svi kuju u zvezde i jeste uticao na black dosta sto ne znaci da je bio ono sto bi ste vi voleli da bude.

Evo, cisto ko nije procitao:

A Burzum Story: Part II - Euronymous

i jedne smesne slike, mislim da sam je nasao na ovoj stranici:

Euronymus

Edited by Stribog

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajde nemojte da polemisete o tome sta se dogodilo izmedju Varga i Euronimusa.Ja slusam i Mayhem(stari naravno) i Burzum, postujem oba benda.Kako mozete znati sta je istina?Otkud znate da je to Varg uradio u samoodbrani ili je sve "lepo" isplanirao?

 

btw.De Mysteriis dom sathanas je po meni definisao zvuk za sve BM bendove, i po tome je nenadmasan. Nemojte me shvatiti pogresno, ja obozavam Burzum koji je takodje ostavio neobrisive tragove u BM-u i definisao zvuk ali De Miisteris je to uradio potpuno i zauvek. icon_da.gificon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

btw.De Mysteriis dom sathanas je po meni definisao zvuk za sve BM bendove, i po tome je nenadmasan. Nemojte me shvatiti pogresno, ja obozavam Burzum koji je takodje ostavio neobrisive tragove u BM-u i definisao zvuk ali De Miisteris je to uradio potpuno i zauvek.  icon_da.gif  icon_biggrin.gif

To je to.

 

edit:ala ste razljutili Dead Cunt Legiona icon_smile.giflaugh.gif

Edited by grave

Share this post


Link to post
Share on other sites

MAYHEM-Freezing Moon

 

Everything here is so cold

Everything here is so dark

I remember it as from a dream

In the corner of this time

 

Diabolic shapes float by

Out from the dark

I remember it was here I died

By following the freezing moon

 

It's night again

Night you beautiful

I please my hunger

On living humans

Night of hunger

Follow it's call

Follow the freezing moon

 

Darkness is growing

The eternity opens

The cemetery lights up again

As in ancient times

Fallen souls die behind my steps

By following the freezing moon icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da je pisao najbolju muziku na svetu, ne bih slusao samo zbog te slike. icon_smile.gif

 

@Kinslayer i B. Desire

Glupi ste kao kurac. Doslovno.

@D_C_L

Stvarno si prevrsio svaku meru. Ne spamuj vise, covece, 'leba ti. icon_smile.gif

Eeee jebiga.Jebes sliku!Vazna je muzika.

 

U pa ti si bas popizdeo na ovu dvojicu batice! pivopije.gifpivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dead Cunt Legion

 

laugh.giflaugh.giflaugh.gif

 

Da je pisao najbolju muziku na svetu, ne bih slusao samo zbog te slike.

 

Neka si rek'o.

 

Ne verujem ja slepo na svako Vargovo ipse dixit, vec sam ti objasnio zasto smatram da vecina onoga sto on kaze smatram blize istini nego od nekih levih ljudi koji su tu ili iz medija, hriscanskih fanatika, glupih metalaca (poput ove dvojce gore) i ne znam ni ja ko tu nije izneo teoriju.

 

Neka si im rek'o. icon_smile.gificon_smile.gif

 

Btw, ono sto nedostaje DMDS albumu je pravi vokal.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wolfe, ma zajebavam se malo. Umem da postujem ono sto treba da se postuje.

ed:Nisam ni popizdeo, meni je ovaj DCL postao mnogo drag lik sa foruma, pa se zajebavam malo.

A ova dvojica gore...hopeless.

Edited by Stribog

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Btw, ono sto nedostaje DMDS albumu je pravi vokal.

Jebote,ala shibate postove.

 

E,sa ovim se ne slazem,meni je Atilla fantasticno uradio posao.Jeste mi na prvo slusanje bilo 'vatafak',ali posle legne - totalno su demonski vokali,samo steta sto Dead nije preziveo da otpeva album

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wolfe, ma zajebavam se malo. Umem da postujem ono sto treba da se postuje.

Znam da ti nisi od onih koji pljuju po legendama! pivopije.gif

 

Nisam ni popizdeo, meni je ovaj DCL postao mnogo drag lik sa foruma, pa se zajebavam malo.

A ova dvojica gore...hopeless.

 

pivopije.gifpivopije.gificon_smile.gif

Edited by Wolflord

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...